El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

krt7236826

na celovečerný film tomu chýba rýchlejšie tempo alebo poriadna atmosféra ktorá bola v seriáli lepšia. pokračovanie kvalitného seriálu no nepoznať predchádzajúce udalosti moc mi to asi nepovie ()

SZYslak

NICE LADY, EXCELLENT HOUSEKEEPER... Ocekavani a prvotni nadseni velke, vysledkem je ale spise zklamani. Bez psychopata Todda by to bylo o nicem. Az me parkrat napadlo, kam se na nej hrabe Hannibal Lecter nebo pan Kopfrkingl :-D ()

Kushina

Film byl hezký, strohý, přímočarý, drsný, ale pořád mi tomu něco chybělo. Možná to bude tím, že to nemám s čím porovnat, ale celkově jsem nechápal, proč byl vězněný a jak utekl a co se stalo s tím jeho "kamarádem" kterému vzal zbraň a nic. Ale jinak konec, super už jen z důvodu že miluji Aljašku. 65% ()

Tomas_PO

Bez pozrietia seriálu to vôbec nemá zmysel pozerať. Chýbajú nielen súvislosti, ale aj podstata. Škoda, pekne natočené a s vysokým thrilerovým potenciálom. ()

Grázl83

Pro skalní fandy seriálu povinnost, pokud ale mezi ně nepatříte, filmu se obloukem vyhněte. Nebudete chápat souvislosti a budete se nudit stejně jako já. ()

jackalsc

Fajn epilog a ukončení jednoho z nejlepších seriálů všech dob. Popravdě ani nevím jak lépe by toto tvůrci mohli natočit. Samozřejmě to není kvalit Breaking Bad, ale to taky hlavně z důvodu, že Breaking Bad měl čas na svůj vývin a rozjel pořádnou jízdu. Jak skončil, skončila s ním i ta jízda a epilog se musel dělat z jiné perspektivy. Ano je to dlouhé na to kolik se tam vlastně toho stane, ale co jiného tu mohlo být. Zase lepší trošku delší a zavděčit se všem nadšeným fanouškům, kteří se dozvěděli, že je zde epilog. Jako standalone film by si toto rozhodně nezasloužilo takové hodnocení, ale jako uzavření nejasných větví seriálu je to pecka. ()

ssscream

Jasné zakončení slavného seriálu. Podle mého názoru by mu místo celovečerního filmu slušela několikadílná minisérie, ale i tak dobré. ()

Karbos

Jeden z těch filmů, kde se toho stane po akční stránce tak málo, že si dovedete představit že hlavní hrdina můžete být vy nebo váš soused, což samozřejmě přidává na pocotu autentičnosti a lépe se do filmu vžijete ale je pravda že tenhle typ filmu a zejména pak s tím spojená stopáž, nemusí sedět každému i mě chvílema pořišel film zdlouhavý a to se považují spíše za diváka kterému se film líbil. A ještě jeden postřeh i když myslím že jsem film sledoval pozorně, nechápu jak, nějak se mi povedlo prokaučovat vysvětlení toho, jak se zbavil svých trýznitelů i to jak se vůči nim provinil, když teda pominu jednu scénu s kašlajícím dědou a tu s tou černovláskou na konci. (Nejspíš to bude tím, že z Breaking Bad jsem viděl jen název) Není to ale jeden z těch filmů co bych si chtěl v blízké době pustit znova, snad až na část s cowboy-skou přestřelkou. Takže mi to zůstane už navždy utajeno :) každopádně slušnej průměr a *** ()

PanPyzamo

Breaking Bad byl skvělý seriál a tak jsem si řekl, že vyzkouším i filmek, když už jsem viděl i Better Call Saul. Byl jsem spokojen. Příběh se točí okolo Jessieho a to konkrétně okolo 5. série. Zápletka dobrá, ačkoliv v jednu chvíli bych řekl už docela natažená. Došlo i na nějaké flashbacky, které byly fajn. Za mě dobrý film, který doporučuji těm, co viděli seriál Breaking Bad a líbil se jim. Pokud jste totiž seriál neviděli, tak je by byl pro vás film celkem o ničem. 7/10 ()

Hvězdář

Jako samostatný film je to průměrný kus, ovšem jako součást rozšířené tvorby navazující na seriál Breaking Bad je to pecka. Je to prostě dovyprávění příběhu, které už nemá takovou šťávu, ale jako fanoušci to prostě nemůžete nevidět. ()

BrusVejn

Skvelá bodka za seriálom. Nádherne natočené, atmosférické a perfektné rozprávanie príbehu s návratmi do minulosti, ktoré podporovali posúvanie príbehu v súčastnosti (jedine návrat s WW bol zbytočný). Z Jesseho sa v BB stala ku koncu totálne nesympatická troska, ale v tomto filme sa mi naozaj páčil a kľudne by som si s ním dal aj viac. Super práca. ()

kryztina

Bez soubojové scény bych dale jen dvě hvězdičky. Jako vykreslení následného příběhu fanouškům poslouží dobře, jinak je to však spíše podprůměrný film. ()

kokofek

Tak nějak už to není úplně ono,nevím proč. Ale potěšilo mě vidět Aarona Paula a jeho další osud. Už to není vzhledem mladíček,ale to se dá přehlídnout. Hůře je na tom Jesse Plemons se svými odhaduji třiceti kily navrch. Ale bavilo mě to. ()

HanzoBureshi

Toto je asi ten nejlepší epilog k nějakému filmovému projektu. Skoro žádná mega akce a žádný epický scénář, přesto tu ale je pořádná dávka nostalgie ať už jde o staré postavy, flashbacky, vizuál a hlavně pan Pinkman, dokonce se tu objevil i sám mistr, který pouhým dialogem u snídaně mě totálně odrovnal to nostalgií a skutečností, že toto je opravdu naposled, kdy ho uvidíme. Ze začátku jsem si musel trochu zvyknout na ty flashbacky s těžším Toddem :D, které se odehrávají během BD. Po skončení filmu jsem si říkal, že se z toho dalo vytěžit o dost více, ale nakonec je fajn mít takhle pohodlný epilog. Jsem za tento film rád. Mé hodnocení: 8/10 ()

bonovox

Aj Jesse si zaslúžil takúto rozlúčku...trochu mi tu vadila zmenená vizáž Plemonsa, za tie roky predsa len trochu pribral ale vcelku sa táto rozlúčka s naj seriálom vydarila...80% ()

fandimir

Myslím si, že Vince Gilligan rozhodně nešlápl vedle, a tímto kouskem nijak neubírá kvalitu jeho fenomenálního seriálu. Je to takový příjemný epilog a rozloučení s nejlepším seriálem všech dob. /85%/ ()

Lucas005

Jak baculatý čtyřicátník Jonáš ke věčnému štěstí přišel. Celovečerní tečka za Vincovým pervitinovým eposem sice nepřináší nic světoborného a vlastně se v ní zas tak moc nestane, ale je ukázkou kvalitního fan-service který zpětně nepohřbí celé dílo, na které navazuje. Jonáš tu dá poslední sbohem svým chábrům z ulice, chlapec Prst dá své poslední životní moudro, král vysavačů prodá poslední adaptér s přirážkou, Todd naposled ukáže svou příjemnou kamarádskou povahu a možná přijde i sám kuchtík osobně. To nevadí, že už všichni vypadají staře, přibrali do krásy, musejí nosit falešné plešky a kanonický věk už byste jim fakt netipli. Film si na nic nehraje, ať už ve flashbacích, tak v hlavním ději, a jednoduše uzavře poslední rozmotané nitky příběhu s takovou elegancí, že vám ty dvě hodiny i přes klasické dlouhé budování napětí utečou jak voda. Jen teda prosím už žádný další návraty, tímto a finálem Saula beru Novomexickou ságu za uzavřenou. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster