Pawlisman

Zdá se, že většina z 20.000 hodnocení viděla tento film ve věku teen. Ano, dětská, teenagerovská gangsterka. Vtipná? Ne, komedie tedy vůbec. Ano, stále se tam něco děje a těžko usnete, ale že to byl nějaký top? Ne, toto by měl být klasický lehký nadprůměr za 3-4 hvězdy. Bohužel filmová produkce je jiná. Nebudu podvracet a zůstaneme u 4, mnoho mladších diváků si to najde - i když myslím, že spíše top pro 20.století. Ve 2013 je to již myslím průměr. 8/10 ()

husokachna

Takovej zábavnej průměr. Snatch mi přijde vyzrálejší a líp stravitelný. Pokud bych to hodnotil jako debut, tak za pět hvězd. ()

Santino7

Guy Ritchie a jeho celovečerný debut, ktorý, ako už všetci vieme, mal na svedomí rozmach nového subžánru. Netradičné gangsterky, štýlové, drsné, šialené, vtipné a maximálne absurdné. Takáto kombinácia je zaujímavá, no nie každý to zvládne. Ritchie je však v tomto odborník, veľká škoda že neskôr od týchto filmov vybočil úplne inam... Ale späť k filmu, ten je totiž vážne skvelý. Jediná škoda je, že som ho videl neskôr ako Snatch, ktorý je ešte prepracovanejší, vtipnejší, formou zaujímavejší a celkovo proste viac vypiplaný. To však neznamená, že v tomto prípade ide o niečo nekvalitné, to vôbec. Chýbal však moment prekvapenia. Vedel som, čo približne od toho môžem čakať. Herci skvelí, opäť by som chcel vyzdvihnúť hlavne Vinnieho Jonesa, ktorému takéto typy postáv neskutočne sadnú. Film môžem len odporučiť. Kvalít Snatchu síce nedosahuje, no napriek tomu je to čosi výborné, takže nemám žiaden problém udeliť plný počet. 95% ()

jilda

Je to trochu moc ukecané a zdlouhavé, než se děj dostane k nářezovému konci, ten opravdu stojí za to. ()

Klajnik

Tenhle film je trochu překombinovanější než takovej Podfuck/Snatch, ale ničím to nekompenzuje. Postavy si mě nezískaly a jediná vtipna scéna byla hned ta první se Stathamem. Jo, dobrý film to je. Typickej Guy Ritchie. Jen tomu chybí takové provzdušnění a lehkost. Kdyby se ještě trochu vyšperkovali ty charaktery a došlo k nějakým humornějším situacím a pravdou je, že film k tomu má opravdu blízko, tak bych si ten film užil víc. ()

Oliveris

Film, ktorý odštartoval nový subžáner. Vynikajúce striedanie vtipných scén so šokujúcimi, perfektný scenár a skvelo napísané postavy. Vyzdvihnúť musím predovšetkým premyslené prelínanie medzi postavami, ktoré vyústi v koniec, ktorý všetky postavy prepojí a taktiež skvelú prácu J. Murphyho a Hughesa, ktorý si dali na hudbe vážne záležať. Škoda len, že tento film navždy ostane v tieni svojho veľkého brata. ()

Snipsley

Humor, černý humor a černočerný humor film provází celou dobu, stejně jako absolutně promyšlený scénář. Tyto základy vytvářejí ze Sbal prachy a vypadni vynikající podívanou pro náročného diváka. Hrozně se mi líbí styl vyprávění, kdy vypravěč něco málo řekne a na zbytek se podíváte. Už jen kvůli hláškám se musíte na film podívat. - "Nebojte, tyhle hodinky nejsou kradené, jen nejsou zaplacené..." ()

grerar

Jason a Vinnie, to jsou mí oblíbenci. Jinak děj velmi jednoduchý, ale v jednoduchosti je kouzlo, no ni? A stejně jsou ty bambitky hustý... ()

kailik

Dokonalost ! Tohle je zalezitost, kterou si pustim klidne xkrat znovu . Dokonalej scenar ! Jediny co bych tomuhle filmu vytknul je ta anglicka anglictina, ale to asi dela takovej celkovej dojem. Takze se tomuhle filmu neda nic vytknout, proste skvost . ()

Pidzey

MAZEC.Jedině tohle slovo vystihuje tento film.Skvělí,vtipný,dobře vypointovaný scénář se spoustou zajímavých postav,které jsou stylově obsazeny.Film je plný výborných nápadů a zajímavých,vtipných zvratů.Rěkl bych že tohle je film kterým Guy vytvořil nový žánr..”Ritchiovka” ()

Dominol

Jednoznačně nejlepší film od Guye Ritchieho. Ne tak složitý a zamotaný příběh jako u Podfu(c)ku, možná právě proto celkově lepší. Děj je zabavný od začátku na ulici při prodávání kradeného zboží, až do konce na mostě. Skvěle napsaný scénář, super hlášky (vtip s chůzí), no prostě komedie, jak má být. ()

Saur.us

Lock, Stock and Two Smoking Barrels aneb otvírák pro všechny Ritchieho "vychytralé" a příběhově přepletené gangsterské komedie. A taky otvírák pro Jasona Stathama. Jen škoda, že nezústal u takových filmů déle. ()

Narciska

To je tak, když si někdo vyhraje, promyslí scénář do všech podrobností, každou scénou děj posouvá dál, baví se pohledem do tváří herců, nezapomíná na svůj styl a podtrhne výbornou hudbou. Film hraje okrovými a hnědými odstíny. Prostředí, postavy a příběh do sebe zapadají. Po všech stránkách kompaktní, vypointovaný, vtipný film. ()

hunterDave

Guy Ritchie je režisér, který mi otevřel cestu do světa gangsterských komedií. Toto je první film, po kterém jsem v podobných filmech našel zálibu. Perfektní scénář a hudba. Skvělá podívaná, dobře jsem se bavil. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback