Profesor Sherman Klump je geniální, ale také nemotorný a obézní muž. Ve snaze získat srdce své milované kolegyně Denise vytvořil své druhé já, užvaněného samolibého elegána Buddyho, který je jeho pravým opakem. A protože se ho Buddy snaží ovládat, rozhodl se pro jeho likvidaci. Když Sherman dokončí další ze svých vynálezů, pozve Denise do restaurace, kde jeho svérázná a stejně obézní rodina oslavuje otcův odchod do důchodu. Přes veškerou snahu zamilovaný profesor nedokáže jasně vyjádřit své city, a když se o to pokusí, jeho snahu zmaří Buddy. Sherman toho má dost a chce se Buddyho zbavit jednou provždy. Mezitím v laboratoři pes Buster rozbije lahvičku a z rozlité tekutiny vysublimuje Buddy. Ten brzy zjistí, že Sherman dostal výhodnou nabídku na svůj vynález omlazovacího elixíru, chce po něm finanční podíl a také udělá vše, aby získal Denise. Jenže do tekutiny, ze které vysublimoval, spadl psí chlup, a proto má nutkání chovat se občas jako pes. A to jeho budoucí plány dost komplikuje. (TV Nova)

MorraEddie odpad!

Tohle je vážně dosti nevkusný kousek. Komedie založená na fekálním humoru ze kterého je člověku akorát zle. Autoři tohohle filmu určitě nemají klidné spaní,protože vypustit tento film do světa je zločin. ()

Kizermen

Tak toto jsem nečekal oproti prvnímu dílu byl tento obrovský propadák. I když je Eddie Murphy dobrý komik a mám ho rád tak tady určitě zklamal . Když se tak zamyslím tak film byl úplně o ničem ,jediné co mě tak trošku pobavilo byly vtipné scenky kterých tam bylo bohužel málo 10%. ()

unclejack odpad!

Nevkusné , prihlúple , Klumpovci. Scéna s gigantickým morčaťom výborne prezentuje kam sa Eddie Murphy a jeho kariéra dostali. ()

PatrikP4 odpad!

Naprosté DNO Murphyho snad nic horšího jsem nikdy od něj neviděl... Kdyby opět nehrál cca ,,15ct" rolí mohlo to dopadnout lépe... ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

JesterKruger

Tady je v hodnocení chaos. Řeknu vám, že tahle komedie není mistrovské dílo co se týče děje, ale fórky se tu blíží nadprůměru. Všichni si ale musíme uvědomit jednu věc, a to je ta, že každému se líbí něco jiného, a za názor bychom ho neměli odsuzovat. Je rozdíl, když člověk napíše: ,, Docela to nudilo, ten film se mi nelíbí". Když někdo napíše ,, Ne!!!!! To je hrůza!!!!!' je v pohodě, ale když už někdo napíše: ,, Pi*e zaku**** poje*at film toto točil deme*t" tak to je kapku přes čáru. Já vím, že jsem člověk, co rád nadává na lidi, co úmyslně z nějákého nerozumného důvodu dává odpad! na film, ale co je moc, to je moc. Když jsem mluvil o tom, že někdo slušně vyjádří svůj názor, tak mě hodně pobavil komentář od uživatele jménem POMO, kdy se mu nelíbil názor jiného nejmenovaného uživatele. Je pravda, že se mi taky někdy nelíbí názory druhých, ale neodsuzuji je. A navíc se může objevit i názor kompromisní. Vemte si třeba uživatele SeBig. Nelíbilo se mi, jak dával odpady na Béčka z Full Moon, ale aspoň u jednoho komentáře vysvětlil, že ho to nudí, a nebaví. A hodně se mi zalíbilo když ohodnotil 5* Lví srdce s Van Dammem, jelikož ten film, bych nazval i dojemným já. Taky chápu, že někdo nenávidí v komedii prdění, a úchylné fórky, Ale mě se to třeba líbí :). Efekty nic moc v zamilovaném profesorovi 2, ale to je tak v této dvoudílné sérii zvykem. Někteří herci byli dokonalí, a někteří slabší. Do děje co nebylo mistrovské dílo se zakomponoval dobrý humor, což je super. Kdybych měl zakomponovat do hodnocení vše, tak je to na dobré 4*, jenom mě zarazila jedna věc. Proč Sherman nezůstal s tou holkou z jedničky?!?! ()

Diego75

První díl Zamilovaného profesora jsem si nedávno zopakoval už po několikáté a rozhodně jsem nelitoval. Není to samozřejmě ta nejlepší komedie, ale určitě skvělý odpočinkový film, kde si Eddie Murphy vyloženě užívá ty groteskní postavy. Samozřejmě nechybí ani dabing Oldřicha Kaisera, který tomu opravdu nasadil korunu. Druhý díl vypadal zezačátku poměrně obstojně, ale bohužel nám zmizela nejen Shermanova přítelkyně z jedničky, ale i veškerá originalita a humor. Film pak začíná být čím dál šílenější a začíná působit jako dílo člověka, který má problém s halucinogenními látkami. Při sledování mi připadalo, že mi klesá IQ stejně jako hlavní postavě. Možná, že někdy tuhle podivnost pochopím a zasměju se, ale zatím nechápavě kroutím hlavou. ()

Ladisec

Tenhle film se skoro nikomu nelíbil a já nevím proč. Já se málem pochcal smíchy, rodina Klumpova mě dokázala rozbrečet smíchy hlavně ta jejich babka ta neměla chybu, já se bavil. ()