• Tom Riddle
  **

  Podprůměrný seriál se spoustou nepřesvědčivých hereckých výkonů a ohromně nesympatických kladných postav, počínaje Chandlerem (Casper Van Dien), přes Gwen (Victorie Principal tomu dost napomáhá), Samanthou (Lourdes Benedicto) konče. S protivností postavy Gwen si může ruce podat už jen Ethan (Kevin Zegers), který nehraje až tak kladnou postavu, proto ho jmenuji zvlášť. Přesto jsou tu i nějaké ty plusy, jako ten největší vidím sympatickou Elisabeth Bogush v roli Jenny, která snad jako jediná měla uvěřitelnou vícevrstvou postavu. Yasmine Bleeth sice nehraje oslnivě, a její obličej vykazuje známky stárnutí (hlavně v místě, kde měla před lety a hromadou kokainu nos), ale ne tak její postava, na kterou je radost pohledět. No a taky bylo zábavné sledovat pitvoření namachrovaného záporáka Petera (John Barrowman, kterého jsem si mimochodem později zamiloval v Doctoru Who, Torchwoodu a Zoufalých manželkách), takže tak akorát ty dvě hvězdy.(9.8.2007)

 • Psema
  odpad!

  Mělo to jednu sérii. Zaslouženě.(17.2.2007)

 • NinadeL
  **

  Normálně přepálená soapka, která byla natočená dost pozdě. Kdyby to bylo ještě před Savannah, mělo by to úspěch.(22.4.2009)

 • Gemini
  *

  Jedna hvězda - za to, že ani Američani nejsou tak vygumovaní aby natočili víc než třináct dílů... ale i tak těch prvních třináct mysleli vážně, a to je Zlo, které nemůže ospravedlnit ani Jasmínka. Skutečný Hluboký Prašan by dostal pobavený odpad, tohle je ale někde jinde.(23.5.2003)

 • Fiftis
  ***

  Napíšem úprimne že bez Yasmine Bleeth by som tento seriál nesledoval, ale i tak nepatrí medzi to najhoršie, čo som kedy videl. Yasmine bola asi najväčší sexsymbol deväťdesiatych rokov. Kto by ju nepoznal zo seriálu Baywatch. V tomto seriáli hrala zápornú postavu, ale i tak sa mi tá postava páčila. Ďalšou hlavnou postavou bol Casper Van Dien známy hlavne z filmu Starship Troopers. Tento seriál má len jednu sériu a aj tá má len 13 častí, takže si myslím, že to nikomu neublíži. Seriál je zameraný hlavne na intrigy, takže môže pôsobiť ako tuctový seriál podobný telenovelám, avšak tentokrát vyrobený za "veľkou mlákou".(16.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace