Režie:
Dmitrij ParmenovScénář:
Jurij EpštějnHudba:
Sergej ŠnurovHrají:
Igor Botvin, Taras Bibič, Marija Naruckaja, Natalja Burmistrova, Sergej Umanov, Sergej Kuzněcov, Jekatěrina Kuzmičjova, Natalja Kutasova, Oleg Levakov, Helga Filippova, Marina Zasuchina (více)Epizody(16)
-
Episode 1 (S01E01)
-
Episode 2 (S01E02)
-
Episode 3 (S01E03)
-
Episode 4 (S01E04)
-
Episode 5 (S01E05)
-
Episode 6 (S01E06)
-
Episode 7 (S01E07)
-
Episode 8 (S01E08)
-
Episode 9 (S01E09)
-
Episode 10 (S01E10)
-
Episode 11 (S01E11)
-
Episode 12 (S01E12)
-
Episode 13 (S01E13)
-
Episode 14 (S01E14)
-
Episode 15 (S01E15)
-
Episode 16 (S01E16)
Hrají
Igor Botvin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vůně zločinu (2013) (seriál)
Taras Bibič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Naruckaja
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Burmistrova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Umanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jekatěrina Kuzmičjova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Kutasova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Levakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Helga Filippova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Provokatér (2018) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marina Zasuchina
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Alexandra Florinskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Brigada (2002) (seriál)
Darja Jurgens
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Šibanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vitalij Pičik
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Dostojevskij (2011) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Gorjačeva
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jelizaveta Alexandrova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Tabanina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anastázie (2003) (seriál)
Alexandr Blok
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anna Banščikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)