hunterDave

Guy Ritchie je režisér, který mi otevřel cestu do světa gangsterských komedií. Toto je první film, po kterém jsem v podobných filmech našel zálibu. Perfektní scénář a hudba. Skvělá podívaná, dobře jsem se bavil. ()

abetu

Geniální a ničím nezkažený Guy Ritchie. A to gangsterky nepatří k mým nejoblíbenějším žánrům. Jenže takhle pitomí gangsteři mě prostě upřímně pobavili. Závěr filmu jsem sledovala s hlavou v dlaních a se slovy "to ne" "to prostě nevymyslíš" "ne, to už není ani možný". Rozhodně originální scénář a ještě originálnější pohled na to strašně obávané mafiánské podsvětí. ()

tragos

Nikdy bych si nemyslel, že uvidím film, který bude žánrově tak podobný Pulp Fiction a zároveň se jim téměř vyrovná. A ono jo. Humor černější než čerstvě naleštěný polobotky, spád jako naspeedovanej Road Runner, záviděníhodné scénáristické orgie, ... a ten konec! 8/10 ||| Snatch prohrál na celé čáře. ()

Mbeast

Ritchie v plné parádě. Sympatická hlavní čtveřice. A typicky zmatený a provázaný příběh spojovaný řadou nešťastných náhod. 5* ()

merigieren

První půlka je taková výpravná, A přitom plná zajímavých hlášek o prstech, trávě a mafiánech. Druhá půlka se pak neuvěřitelně rozjede, že to je něco nepopsatelného. 3-4 skupiny zlodějů si kradou navzájem peníze a trávu a to vše na jednom místě. Asi nejzajímavější byla hláška Oni mě střelili (vzduchovkou), tak je střel taky. :-) ()

mala_kea

Jason se taky ukázal v trochu jiném světle než jako nesmrtelný kurýr, ale i tato cesta byla správná.Scénář nemá chybu. Bavil jsem se ;) ()

F.Sucre

I na začátku to Guyovi šlo, pro mě tedy o něco slabší než Snatch, ale pořád to má tu Ritchiovskou šťávu! ()

hazaba

Zpočátku se mi to zdálo docela nudné, ale pak se to rozjelo a já se vcelku dobře bavila. Super hudba, spousta (pro mě) méně známých herců, černý humor. Ale asi si to budu muset dát ještě jednou... ()

Ukubumbahoo

Vynikající film. Je zde opět spousta černého humoru a situace, které by přivodili běhavku i těm největším flegmoušům. Nikdy není tak hrozně, aby nemohlo být hůř. ()

KHkomiks

Podfuck jsem viděl dřív a líbil se mi tak moc, že jsem si chtěl pustit další film od tohoto režiséra. Sbal prachy a vypadni - už mě tolik nenadchlo obsazení filmu, ale rád jsem se na něj podíval a musím říct, že na Podfuck to sice nemá, ale není to žádná šmíra. ()

Akana

Ani napodruhé (Podfu(c)k jsem viděl dřív) mě Guy Ritchie nepřesvědčil, že je génius, ale o jeho výjimečné šikovnosti a zábavnosti nemám pochybnosti. Dokonale promyšlený sled zvratů, nedopatření, zádrhelů a hlášek v klipovém tempu má průraznost trhaviny. Je efektní, vtipný a plný nezapomenutelných postaviček. Opět. Jestlipak mě to ale napotřetí bude bavit stejně? 90% ()

Abath

Užasný film Guye Ritchiho s báječnýma vtipnýma hláškama a dokonalou zápletkou. Konec byl scela nečekaný, a proto si zaslouží 5/5. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback