Komedie, která si utahuje z kriminálek, jichž jsou dnes plné televizní obrazovky. Film využívá klišé kriminálního žánru, a tak se děj, který divák zná už z milionu žánrových snímků z policejního prostředí, stal podhoubím pro slovní humor a do absurdna gradující situace. Na scéně se objevuje major Prubner (David Novotný), jeho nová kolegyně Skálová (Hana Vagnerová) a detektivové Rorýs (Martin Pechlát) s Dymákem (Lukáš Příkazký). Jejich úkol od náčelníka kriminálky Drátka (Miroslav Táborský) je jasný – vyšetřit vraždu Starablažkové. Postupně kriminalisté vypátrají, že úspěšně vydírala, a proto se jí někdo zbavil. Ale mnoho stop nemají. Jen to, že jde o pomstu. Majoru Prubnerovi šlape navíc na paty jeho nadřízený plukovník Drátek, který mu dá na zjištění vraha jen týden – tedy sedm dní! Detektivní rámec je však základem pro vtipné scény a zdařilé herecké výkony. (Falcon)

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Proklepněte mi je!" Česká parodie, která si utahuje z kriminálek. Nečekejte nic duchaplného, nejvíc mi to připomínalo film Policejní akademie. Nepřišlo mi to ani vulgární ani vyloženě primitivní. Hana Vágnerová a Tereza Srbová jsou plusy tohoto filmu. Jen fakt škoda, že si holky nevjeli do vlasů. Pěkná akční scéna to mohla bejt! Na české poměry asi ta nejlepší parodie, co český filmový průmysl kdy vytvořil. - 60%. ()

NinetyOne

Nooo.. Víc než tři hvězdy tomu dát nejde. Je to o pár úrovní výš, než novější Kameňáky, ale je to furt kravina. Co mě ale děsí, že v tom filmu hraje snad polovina těch nejznámějších českých herců a dohromady nejsou schopný prostě přijít na svět s ničim jinym, než s takovou slátaninou. 45% ()

Freeman55

Výborně jsem se pobavil!! Jasně, tento film není nikterak umělecky na výši, ani nepředavá žádnou myšlenku či ponaučení. To ale také není jeho cílem. Cílem je diváka rozesmát. A to film rozhodně splnil. Baví vás ulítlé komedie jako Bláznivá střela, Připoutejte se prosím, Mafioso, Žhavé výstřely? Pokud ano, je tento film pro vás. ()

Vampiroza

Já nevím co se čeká od hrůzy českých filmu, ale mě ta kravina bavila. Řekl bych že tohle vystihuje celý český filmový průmysl. Nesouvislý parodující nesmysl všech možných kriminálek. Pustím si to znovu :) je to tak blbý až je to boží. Holubová zabila jako vždycky ()

Liron odpad!

Já myslela že to dám, ale nakonec jsem to nedokoukala. Já mám ráda satiru, černý humor, parodii a nadhled na situace, ale nepřišlo mi to ani trochu vtipný, spíš trapný.Takovýhle vtipy u mne proběhly tak někde na střední. ()

Benigni

Velmi slaboučká komedie spíše pro děti, než dospělé. Smyslem pro humor, scénářem, castingem a mizanscénou spíše připomíná seriál TV nova, než velký kinofilm. ()

Marty1905 odpad!

Musím říct jen asi toto: Lituji těch 13 minut, které jsem s tím vydržel strávit. Větší blbost jsem už dlouho neviděl. Původně jsem na film chtěl vyrazit do kina. Ještě, že jsem to neudělal, těch peněz bych hodně litoval. ()

Vesprem

Není moc co psát. Nepodařená parodie, i když herecky super obsazená a, kdyby scénář neměl potřebu zacházet do krajnosti a sekat jeden fór za druhým, mohlo by se to i povést. Protože i ten slabý scénář byl dobře zahraný. Což rozhodně nemohlo být jednoduché. Několikrát si nevzpomenout na jméno manželky a nepůsobit u toho trapně, to dokáže málokdo. Ale vedle herců už tam nebylo nic. Jasně, pár dobrých vtipů, ale, když je film postavený na jednom vtipu za druhym, není divu, že se pár i povede. Je to škoda, dobrá parodie by byla pecka. a tito herci by z ní udělali bombu ()

mdf

Parodie, vykradla sice co mohla,ale pár dobrých forů,tam bylo né,že né a to se mohlo,klidně přitvrdit,ale při tom,co se točí v českých hájích v posledních x letech,to byla i koukatelná zábava. ()

ricardo2803

Na mrazivé odpoledne, kdy se člověku nechce ven je to OK. Žádná velká nakládačka, ale chvílemi jsem se dobře bavil. Mám rád takové ztřeštěnosti. Platit za to v kině by se mi asi nechtělo, ale na domácí pokoukání to je v pohodě. Navíc mi bylo sympatické i obsazení, vesměs herci, které mám rád. Takže za obsazení, pobavení a ulítlost dávám 4 kousky. ()

Tom.Brejcha

Hvězdička za slušnou plejádu hereckých osobností. Ale příběh 0, scénář 0 (zasmál jsem se asi 2x z toho jednou z donucení). Silně to připomíná Troškův Kameňák, který bytostně nesnáším. Po půlce jsem to vypnul. ()

The_Casual odpad!

Můžu vůbec hodnotit film, který jsem nevydržel sledovat a docela dost brzo vypnul? Lituju jen těch herců. Dál radši mlčím, protože je mi až trapně do breku. ()

Egl

Já asi chápu, že parodie se nemá brát vážně, má být ztřeštěná, ale zde opravdu nebylo skoro vůbec nic, čemu bych se zasmál nebo alespoň pousmál. 95% vtipů naprosto nedávalo smysl nebo byly tak trapné, že jsem si vážně říkal, jestli to scénáristé mysleli vážně. Hvězdička za snahu některých herců, a za chudáka Novotného, který má talent, ale pořád mrhá svůj potenciál v podobných filmech. 1/10 ()

Lucy39

to bylo tak stupidní, až jsem se párkrát musela zasmát :-D Kromě proklepnutí Beatles : A : Máte nějaký jiný průkaz ? Řidičák? Do knihovny ? Policajt : Řidičák do knihovny by tam měl bejt :-D .. Patolog, co se mu navaluje z mrtvol :-D.. nerozluštitelný nápis od vraha znějící : ATSMOP :-D a skvělá oboustranná cedulka pro kriminalisty : Otoč :-D. Jinak ale celkem tristní pokus o parodii.. ()