Woodyho hereckej koncert v dramatu který je spíš až nečekaně komorní. Nečekejte žádný House of Cards, spíš politickej film snesitelnej i pro člověka co se o to moc nezajímá. Takovej film nesou hlavně herci a zde to tak opravdu je.(26.1.2018)

Ještě krátce po Cranstonovi se i maskovaný Woody umně ujal role Lyndona Johnsona. Děj tady předchází, tedy soustředí se na dění pár let před a pak bezprostředně po osudovém atentátu v Dallasu, háže světlo na přechod od politického odpadlíka v muže č.1, tíživou volbu jít ve stopě občanských práv jako hlavní odkaz Kennedyho, radši než pod ruku "svým" bílým Jižanům. Výměny se senátorem Russellem (Jenkins) jsou topík. Za mě dobré, odsýpající, zábavné a všeobecně herecky kvalitní prezidentské drama z pro mě velmi zajímavé chvíle minulého století. Bral bych ještě sondu do jeho finální fáze v úřadu, kdy pana "proč mě sakra nemáš rád" pak dohnal Vietnam...(16.2.2018)

Tieto filmy som mal pozerávať pred troma rokmi, keď som sa pripravoval na štátnice. Nič by mi viac k tejto udalosti netrebalo čítať, stačilo by pár filmov. Všetky sa na to pozerajú svojsky a všetky prinášajú niečo nové. Tu napr zistíte, že Lyndon bol sebestredný špekulant ovládaný vlastným egom a obrovskými gulami. Proste frajer, ktorému to myslelo a veľmi dobre vedel, ako sa v tej vysokej politike pohybovať. A Woody skvelý samozrejme. 3 z 5(17.6.2020)

Woody Harrelson je hvězdou tohoto filmu, což je trochu škoda. Ne proto, že by byl špatný, on je skvělý, ale jsou zde i další herci, kteří rozhodně mají na to, aby hráli první ligu a ne jen celkem nudné přicmrndávače. Tenhle snímek měl mnohem větší potenciál než jen ukázat Woody schopnosti a mistrovství maskérů, které přesto někdy vypadá uměle.(26.1.2018)

Vzhledem k tomu, s jak zajímavým a citlivým tématem se pracuje, se jedna o trestuhodně zmařený potenciál dobrého dramatu. Potěší jen a pouze one man show Woodyho Harrelsona. Zbytek ansámblu je ukrutně nevýrazný, JFK nevyjímaje. Užvaněné biografické drama, které nenabízí nic proč by mělo být zajímavé, či snad dokonce obohacující. Tedy pokud vám ukrutně neimponuje huhňavý a kvalitně namaskovaný Woody v charizmatické pozici které umí.(24.1.2018)

• - Scénář tohoto filmu byl uveden v Black Listu v roce 2014, tedy v seznamu nejpopulárnějších nerealizovaných scénářů roku. (itsp4trik)

• - Natáčelo se v amerických městech Washington, New Orleans a Dalls. (BMW12)

• - Premiéra proběhla na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu v září 2016. (itsp4trik)