Konečně jsou zase tady... Tom a Jerry, nerozluční kumpáni, kteří se navzájem nenechají vydechnout. A protože jejich předchůdcům je už přes padesát let, přicházejí v nové podobě ještě hravější, rychlejší a vykutálenější. Tom a Jerry Kids se svými kamarády se představují... (duklak2)

elanista1

Len sa to prizivuje na povodnej kultovej rozpravke. Ani to nebudem porovnavat, lebo je to neporovnatelne a urazil by som tym klasiku. Tvorcov tohto napadu by mali pozatvarat. ()

Kub_ees

Už to nie je ono, to čo bývalo, ten pravý Tom a Jerry ale pozerať sa na to dá. Aj napriek určitým výhradam, to je celkom zábavné asi až na zopár postáv, ktoré sú neuveriteľne otravné a neuveriteľne tam zavadzajú. ()

blondboss

Toto je klasická ranná rozprávočka, ktorú si pamätám z Telerána, takže je to prakticky každodenná záležitosť. Problém je, že je to až príliš detinské a tie rozprávkové príbehy sa dosť odklonili od legendárnych príbehov Toma a Jerryho. Táto detská verzia je proste až príliš infantilná, aby nadchla širšie publikum, a navyše Droopy a Dripple a ich nudné naháňačky s McWolfom tomu tiež neprispeli. Takže pre mňa len podpriemerná séria. 40 % ()

Skeevee

Nahodou, bylo to jen trochu min ujety nez puvodni Tom a Jerry, ale stale to stalo za to, abych tomu venovala driv cas, ted nevim, ale urco bych se aspon pousmala ;) a Droopy tu byl hustej =)) ()

Sethlans odpad!

Bohužel, tohle není Tom a Jerry na kterýho se díváme rádi a který vždy pobaví. Ale tohle je jen fraška, jak vydělat pár chechtáků :/ ()

LeniRo

I jako milovník Toma a Jerryho jsem tuto verzi neměla ráda, chybí tomu ta správná jiskra z původních dílů ()

Potjoc

Jako malému (i doposud) mě táhlo víc k této sérii, než původní Tom a Jerry, kterého jsem byl v 90. letech přesycený. Tato série je co se týče gagů, víc bližší k původní sérii, ale umírněnější. Zvukové efekty jako vžycky me rozesmály. Dabing původních dílů, i samotné díly první a druhé řady mě pobavili. Co se mi ale nelíbí na temto seriálu, je to, že se v pozdějších dílech čím dál víc objevují samostatné díly vedlejších postav (Divá myš, Kyle a Clyde...), Droopy, Dripl a vlk se objevují v různých podáních. A pomalu se zapomíná na samotného Toma a Jerryho ()

soukyd33

Některé díly jsou super vtipné, a jiné naopak až super trapné. Některé scény jsou si hodně podobné, a některé postavy se opakují. Některé postavy jsou zcela neznámé, a ní se nepředstaví. Poznámka: Pro děti ideální. Je to barevné, animované, vtipné a česky. 😀 Hvězdiček 2 ()

LukasCL

Oproti "Velkýmu Tomovi a Jerrymu" je toto slabý odvar, některé příběhy jsou sice dobré (zejména ty z první série- opět správně nasazený Jiří Lábus jako Tom), postupem času ale kvalita padá dolů. ()

Andrej235

Aj keď "nové" postavy vyzerajú skôr ako majonéza rozplasnutá na stene, aj keď pesničky majú trápny text ktorý sa vôbec nerýmuje a skoro každý diel nemá nič čím by zaujal, nájde sa sem tam dobrý nápad sem tam aj obstojná animácia a niektoré hlášky sú vcelku dobré, každopádne ide o najhlbšie dno kam až môže Tom a Jerry klesnúť. ()

Dudros odpad!

ako malý krpec som toto miloval ale teraz keď už len počujem tú mega trápnu znelku tak sa mi nôž vo vačku dvíha ()

Papo123 odpad!

Neviem, či tvorcom išlo naozaj iba o peniaze, alebo sa snažili vytvoriť niečo zábavné. Každopádne im to vôbec nevyšlo. Z Toma a Jerryho sa stali deti a prišla k nám rada otravných a nezaujímavých postáv typu retardovaní Droopy a Dripple, postihnutý vlk, ženská a tlupa ďalších, ktoré tam podľa mňa nemajú čo hľadať a odstrukujú Toma a Jerryho. Humor je totálne trápny, dokonca až tak, že som sa nezasmial ani pri jedinej epizóde. Výsledok: odpad! ()

Tom a Jerry nabírají obsazení

Tom a Jerry nabírají obsazení

28.04.2019

Animovaný a zároveň hraný remake Toma a Jerryho začíná obsazovat důležité role. V té hlavní se nakonec objeví herečka Chloë Grace Moretz (Kick-Ass), která ztvární postavu Kayly – zaměstnankyni… (více)