otík

Povedená Wooova hollywoodská jednohudba, která sice má všechny možné Woovské trademarkery, ale také trpí tradičním problémem Wooovy americké produkce - je to málo akční a tak trochu přitažené za vlasy. Ale nápad s vizí budoucnosti se povedl, Affleck i Thurman jsou snesitelní, Eckahrt slušně sliský a akční scény velmi povedené. Prostě povedený hollywoodsko-wooovský patvar. ()

Decker

Slusny scifi thriller s dobrou zapletkou. Film me bavil velice a nejvice se mi libilo jak to vsechno pomalu do sebe zapadalo. Doporucuji vsem kteri maji radi styl Johna Woo a nevadi jim scifi. ()

Aargh

John Woo je pro tenhle film stejná pohroma jako Michael Bay pro Ostrov. Námět je dobrý, ale zpracování naprosto nevhodné a (jak je poslední roky u Wooa zvykem) často vyloženě trapné. Škoda, že to nedostal do ruky nějaký lepší režisér... PS: Pobavily hovadské pavědecké kecy o Einsteinovi, zakřivení prostoru, neutrinech apod. Autoři zřejmě do scénáře opsali pár slov nalezených na internetu, aniž by měli ponětí, co ta slova vůbec znamenají. ()

Wallas

Toto není objektivní hodnocení, protože jsem četl povídku - původní tištěná verze byla svižná, rychlá a nápaditá, což se absolutně nedá říct o filmovém zpracování. Bylo to dlouhé, zbytečně moc akce, která tam vůbec nepatřila, plytké natahování příběhu a přemrštěné charaktery. Doufám jen, že tohle pan Dick neviděl. ()

COF_666

Výplata mi přišla naprosto o ničem. Je to film ve kterém je šílená porce nudy, v níž je ale bohužel zahrnuta i akce. No a Ben Affleck se stále stejným výrazem a stále stejnou hereckou toporností tomu dodal tu pravou "štávu";-). Nezlobte se ale na více než 1 hvězdu to nevidim. ()

Cedr

Na první pohled skvělý námět, který diváka hned chytne, ale postupem času zase pomalu pustí, protiže film začne dost nudit. ()

LeoH

Řečeno terminologií počítačových her – taková to mohla být krásná klasická adventura a vyloupla se z toho další střílečka. Aneb první část slibovala sofistikovanou dějovou linku v duchu předlohy, druhá se bohužel zvrhla do „kterak pan inženýr se slečnou bioložkou přeprali a přestříleli asi 250 dobře vycvičených agentů“. Nicméně natočené je to snesitelně, má to spád, jednou se to vidět dalo. ()

ing.Frosty

Už sem doufal, že tam Woo tu holubici nedá. A když už sem si řikal, že tam fakt nebude, tak ji tam nakonec přece jen procpal. A to takovým stylem, že sem se za břicho popadal. To byla asi nejdůležitější myšlenka jakou sem chtěl sdělit. Jinak co se samotnýho filmu týče, tak bych o něj, nebýt doporučení, asi ani nezavadil. A to by byla velká škoda. V hollywoodské epizodě Wooova portfolia je to vedle Tváří v tvář jeho nejlepší kousek. ()

Ivush

Obyčejný film, který se snažil stát se trhákem.Výkon Bena Afflecka nedokáže zachránit ani Uma Thurman, ikdyž se o to snaží.Nápad dobrý, ale jiný hlavní herec by to asi zvládl lépe. ()

dzira

Naprosto podceňovaný snímek, který mne opravdu mile překvapil. Je to určitě jedna z povedenějších adaptací literární předlohy Philipa K. Dicka a stojí rozhodně za větší pozornost než Spielbergovo Minority report, které zabíjí Tom Cruise a absolutní sterilnost..... ()

