Profesor Sherman Klump je geniální, ale také nemotorný a obézní muž. Ve snaze získat srdce své milované kolegyně Denise vytvořil své druhé já, užvaněného samolibého elegána Buddyho, který je jeho pravým opakem. A protože se ho Buddy snaží ovládat, rozhodl se pro jeho likvidaci. Když Sherman dokončí další ze svých vynálezů, pozve Denise do restaurace, kde jeho svérázná a stejně obézní rodina oslavuje otcův odchod do důchodu. Přes veškerou snahu zamilovaný profesor nedokáže jasně vyjádřit své city, a když se o to pokusí, jeho snahu zmaří Buddy. Sherman toho má dost a chce se Buddyho zbavit jednou provždy. Mezitím v laboratoři pes Buster rozbije lahvičku a z rozlité tekutiny vysublimuje Buddy. Ten brzy zjistí, že Sherman dostal výhodnou nabídku na svůj vynález omlazovacího elixíru, chce po něm finanční podíl a také udělá vše, aby získal Denise. Jenže do tekutiny, ze které vysublimoval, spadl psí chlup, a proto má nutkání chovat se občas jako pes. A to jeho budoucí plány dost komplikuje. (TV Nova)

mysiak odpad!

Až také hrozné to neni, na odpad to nie je, je tu Janet Jackson a možno 2 dobré vtipy...ostatné neriešim ()

sta odpad!

Proč se člověk někdy neposlouchá, když si říká, aby se některému filmu vyhnul? Tohle je něco šíleného (v tom nejhorším smyslu slova)! ()

kaylin

Párkrát jsem se zasmál, tak si alespoň nějaký bod tahle komedie zaslouží, ale po většinu času je tohle jen scenáristické utrpení, které Eddie Murphy ani trochu nezachraňuje, protože prostě nenabízí nic, co by vás mohlo bavit. Prdící vtipy v tomhle provedení už jsou opravdu ubohost, stejně jako většina členů téhle šílené rodiny. ()

Toyotomi odpad!

Už jednička stála v podstě za exkrement, dvojka je...no řekěme, že sledování tohoto rádobyfilmu je promrhaných 106 minut života... ()

kapsomut

Co?!?! Když jsem viděl to vaše hodnocení tak se mi udělalo fakt špatně! Nechápu jak to může být 19 nejhorší film vůbec!!! To se mi jen zdá jsem si řekl, myslel jsem si že mám asi nějaký halucinace! Neříkám že je to bůhví jak dobrý film ale na 19 nejhorší film to ani ve snu nemá. Tenhle film by se neměl objevit ani v nejhorších 200 filmů!!! No fuuuuj takovéto hodnocení si to opravdu nezaslouží! Neříkejte mě, že jste se u tohodle film ani jednou nezasmáli!!! 16%???? podle mě ubohý hodnocení! ()

maverick10 odpad!

Eddie je buh ve svete Eddieho Murphyho. Bohuzel jinde ne. Tolik, nevkusneho pokusu o legraci, jsem videl snad jen na zakladni skole, kde se deti predhaneli, kdo si nejdele a nejhlasiteji ulevi. Eddie si ulevil nejvic a tak musi byt po zasluze odmenen. ()

HappySmile

Zamilovaný profesor 2 byl k uzoufání nudný, což je jeden z důkazů toho, že k některým filmům by se prostě pokračování točit nemělo. Jediná vtipná scéna byla s Klumpovými u stolu. ()

rakovnik

Vrchol nevkusu, který nám komerční televize servíruje k obědu. Kde chybí vtip, přijde mohutný pšouk a těch je zde opět nepočítaně. Čili si asi tvůrci mysleli, že jsou vtipní (?). ()

marcek

Já vím, že tohle je svobodná země a každej si může říct svůj vlastní názor, ale neříkejte mi, že jste se u tohohle filmu nesmáli ()

Kwaichi odpad!

Viac sa mi páčila predstava o chudnutí s predošlej časti, ako omladzovací elixír. Taktiež je tento diel aj mnoho vulgárnejší... ()

Juto

Sporadicky zábavný film sa zdá byť zaťažený, doslova na hlúpy humor. Pokračovanie, ktoré nemalo vzniknúť. 2/10 ()

Šimpy

Ano, sice hodnotím nízko (i když oproti ostatním nadprůměrně), ale já se bavil. Sice to postrádá intelektuální humor, ale pro vypnutí mozku ideální. Navíc závěr (pozor spoiler, i když tady mi ho odpustíte) je celkem napínavý a ve finále jsem opravdu doufal, že to Sherman zvládne a bylo mi ho líto. Ještě, že se vše obrátí a celkem vtipně. ()