Bridgertonovi

(seriál)
  • USA Bridgerton
Trailer 4
USA, (2020–2024), 24 h 38 min (Minutáž: 52–73 min)

Tvůrci:

Chris Van Dusen

Předloha:

Julia Quinn (kniha)

Kris Bowers

Phoebe Dynevor, Regé-Jean Page, Jonathan Bailey, Sabrina Bartlett, Harriet Cains, Bessie Carter, Adjoa Andoh, Florence Hunt, Ben Miller, Luke Thompson (více)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(24)

Seriál inspirovaný knižním bestsellerem sleduje příběhy osmi nerozlučných sourozenců z mocné rodiny Bridgertonových a jejich touhu po lásce. (Netflix)

Trailer 4

Nethar

Trailer vypadal docela dobře, ale seriál je hodně jednoduchá young adult romantika, kterou jsem ponechal ženě a stačilo mi z dalších dílů vidět posledních pět minut, abych pochopil, co se zase úchvatného událo, když zrovna ti dva krásní mladí lidé nesouložili. No dobře, možná jsem se díval na víc než posledních pět minut, ale pohrdal jsem tím! Není to seriál pro skutečné muže! ;-) Je to růžová knihovna v prostředí londýnské šlechty začátku 19. století. No, i když - černošská anglická královna a část šlechty je úžasný krok ke korektnosti, jen tak dál, postupně je asi třeba skutečnou historii v očích nové generace přepsat od základu. ()

Pavlínka9

Dobře :D Po prvním dílu jsem pochopila, proč o tom lidi tolik melou :D Bylo to všude. Pořád se to zjevovalo na Netflixu. Pořád se o tom někdo zmiňoval, když mluvil o Netflixu. Stále se mě někdo ptal, zdali jsem to již na tom Netflixu viděla :D A tak jsem si jeden den řekla, že už to tedy po těch několika měsících zapnu :D A brutálně jsem se pobavila :D A ano, patřím do té skupinky, která o tom neustále mlela :D Jen já o tom nemelu a ty lidi nevědí, že jsem to celé už před týdnem dokoukala :D Dokud se mě na to znovu nezeptají, ani to říkat nehodlám :D Seriál pro mě byl svižný, citlivý, sem tam i dost soukromí a nějak mě to extrémně vtáhlo a dá se i říci chytilo za srdce....Můj tajný tip na autorku místního nového drbacího plátku se POTVRDIL :) A těším se rozhodně na další díly :) ()

clara.bow

Za mě naprosto špatný dojem z převrácených hodnot - zřejmě jsem neviděla ,,kvalitu v obsazení,, dost nepravděpodobné a hloupě servilní, to si myslím o plánu udělat z diváků blbce, takže se nad tímto nápadem dá pouze plakat :-). Díky tak tohle ne !!!!!! Vkus diváka, který toto ,,dílo,, chválí, je politováníhodný a slušně řečeno totálně blbý! ()

MoiJe

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Historická červená knižnica so všetkým čo k nej patrí a s výborným obsadením, hoc holt historicky nezodpovedajúcim. Už je to nejaká doba, čo som videla nestupídnu a nenudnú romanťárnu, toto bolo veľmi príjemnym prekvapením, aj po nepresvedčivom traileri. Rege-Jeana si pamätám aj z For the People, kde hral náturou veľmi podobnú rolu, a dúfam ho uvidím aj v ďalších, svedčia mu. ()

zelvicka.

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejsem rasista, ale...  Vážně jediný velký problém mám s tím, že se to má odehrávat v 18. století Anglii a že to zkrátka vypadá neuvěřitelně nepatřičně. Zvláště když někteří komparzisté se ani nenamáhali na svou scénu shodit dredy (nebo naopak byli jimi vylepšeni). Jinak je to svižné, zábavné, i přes to, že žánru romantiky příliš neholduji (romantika je totiž knedlík k obědu a pivo k večeři, když si ho nemusím odzátkovávat sám) mě celý seriál bavil. Průpovídky a komentáře jsem měl (a podle ženy fakt hodně!), tak řekněme 3,5*. ()

• V knize byl pro Colina (Luke Newton) turning point první polibek, který s Penelope (Nicola Coughlan) sdílel. Hlavní představitelé se shodují na tom, že v seriálu je to ten stejný moment, kdy se do Penelope zamiluje. (klara.leb)
  • Choreograf Jack Murphy prozradil, že tance, které spolu sdílí Penelope (Nicola Coughlan) a Colin (Luke Newton), mají svůj příběh a vývoj. V první sérii spolu tančí irský tanec typický pro děti – jako dětští přátelé. Ve druhé sérii spolu tančí styl tanga, kde se od sebe neustále odvrací – na důraz toho, že se stále pořádně nevidí a míjejí se. A ve třetí sérii, kde se z nich stává pár, jsou to zejména pomalé valčíky plné vzájemné blízkosti a dotyků. (klara.leb)
  • Nicola Coughlan (Penelope)  a Luke Newton (Colin) na otázku: „Jak pracovali na vybudování vzájemné chemie?“ odpověděli, že ji prostě konečně přestali potlačovat. (klara.leb)

Související novinky

Jurské město nabírá další obsazení

Jurské město nabírá další obsazení

17.04.2024

Sedmý film dinosauří série se hýbe kupředu raptořím tempem. Mnoho času totiž nezbývá, premiéra filmu, jehož údajný název má být Jurské město, je pořád stanovena na klasický letní blockbusterový slot… (více)

Nový Svatý se hýbe kupředu

Nový Svatý se hýbe kupředu

23.11.2023

Studio Paramount Pictures se už řadu let chystá oživit jednu ze svých polozapomenutých franšíz, ale až nyní se zdá, že chystaný projekt začíná dostávat reálné obrysy. V přípravách je totiž akční… (více)

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

Překonalo Prime Video od Amazonu Netflix?

04.12.2022

Mezi největší streamovací služby se typicky řadí Netflix, Disney+ nebo HBO Max, často se ale zapomíná na poměrně zásadního hráče - Amazon Prime Video. Pravda, je pro to několik dobrých důvodů: jeho… (více)

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

12.10.2022

Nová minisérie Monstrum: Příběh Jeffreyho Dahmera od tvůrce Ryana Murphyho (American Horror Story, American Crime Story) se na Netflixu stala doslova smrtícím hitem. Příběh nechvalně proslulého… (více)