Epizody(12)
-
Cop-Killer (S03E01)
-
Weggeworfen (S03E02)
-
Samenraub (S03E03)
-
Alkoholleiche (S03E04)
-
Serientod (S03E05)
-
Vater, Mutter, Killer (S03E06)
-
Stirb zweimal (S03E07)
-
Verzockt (S03E08)
-
Toxisch (S03E09)
-
Giftfrösche (S03E10)
-
Love Boat (S03E11)
-
Halle forever (S03E12)
Hrají
Simon Mantei
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Červené růže (2006) (seriál)
Pauline Werner
Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Carina N. Wiese
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Ryan Wichert
Nejlepší seriály:
Dámský gambit (2020) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Marius Biegai
Polsko
Nejlepší seriály:
Věznice Capadocia (2008) (seriál)
Královna jihu (2016) (seriál)
Město ztracených (2010) (seriál)
Lucas Lentes
Nejlepší seriály:
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Nicola Ransom
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Cizinka (2014) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Urs Remond
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Lexx (1997) (seriál)
37 dní od atentátu k válce (2014) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Bill Becker
Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Daniel Hartwig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Neandertálci: Experiment (2016) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Vinzenz Kiefer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Doreen Fietz
Nejlepší seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)
Jenny Bach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)
Usha Rani
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Ole Eisfeld
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Lea Faßbender
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Katy Karrenbauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Stefanie Höner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)