Profesor Sherman Klump je geniální, ale také nemotorný a obézní muž. Ve snaze získat srdce své milované kolegyně Denise vytvořil své druhé já, užvaněného samolibého elegána Buddyho, který je jeho pravým opakem. A protože se ho Buddy snaží ovládat, rozhodl se pro jeho likvidaci. Když Sherman dokončí další ze svých vynálezů, pozve Denise do restaurace, kde jeho svérázná a stejně obézní rodina oslavuje otcův odchod do důchodu. Přes veškerou snahu zamilovaný profesor nedokáže jasně vyjádřit své city, a když se o to pokusí, jeho snahu zmaří Buddy. Sherman toho má dost a chce se Buddyho zbavit jednou provždy. Mezitím v laboratoři pes Buster rozbije lahvičku a z rozlité tekutiny vysublimuje Buddy. Ten brzy zjistí, že Sherman dostal výhodnou nabídku na svůj vynález omlazovacího elixíru, chce po něm finanční podíl a také udělá vše, aby získal Denise. Jenže do tekutiny, ze které vysublimoval, spadl psí chlup, a proto má nutkání chovat se občas jako pes. A to jeho budoucí plány dost komplikuje. (TV Nova)

El-Barto odpad!

Teda po dalším víceméně náhodném shlédnutí nechápu, jak jsem tady mohl mít hodnocení dvě hvězdičky. Tohle si ten odpad doopravdy zaslouží. ()

zabro odpad!

Tlusti stari lide,ktere hraje Policajt z Beverly Hills. No a navic tu hraje Janet Jackson,ktera je hrozna zpevacka,ale take ke "prekvapeni" vsech spatna herecka. ()

CyriC

Vrchol nevkusu a přehlídka hlouposti v kombinaci s hyper-absurdním scénářem v podání Eddie Murphyho. Tento film je veledílem plným hlodavců, prdění a krkání. Doporučuji k lahvince Bordeaux z roku 2005. Pokud hledáte něco opravdu hloupého a stupidního, bez jakékoliv myšlenky, prvoplánově zaměřeného na nechutnost a stupiditu, tak jste našli opravdový vrchol. Tento film je tak neuvěřitelně špatný, až je naprosto dokonalý. ()

ElStupido

Další nádherná komedie od tvůrců- Tlustoprdi, Tlustoprdi na kolech, Tlustoprdi a šlehačka, Tlustoprdi a málo čokoládové šlehačky, Tlustoprdi vracejí úder bůčkem.... Eddie hrál zatím ve všech těchto filmech a já doufám že série tlustoprdů ještě nekončí. ()

BeranSon odpad!

Eddie - Toto je fakt jedna velká kašpařina! Film nemá absolutně žádný nádech, jen se tam snaží o vtipný děj, který se daří jen v hodně málo pasážích. Toto není vtipné, toto je naprosto trapné!!! Jedinný vtipný moment při kterém jsem se zasmál bylo cituji : ,,Slyšel jsem že tady hoří, a ano u mě v kalhotách." No řečeno bylo dost 0/10 ()

Empire odpad!

Jediná vtipná sekvence byla jak Klampovi večeří, bohužel to nestačí.... a už vůbec nepočítám silně stupidní konec. ()

Dimo odpad!

Neskutečná demence u které je trapně za veškeré články týmu, který tento počin vytvořil. Postavit film na jednom herci v osmi různých rolích je úplně zbytečné, samoúčelné a zde i zvrhlé, protože přidanou hodnotou snímku má být přehlídka bezduchých rozhovorů, respektive hádek a skákání si do řeči. Rozhovory, které nemají nápad, náboj, vtip a hlavně smysl. Plno fekálních doplňků, které prý měly být vtipné jsou jen smutným hřebíčkem do rakve. Úžasný příklad bohaté americké kinematografie, která si může v pohodě chrlit sračky. Ono se to snad průměrným konzumním američanům (dětem) i líbí. NULA procent. ()

mardun

Jak jsem si prohledl komentare k filmu tak se film skoro nikomu nelibil , ale me se to docela jako Crazy Comedy libilo. Nejlepsi je suxuchtiva stara babicka co si pozve striptery :) byl bych lhar kdybych psal neco jineho , ale davam filmu 3* ()

Vencik89

Viděl jsem i horší věci a kdybych tomu dal odpad, tak bych musel urazit film Tichý dům, který má u mě právo na absolutní odpadní triumf. Oproti tomu je tohle skvělá komedie:-D ()