Na tomto som vyrastal, to boli časy. Každý deň po škole som utekal domov aby som ten seriál stihol v TV. A ak som nestíhal prísť, tak som si ho dal nahrať na VHS. Nie je to ako dnešné seriály pre teenagerov. Veľmi ma to bavilo a rád by som si to pozrel po slovensky aj teraz, aj keď neviem či sa to dá po slovensky vôbec zohnať. Oveľa radšej by som pustil dnešným deťom toto ako niečo súčasné...(19.11.2012)

Sitcom pro teenagery? Vůbec ne špatný nápad a realizace je fajn. Když pominu slabší vizuální kvalitu, kde je televiznost cítit nebezpečně okatě, nemám si na co stěžovat. Skvělý je hlavní tahoun Gosselaar v časech, kdy to ještě mohl i někam dotáhnout... Jednotlivá osa dílů není přespříliš invenční, pravdou je, že existují rozmanitější zábavy, ale svůj účel plní tenhle seriál bezezbytku.(6.11.2005)

• LarisaDavid

Priznám sa, že tento seriál mi unikol. Hold som nebola ani na svete vs 2 roky na svete :-D. Ale práve dnes som náhodne videla film, ktorý hovoril o osudoch hercov za oponou seriálu. A podľa mini ukážok seriálu (ktoré akože natacali) to musel byť fajn seriál. Film ma veľmi oslovil. Tomu dávam slušné 4 hviezdy. Seriál hodnotiť nebudem.(23.3.2019)

Seriál môjho detstva, na ktorý som sa tešil každý deň a pozerával som ho opakovane do zblbnutia. Seriál pri ktorom mohli ísť do hája aj Priatelia (1994). Aj tu máme 6 kamarátov, avšak je to celé z prostredia školy a práve preto to bolo tak populárne pre školou povinných. Postavy sú každé iné, každí si tu nájde tú svoju. Najradšej som mal sexi Jesse a Sam bol zase najbláznivejší a so svojou mimikou bol nezabudnuteľný. Je to veľmi vydarený komediálny seriál, avšak ak sa naň budete chcieť pozrieť dnes a prvý krát, tak vás samozrejme už tak nenadchne. Odporučil by som vám ho, hlavne ak chodíte práve na strednú školu. Svoju vernú základňu fanúšikov bude mať ale navždy a ja sa radím medzi nich.(23.9.2019)

Tak na tomto seriáli som vyrástla:-))Videla som snáď všetky časti a aj keď možno nepatrí medzi najlepšie, vždy ho budem mať rada:-))(24.11.2007)