elanius

(26/2012, TV JOJ) / Súhlasím s tými, čo tvrdia, že Ben hrať nevie ... väčšinou. Výnimku potvrdzuje napríklad The Town, takýto drsný týpci mu idú bohovsky. Nehovoriac o jeho prekvapujúcom režisérskom talente. Toľko k Affleckovi. Bohužiaľ, v Paychecku je občas pohľad na neho utrpením. Vo väčšine filmov typu tohto typu, resp. hollywoodskej produkcii je casting slušne zmáknuty. Tuto mi nesedí snáď ani jedna hlavná postava (Affleck, Thurman, Giamatti). Samotný film je celkom slušná akcia, chvalabohu ani netreba riešiť kvantum nezmyslov, ktorých sa postavy v podobným filmoch dopúšťajú. Celkovo hodnotím Paycheck ako mierne nadpriemernú sci-fi akčnú oddychovku. Len by ma zaujímalo, či to bola aj predstava tvorcov. ... 6/10 ()

Aven

Ne ne a ne! Tohle vůbec není hodno nést spojitost s Dickovou předlohou. Tenhle film se totiž nepovedl strašným způsobem. ()

Master19

Grandiózní hloupost s opravdu hodně zkaženým obsazením. Je to tak napínavé, že během sledování stihnete vyluštit jen dvě křižovky (namísto tří)... ()

JohnSmith

Trochu mi nesedí představa Afflecka jako počíačovýho experta.Woo nám sice servíruje perfektní záběry,ale s chabým scénářem nedokáže ani Woo nic udělat ()

zdenny

Nebylo to špatné, ke konci ale už přehnané. Jádro filmu bylo také dost naivistické. Hodně různých náhod by muselo do sebe zapadnout tak, aby 20 věcí v obálce mohlo mít své opodstatnění. Ke konci filmu, když měl být podle předpovědi Ben Affleck zastřelen, tak měl být prostě zastřelen, protože budoucnost je jasně daná. To by potom popíralo myšlenku, že znáš-li svou budoucnost, přijdeš o naději. Jinak ale je pravdou, že kdyby vlády zemí znaly budoucnost dopředu, tak by se podle toho chovaly a my bychom byly ubohé bytosti bez možnosti volby. Tak, jak to dnes demonstrují environmentalisté po celém světě se svým tažením proti globálnímu oteplování. ()

Brain-D

Po v tváří v tvář asi nejlepší projekce Johna Woo v americe. Akce nadupaná jak má být a to nemluvím o výborné hudbě. ()

MIGHTTREE

Jeden z mnoha futuristických filmů, který je sice napínavý, krásný, plný zvratů....ale chybí mi trochu více propracovaného děje před koncem, kde má přijít to velké odhalení. Samotné a jednotlivé kroky byly nakonec mnohem lepší než onen konec. Jisté momenty film sráží o stupínek níže, ale nakonec mě to bavilo a užil jsem si to. ()

mkubalikova

Normálně po filmu s Benem Affleckem nesáhnu, ale tentokrát jsem neměla na výběr a byla jsem velmi mile překvapena. Svižné sci-fi s celkem snesitelným Affleckem, napínavým dějem a skvělým soundtrackem. 70% ()

Myrreczech

Zajímavý nápad, podaný takovým jakýmsi podivným způsobem. Normálně si i vymyslím něco, co se mi nelíbilo, ale tady si nejsem jistý. Prostě to bylo celé takové divně natočené. A navíc, dívat se na Benův jeden výraz skoro 2 hodiny se za chvíli přejí. ()

Autogram

Pri sledovaní som, podobne ako hlavná postava, vo svojej pamäti objavoval iba útržky filmu, keď som ho videl dávnejšie. Takže žiadna sláva to nebola, trochu modernizovaný nápad oproti Total Recallu, no kvalitou o dosť nižšie. ()

hot_spot

Jenom další ultrastylizovaná slátanina s motorkou, vybuchujicími auty a vrtulníkem + něco, co si hraje na sci-fi scénář. Aaron Eckhart jako těstovitý záporák je špatný nápad, Ben Affleck jako variace na Jamese Bonda ještě horší. Hrdinovy vzpomínky podané jako videoklipové záběry na jeho samotného a vymazávání v paměti v podobě 3D odstřelování buněk už prostě musí rozesmát i úplného laika. On námět filmu ani nápad s obálkou není zas úplně nejhorší, možná že kdyby se toho neujmul Woo, mohlo by to dopadnout o dost líp... ()

BloodMax

Miluju Sci-Fi, navíc tohle mělo i něco, co ostatním chybí - nápad. Zaujal mě možnou budoucností, která lidské rase jistě v budoucnu hrozí....ano myslím to, že se sami vyhladíme jen kvůli malichernostem a moci.... Děj byl akční, zajímavý a hlavně dokázal upoutat.....jsem rád, že zde byly vynechány mimozemské civilizace a přehnaně futuristická budoucnost.... No prostě John Woo se opět vytáhnul. ()

P1tr

Velice slušný thriller s Benem Affleckem ve spolupráci s Johnem Woo. Z této spolupráce mohl nepochybně vzniknout lepší film, Výplata až na pár momentů působí profesionálně a napínavě, což by většině diváků mělo k večerní zábavě stačit. ()

jenik71

U "Výplaty" je nutné zcela vypnout mozek a nepřemýšlet nad logikou věci. Jde vyloženě o oddechovou akční sci-fi, jejíž předností jsou zajímavý námět a akční sekvence. A na ty je John Woo specialista, i když natočil už lepší kousky. Prostě pohodová zábava, která si 70% zaslouží. ()

giovanni3

No herecky to nebylo bůhví co (co taky čekat od Affleska a Thurman) a ani námět, kdy hrdina dopředu přesně ví co se stane a má na to vše připravené mne 2x nenadchl (budoucnost lze změnit i malou drobností a on i mění tím ,že použije 1. věc nebo že řekne poprvé něco co v jeho vizi neřekl = to co se děje poté není totéž co viděl = nemohl se připravit). Jenže ono to nakonec nějak fungovalo a i jsem se bavil = slabší 4z5 ()

manonfire

Celej John Woo. Totálně přeplácáná zápletka a ještě přeplácanější akce ala Jeden klacek versus pět chlápků s pistolemi. Výborná připomínka, proč tohoto režiséra pokládám za infantilního snílka, který narozdíl třeba od Spielberga neumí akci vetknout špetku důstojnosti a hlavně jí navléknout na silný příběh. A ano, počítám v to i jeho HK cirkusy. 30% ()

Arius

Pre mna dost vadna idea. Uma Thurman mohla byt i lepsia a za dalsi nedostatok pokladam Aarona Eckharta,ktory podla mojho nazoru zahral svoju postavu standarne ale ten jeho vytahany ksicht na mna posobil odpudzujuco. Ale inac fajn sci-fi pohodovka. ()