Série(5) / Epizody(130)

Animovaný seriál inspirovaný oblíbeným britským humoristickým seriálem o naivně sobeckém dítěti panu Beanovi. Pan Bean žije ve svém bytě spokojeným životem, stará se o svého milovaného medvídka Teddyho a vůbec by neměl problémy, nebýt... Jeho bytná paní Wicketová a její zlá kočka Škrábal mu nedají pokoj. K tomu se ještě přidají takové věci jako únosci medvídků, nedostatek slunce na pláži, nebo jarní úklid a katastrofa je hotová. (monolog)

spaceboyCZ

Diky tomu, ze je to animovane, si mohli tvurci dovolit mnohem drsnejsi a mnohdy vtipnejsi eskapady, nez by bylo mozne v realnem "zivem" serialu. To dela z celkem prumerneho animaku neco vic, nehlede na postavu Mr. Beana nadabovanou Atkinsonem a pribehy podkreslene tematickou hudbou. Videl jsem to prvne v Chorvatsku na satelitu, zalibilo se mi to velmi a musel jsem si sehnat komplet...vazne pobavi, 10minutovky pred spanim, proste idealni :) ()

Kryton

Animovaná verze Mr.Beana se aspoň pro mě povedla a těch několik dílů co jsem mohl vidět mě pohodově pobavilo. Proč tohle nekoupí nějaká z našich TV místo těch ubulených a teplých animáků viz. Pokemon. ()

GILLWANDER

Trocha aj zbytočnosť, keďže sa to ani do polovice nevyrovná pôvodnému seriálu. Ale ako spríjemnenie voľného času tak to už áno. 60% ()

marcek

Animovaného Mr. Beana kreslil sám velký Rowan Atkinson. Až je to k nevíře, jak se sám dokázal nakreslit a jak tomu dodal všechny své pohyby a obličeje ()

filmmovier

Není to tak dobré, jako hraný Bean (samozřejmě), ale kvalitou do něj vskutku nemá nijak daleko. Bavím se u každého dílu, ta animace je boží a dává té postavě úplně nový rozměr a neskutečně mě baví nová postava paní domácí. Uvidíme, jak dlouho nastavená laťka vydrží, ale po téměř dvaceti dílech jsem fakt spokojený. 85%. Lze doporučit fanouškům i (nedej bože) neznalým. ()

Dado

Mr. Bean ako animovaný seriál jednoducho nemôže dosiahnuť kvalít hraných častí už len kvôli tomu, že hlavná zbraň Rowana Atkinsona útočiaca na bránice divákov je jeho plejáda grimás, ktoré bohužiaľ v kreslenom vydaní niekedy vyznejú skôr nudne a trápne ako zábavne. Svetlejších momentov je tu viacero, človeka to celkom dobre pobaví, ale opakujem, na pôvodný seriál to jednoducho nemá. (60%) ()

Eoin

Klasickému hranému Beanovi toto nesiaha ani po členky. Je fakt, že Beanove grimasy sa nedajú ani naanimovať. Rozprávka postráda humor na ktorý sme boli predtým zvyknutý. Ako oddychovka na pár minút fajn. ()

P1tr

Kreslený Bean nemá šanci se skutečnému Atkinsonovy vyrovnat, přeste slouží jako dobrá pocta a důstojné pokračování hraných sérií. Je sice pěkné že hlavní postavu namluvil Atkinson, ale myslím, že by to mohl být kdokoliv a nikdo by nepoznal rozdíl. ()

tommmy89

Stará klasika oblečená do animovaného rúška, ktorá nemôže nič pokaziť, jedine vylepšiť :) Fanúšikovia Rowana Atkinsona si jednoznačne prídu na svoje. Obdobné príbehy pána Beana vystriedal animák. A podľa mňa veľmi podarený, veď sa pozrite sami ! 4 z 5 ()

Paity

Nevím, ale je to opravdu divné. Animovaný Mr. Bean prostě není ten pravý Mr. Bean. Bez jeho ksichtů by to neblyo zdaleka tak vtipné. ()

Tessie

Je třeba uznat, že se opravdu téhle animované blbině povedlo vystihnout jak grimasy Mr. Beana, tak i jeho pohyby.. Celkově mi tohle ztvárnění přijde milé a jsem pobavena, že pan Atkinson komentáře nadaboval sám sobě. Za mě povedené večerníčky, raníčky.. Určitě sjedu všechny. ()

kwoky

Animace je sympaticky jednoducha a pritom pekna, Atkinson huhla skvele a v kazdem dile je alespon par dobrych momentu. Nevidel jsem sice jeste vsechno, ale to, co jsem videl, se mi libilo. ()