Lopic

Pro mě to teda byla docela pecka. Nechapu, že to má až tak nízké hodnocení, pro mě to sou jasné 4*. Ben Affleck mi nevadí, akorát Uma tady vypadá dost divně. Jinak je to vynikající akční thriller, což je přesně ten typ filmů, který žeru. Tak možna proto bych film hodnotil lépe než většina ostatních. ()

TomikZlesa

Výborné scifi se zajímavým hereckým obsazením, velmi zajímavou zápletkou, překvapivě dobrým Affleckem, nečekaně ošklivou Thurman, špatnými efekty a logickým obyčejným koncem. ()

C0r0ner

Dostat takový (perfektní!) námět do ruky třeba Spielberg nebo Nolan, tak mohla být z Výplaty velká paráda. John Woo je ale bohužel slušný patlal, takže z toho nakonec vyšla docela veselohra. Scénáři nemůžu vytknout jedinou věc, ale režie mi celou dobu přišla tak amatérská, až jsem si říkal, že to je celé skoro sebeparodie. 60% ()

destroy83

Akční scifi v podání Johna Woo dopadlo přesně, jak jsem čekal, takže průměrně. Kvalitní námět totálně ničí nevýrazní herci, ani Uma Thurman se zde moc nepředvedla, což je opravdu velká škoda. Ben Affleck mi vyloženě nesedl. Příběh je zejména v první polovině dost vláčný a přichází nuda. Druhá půle je již akčnější a dalo by si říci, že velmi dobrá, ale pouze díky vychytávkám režiséra, jako jsou Wooovi proslulé exploze, zpomalovačky, bombastická honička a samozřejmě nezbytná bílá holubice. Střílení je ve snímku optimální množství, bohužel chybí jistá dávky emocí, na které jsme u Johna Woo zvyklí. Výsledný dojem je lehký nadprůměr a to je na mistra akčního žánru zatraceně málo. U mě za tři hvězdy. ()

pakobylka

Celý příběh je vystavěný na písku - jeho základy jsou tudíž vratké a ze všech stran podepřené nespočetnými berličkami. Nicméně děj nepostrádá napětí, spád i standardně dobré akční scény. John Woo zkrátka dělal co mohl - do finále dokonce propašoval alespoň jednu holubičku - ale víc jak 3* mu tentokrát dát nemůžu. ()

Wormboy

Woo-ovka ako vysita, ktora nesie vsetky atributy jeho filmov v Hollywoode. Vdaka kvalitnej predlohe vsak nastastie nedosahuje absurdity M:I 2. Z hercov potesil akurat Paul Giamatti, inak Affleck gumak ako vzdy...nic vynimocne, ale ani pruseroidne. ()

Martrix

Nedejte se zmást tím, že jde o adaptaci povídky Philipa K. Dicka. S původní povídkou má společného jen velmi málo a navíc je to jeden z těch vykonstruovaných scénáristických paskvilů, kdy do sebe rádoby vše zapadá, ale přitom tomu chybí elegance a nezřídka i logika. Ben Affleck je herecky tak mimo, že mu tu ztrátu paměti fakt uvěříte. Uma si svoje odvedla; ovládá kopací techniku špička-brada opravdu dobře a navíc je k sežrání pěkná, ale paradoxně právě díky tomu je obtížné věřit, že je doktorka biologie. Ale kdoví, třeba se v posledním semestru biologie, učí i kung-fu. Viděl jsem i horší filmy, ale vedle takového Déjà Vu (2006), působí scénář Výplaty, jako Hamlet vedle pohádky O perníkové chaloupce. K tomu velmi nevhodně zvolený hudební podmaz ..za mě nejménědoporučeníhodné "áčkové" sci-fi dekády. ()

Juto

Šikovný sci-fi zvrat v deji starej amnézie, kde Affleck trávi väčšinu filmu pokusom spomenúť si, čo urobil a prečo všetci idú po ňom. 7/10 ()

emo

Tento film má mnoho znakov filmov, ktoré vzchádzajú rovno na videu. Vôbec tu necítiť Wooov režijný cit, Affleck a Thurmanová sú zle obsadení a nerobia nič preto, aby tento dojem vyvrátili. Wooa mám rád. Poslal mi fotku s venovaním..., ale ak bude dalej natáčať priemer typu Windtalkers a Paycheck, nazlostím sa! ()

c.tucker

Wooův rukopis je zřejmý a holubičku si odpustit také nemohl :-) Affleck mě trošinku vytáčel, ale Uma ještě daleko víc. Jinak filmy o čase (cestování, nahlížení atd.) mám rád, i přes to, že tento měl hodně much to nebylo nijak totálně mimo a mělo to solidní odpich a nedočkavě jsem vždy čekal na další "kouzlo". ()

Radiq

Obsah/info je sice napsaný špatně, ale teď o filmu: Woo se tentokrát moc nepředved. Příběh byl jako dobrej, ale nepovedlo se mu udělat to pořádně. Nebudu to tady rozpitvávat, to se mi moc nechce (a stačí přečíst si komentář kleopatry nebo golfisty). V tomto případě bych zákon "třikrát a dost" změnil na "jednou a dost". To už si rači pak přečtu knihu. ()

SeanLSD

Ďalšia paranoidná vízia Phlipa K. Dicka fičala ako namydlený blesk, to sa musí nechať. Ale okrem zopár typicky štylizovaných záberov a plachtiacej holubice nič nenasvedčovalo tomu, že režisérom je geniálny John Woo. Takto to mohol natočiť ktorýkoľvek z talentovanejších hollywoodskych rutinérov. ()

okkac

Nejhorší John Woo. Žádná krev, žádné přestřelky a toporný Affleck a ještě horší Uma Thurman, podle povídky Philipa K. Dicka, kterou jsem i četl. Totálně špatné to není, ale nebýt holubice nepoznám, že to točil John Woo. Takhle je to průměr na jedno shlédnutí v TV. ()