• NinadeL

Normálně přepálená soapka, která byla natočená dost pozdě. Kdyby to bylo ještě před Savannah, mělo by to úspěch.(22.4.2009)

• Gemini

Jedna hvězda - za to, že ani Američani nejsou tak vygumovaní aby natočili víc než třináct dílů... ale i tak těch prvních třináct mysleli vážně, a to je Zlo, které nemůže ospravedlnit ani Jasmínka. Skutečný Hluboký Prašan by dostal pobavený odpad, tohle je ale někde jinde.(23.5.2003)

Napíšem úprimne že bez Yasmine Bleeth by som tento seriál nesledoval, ale i tak nepatrí medzi to najhoršie, čo som kedy videl. Yasmine bola asi najväčší sexsymbol deväťdesiatych rokov. Kto by ju nepoznal zo seriálu Baywatch. V tomto seriáli hrala zápornú postavu, ale i tak sa mi tá postava páčila. Ďalšou hlavnou postavou bol Casper Van Dien známy hlavne z filmu Starship Troopers. Tento seriál má len jednu sériu a aj tá má len 13 častí, takže si myslím, že to nikomu neublíži. Seriál je zameraný hlavne na intrigy, takže môže pôsobiť ako tuctový seriál podobný telenovelám, avšak tentokrát vyrobený za "veľkou mlákou".(16.2.2015)

• Tom Riddle

Podprůměrný seriál se spoustou nepřesvědčivých hereckých výkonů a ohromně nesympatických kladných postav, počínaje Chandlerem (Casper Van Dien), přes Gwen (Victorie Principal tomu dost napomáhá), Samanthou (Lourdes Benedicto) konče. S protivností postavy Gwen si může ruce podat už jen Ethan (Kevin Zegers), který nehraje až tak kladnou postavu, proto ho jmenuji zvlášť. Přesto jsou tu i nějaké ty plusy, jako ten největší vidím sympatickou Elisabeth Bogush v roli Jenny, která snad jako jediná měla uvěřitelnou vícevrstvou postavu. Yasmine Bleeth sice nehraje oslnivě, a její obličej vykazuje známky stárnutí (hlavně v místě, kde měla před lety a hromadou kokainu nos), ale ne tak její postava, na kterou je radost pohledět. No a taky bylo zábavné sledovat pitvoření namachrovaného záporáka Petera (John Barrowman, kterého jsem si mimochodem později zamiloval v Doctoru Who, Torchwoodu a Zoufalých manželkách), takže tak akorát ty dvě hvězdy.(9.8.2007)

• Psema

Mělo to jednu sérii. Zaslouženě.(17.2.2007)