Qitek

Neskutečný provar Johna Woo a lítostivá zpráva pro všechny, kdo jeho um milovali. Bohužel... Už to tam není. Všechno na tomhle filmu je jeden velký trapas. Včetně akční scény. Především té příšerné, závěrečné, která působí jako akční film ze sitcomu. Hodně dlouho jsem váhal mezi jednou a dvěma hvězdama. Dávám dvě pouze a jen z důvodů - Viděl jsem horší. ()

Jizni Tlapa

Ale jo...J.Woo bych vyplatil, sice bych ho lehce pokrátil,ale honorář si rozhodně zaslouží...Samotným námětem patří Výplata rozhodně k nadprůměru...lehce kulhá zpracování, které zachraňuje poměrně kvalitní akce(i když si přiznejme,že Woo má rohodně na víc). Nešťastné je pak obsazení Afflecka,který je místy "gumákem" a působí opravdu nepřirozeně. Naštěstí má po boku Umu, která dokáže rozzářit nejednoho diváka a zachraňuje tak třetí hvězdičku v konečném hodnocení... ()

Yesqward

Tento film by si zaslúžil vyššie celkové hodnotenie. Čo mu chýba? Herecké obsadenie, efekty, dej, akcia, to všetko je prítomné! U mňa 97%. ()

Ryuuhei

Nevím, ale navzdory tomu, že film naservíroval celkem zajímavou thrillerovou zápletku, kde se hrdina vydával po stopách svého zapomenutého já, jsem vnímal jen tak napůl a ani akční scény mě kdovíjak nestrhly. A výsledná pointa? Čím víc se k ní děj dopracovával, tím méně záživnější to pro mě bylo a namísto úžasu, jelikož mám jinak jakékoliv cesty časem rád, jsem zažil spíš zklamání. Nedá se nic dělat, Výplata se mi zdála dobrá prvních cca 15 minut, pak to byla už jen taková břečka, která nevím, o co se vlastně snažila. ()

lennyd

Michael Jennings (Ben Affleck) je softwarový/hardwarový analytik. Vždy se nechá najmout nějakou společností, zanalyzuje pro ni konkurenční výrobek, vyrobí schemata apod, a poté si nechá vymazat paměť, aby nebyl do konkurenčního boje zapleten ... to vše za slušné peníze. Od svého přítele James Rethrica (Aaron Eckhart) dostává nabídku, která se neodmítá. Tři roky práce na tajném (rozuměj ukradeném) vládním projektu a ... 90 milionů dolarů. Po skončení celé činnosti však Michael zjišťuje, že místo peněz dostal hromádku "bezcenných" předmětů, a na krk FBI a najemné zabijáky. Co že to vlastně analyzoval?.... Sci-fi dle románu Phillipa K. Dicka, které (možná bohužel, možná bohudík) dostal do ruky John Woo, sci-fi prvky proškrtal (zůstala "pouze" vlastní činnosti Michaela) zato přidal akci a ještě více akce. Kromě Afflecka, který opět předvádí umění "jedné tváře" zde uvidíme ještě například Umu Thurmanovou nebo Aarona Eckharta, a taktéž oblíbenou Woovu bílou holubici. Akční nařez doplnil svojí "mediaventurovskou" hudbou John Powell... Plus mínus hodně slušný akční film, škoda jen Afflecka v hlavní roli ... ()

ywo666

Slušné sci fi. Uma je zlatá. Ben Affleck je Ben Affleck. Film priamo nekazí ale ani nevzdvihuje. Do akčných scén sa moc nehodí, ale čo už s ním. Hovorím. Nevadil mi. Scénar a réžia je slušná a ťahá film hore. Skrátka a proste som sa bavil. Nič preborné. tak 70-75%. ()

majxik

Až překvapivě pěkná sci-fi, možná s pár ujetýma napadama, ale všechno krásně spojene do sebe a místama to dávalo smysl... K tomu dobré herecké obsazení a pěkná hudba? Prostě film na sobotní večer když máte rádi trošku zamotanější dějové linie a sci-fi . Doporučují 4 kralici z 5 :) ()