Martineq15

Skvělý snímek, člověk by neřekl, že jde na rohu jedné ulice, v jedné scéně vytvořit takové dílo. Skvělé herecké výkony, skvělá režie v podání Joela Schumachera a nesmíme opomenout výkon Colina Farella. ()

Lilith_

Využitie minima priestoru na vytvorenie nadpriemerného thrilleru so super atmosférou. Nervydrásajúce napätie, ktoré sa autorom podarilo vytvoriť je jedným z dôležitých aspektov, prečo vás tento film uchváti. ()

Fannyss

To byla fakt síla.Myslel sem že to bude zase 1 z většiny amerických ( dnešních ) slátanin a ejhle! Od začátku až do konce jsem byl přímo přikován u židle a čekal , jak to dopadne.Pro mě jasných 5 hvězdiček.Bravurně natočený thriller + trošku mixu s komedií. ()

Herbert007

Fakt výborný film, pro mě Schumacherův nejlepší od Volného pádu. Tohle je vysoká škola filmařiny a facka všem, kdo si myslí že bez megarozpočtu, akčních hrdinů vystřižených z komiksu a spousty triků a výbuchů nejde natočit špičkový film. Schumacherova režie i Farrellův herecký výkon jsou bezchybný, ale stejně jasem nad plným hodnocením chvíli váhal, kvůli jedinému slabšímu místu, které to trochu shodilo - a sice Farrellovo doznání s perfektním výčtem svých hříchů a lží... to prostě je klišé... ale možná to tam patřilo.. takže za 5 :-) ()

Frank234

Vlastně geniální a dokonalé využití jednoduchosti. Jedna budka, jedno okno, dva telefony a příběh, kvůli kterému odložíte i návštěvu WC až na závěrečné titulky. V očích Spravedlivých je záporná postava vlastně hrdinou. Z mého pohledu je vlastně těžké i říci, kdo je hodný a kdo zlý. Perfektní! ()

lineker

Velký obr na hliněných nohách,kterému se navíc v půlce filmu začnou ty nohy notně podlamovat. U mně šlo o to že chlap v budce s telefonem u ucha mně začal prostě nudit. A nějaký dějový posun se o mne jen lechce otřel. ()

Dr.Kepler

Film, který vás vtáhne. Nevíte, co se bude dít. Těžce předvídatelný. Čekáte, kdy odstřelovači rupnou nervy a nekoho prostě zastřelí. Prostě nářez. Hodně mě film, překvapil. Colin Farrell... zde zahrál roly fenomenálně a Kiefer Sutherland zde hraje sakra hnusáka a to je ve filmu vidět pouze chvíli, ale jeho hlas. Vás provází celý film. (9/10) ()

Matysek1984

Supr "real-time" film, kdy se všechno odehrává ve skutečných 80-ti minutách (no možná mínus úvodní a závěrečné titulky). To mě opravdu nenechalo klidným, čekal jsem každou minutu, co bude následovat, nebyla tam jediná oddechová chvilka. Až na to sebemravokárcovství, které mě trochu utlumilo v nadšení (ale ne tolik, aby mi to zkazilo celkový dojem), to byl fajn napínák. PS: do budky mě už jen tak někdo nedostane, natož brát zvonící telefon! ()

mr_radek

Strhující, napínavá podívaná od začátku až do konce. V jednoduchosti je síla. Žádná povrchnost, ale psychologie do té největší hloubky. Od Farrella nejlepší zahraná role v jeho dosavadní kariéře. ()

radek.896

Skvělé tempo, akční, napínavý a nenudící děj včetně výborného hereckého představení Farrella z toho dělají výborný snímek. ()

ichabot

skvělý námět, parádní práce režiséra Schumachera a ještě lepší "skoro one man show" Colina Farrella. Výsledkem je tento zábavný koktejl, který ani chvilku nenudí a závěr tomu dodá pomyslnou třešničku .... Super!! ()

Evziiik

Perfektní nápad, výborné pojetí, zajímavé zpracování, ale přece mi něco chybělo. Nevím co, ale stalo se to nejhorší, co u filmů nenávidím - nudila jsem se. Po půlhodině jsem začala postrádat akci, která se ovšem nemusí nutně odehrávat v podobě zběsilé přestřelky nebo honičky vyšinutého vraha. Stačil by nějaký zvrat v ději, lepší vykreslení psychiky... Cokoliv, co by podpořilo jednotvárné prostředí a postavy. Ovšem Colin byl famózní, to nemohu popřít. Ani netvrdím, že je film špatný. Jen už si asi nikdy nenajdu důvod, podívat se na něj znovu. ()

Morrigen

Perfektní ukázka toho, že k natočení skvělého psychologického thrilleru nepotřebujete exotické destinace, nablýskané budovy, kvantum mrtvol a zamotaný scénář. Stačí jedna ulice s telefonní budkou. Emocemi natřískaný Colin Farrell vás prostě strhne s sebou. ()

LordLaser

Napínavý film s Collinom Farellom v hlavnej úlohe, ktorý to zahral bravúrne, vtiahne do deja o chlapíkovi, ktorému jedného dňa zazvoní do telefónnej búdky, kde práve dotelefonoval, neznámy hlas. ()

baronGrga

Mach a Šebestová měli kouzelné telefonní sluchátko, díky kterému se z nich mohli stát zajíci, Colin Farrell má zase sluchátko, které z něj má udělat hříchuprostého člověka. K neuvěření, že film, který byl natočený za 12 dní, jehož dějištěm je telefonní budka a v němž jeden ze dvou hlavních hrdinů je téměř celých osmdesát minut pouze slyšet z opačného konce sluchátka, je svižný, napínavý a jednoduše dobrý. 80 % ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor