Invaze obřích pavouků

• USA The Giant Spider Invasion (více)

Jeden z nejslavnějších pavoučích hororů všech dob! Teror pavouků nezastavíš. Před obřími pavouky není úniku! Poklidný život na farmě v Severním Wisconsinu naruší pád obřího meteoritu. Na místě dopadu nalezne farmář se svou ženou množství úlomků, obsahujících pravé diamanty. Radost z úžasného nálezu však kalí fakt, že meteorit také otevřel obří černou díru, kterou na naši planetu přišli obří patnáctimetroví pavouci. Ti začnou terorizovat celé město a je jen na odbornících z NASA, Dr. Vancem a Dr. Langové, aby zasáhli a pokusili se zabránit totální zkáze při invazi obřích pavouků. (oficiální text distributora)

ondrula odpad!

No to zase bylo něco. Hodinu se nic neděje, jen nezajímavé postavy (utkvěl mi akorát šerif s košilí rozepnutou až po pás) donekonečna plkaj nesmysly, pak je na závěr napadnou legrační plyšoví pavouci nebo lépe řečeno jejich nohy, protože často vidíte z úsporných důvodů jen končetiny. Takový triky frčely před válkou. Před první. ()

pend

Jestli tohle je jeden z nejslavnějších filmů, tak to mají pavouci dost smůlu. Na Kingdom Of Spiders to nemá ani náhodou. ()

RajAthen

Jsou filmy, u kterých nevíte, jak je vlastně hodnotit. Toto dílko je racionálně bráno odpad nejhrubšího zrna, zvláště vezmeme-li v potaz i rok vydání (a efekty odpovídající 40. letům...18. století). Ale hvězdičkovým plusem je, že je to povětšinou tak špatné, až vám to vykouzlí na tváři spokojený úsměv. Velikost pavouků se liší od záběru a potřeby a skutečnost, že si jich nebohý farmář nevšiml (ani toho obra, co ho nakonec zhltnul), je ... kouzlo filmařské licence:). Vřele doporučuji těm, co se bojí těchto stvoření, mají možnost se toho odnaučit. ()

beso74

Nízkorozpočtový horor o pavúkoch určený predovšetkým pre drive-in kina je plný nesympatických hercov, rádoby odborných vedeckých diskusii a veľmi divných situácii a ešte divnejších dialógov. A aby som nezabudol, je tu aj niekoľko skutočných tarantúl a potom ešte aj jedna obrovská (prerobený VW). Všetko sa to odohráva kdesi na vidieku vo Wisconsine, kde veriac tomuto filmu, nežije nikto iný len burani. Samozrejme, scenáristi si z logikou príliš nepotýkali a tak postavy reagujú zväčša úplne opačne, ako by zareagovali ľudia v reálnej situácii (snáď aj tí vo Wisconsine). Počujete nejaký výbuch za domom? Čo spravíte? Nuž, šup šup do postele, aj zajtra je deň. Niečo vám ohlodalo stádo kráv do kosti? Netrápiť sa, predáme zdochliny miestnemu majiteľovi bistra a ešte zarobíme (čo na tom, že je to len koža a kosti). Dojdú vám náboje? Nuž vytiahnuť z gati opasok a pustiť sa do pavúka s nim. Aj keď tieto situácie vykúzlia úsmev na tvári, je nutné sa k nim dostať cez dlhé hluché miesta a bohužiaľ, niet och toľko aby sa dalo hovoriť o filme, že je tak zlý, až je zábavný. Invázia obrích pavúkov je len neskutočne zlá... ()

Stejšn

No lidičky, todle ale BYLA SRAČKA! Ale dám tomu aspoň hvězdičku, protože jsme se u toho s bráchou jako malí i docela smáli. ()

pasqviL

Tohle je prostě jeden z filmů kde kdyby bylo napsáno v žánru místo hororu komedie, tak by byl film dvounásobné hodnocený. Krásné záběry, kdy lidé utíkají před alegorickým vozem v podobě obřího pavouka co mu blikají očička ( pouze dvě). Neuvěřitelně toporní herci, až vás to donutí se smát. Tohle prostě pro klasika co má rád Xkové horory je povinost. ()

Madax

Pro milovníky béček celkem zajímavý počin, moc nechápu zdejší vlnu nevole. Pavouci jsou plyšoví, ale co bysme nechtěli po béčku z půlky sedmdesátých let, zvyknout si na ně dá. Horší je to s přechytralostí hlavních postav a jejich řečma o černých dírách a jiných světech - to nemohli tvůrci zdůvodnit výskyt pavouků prostě nějakým chemickým odpadem? Jinak mě celkem bavila první polovina, kde byl hlavní postavou nechutný farmářský maloměšťák. A druhá půlka je celkem zábavná a svižná. Tento film je dle mého mnohem snesitelnější než většina současných ekohororových sraček. ()

brasek odpad!

Nechutné, nepozerateľné, otrasne nudné... tento snímok robí hanbu hororom. Pripadá mi to ako porno bez sexu, nejaké tie scény pozliepané a hotový je film. ()

MonarC odpad!

Nejlepší bylo prvních deset minut, poté mě to nudilo. Efekty byly opravdu hodně amatérské, bez nápadu. Celkový film bez atmosféry, znova ho už vidět nepotřebuji. ()

JesterKruger

Nic proti tomuhle filmů nemám. Ale oproti Čelistím (o kterých je zde ve filmu zmíněno) má tento film daleko. Jako pocta snímkům padesátých let neurazí. Prostě starý (u mě docela fajn) horor, Který neurazí, a u mě i docela originální (mě by nikdy nenapadlo, aby se pavouci líhli s kamenů, ve kterých jsou skryté diamanty). Herci fajn, děj fajn (nechte se překvapit). Je to prostě taková blbinka, kterou miluji, a líbí se mi i po opakovaném shlédnutí. ()

Elssir odpad!

Filmy by se neměli hodnotit podle kvality efektů a obrazu, ale podle hereckých výkonů a dobrého příběhu. Tento film je však naprostý propadák ve všech těchto směrech. Během promítání jsem si uvědomil, jak jsou mé prsty zajímavé. Jediná chvíle, kdy jsem filmu věnoval trochu víc pozornosti byla, když se měl objevit ten "Velký, děsivý a zlý pavouk" Když jsem ho spatřil spadl jsem ze židle. Takový záchvat smíchu jsem dostal poprvé. Protože to, co mělo být obří pavouk spíš vypadalo jako podomácku vyrobená loutka ze špejliček obarvených načerno. A aby to celkový "děsivý" dojem ještě zvýšilo, tak oči byly rozkošné, blikající žárovičky. Možná kdyby se jednalo o film z 40 let tak bych možná uvažoval tak o 15%. Shrnuto: Pokud chcete usnout u televize, tak je tento film ideální. ()

jeany23

Tak toto není ani béčko, ani céčko, ale snad zetko. Nečekala jsem zázraky, ale výsledek předčil veškerá očekávání. Banda ošuntělých zhýralých vidláků, kterým přímo přejete sežrání obří tarantulí na kolečkách, efekty jak z padesátých let, a hlavně nuda nuda nuda - na to že je film tak krátký, tak se tam vlastně hodinu nic neděje, a když už se začne něco dít tak kde se vzal tu se vzal zvláštně useklý konec a pocit: WTF?. Nejstrašidelnější vlastně nakonec byli ti malí sklípkani, tak aspoň za ně, a za tu srandovní obludu jednu hvězdu. ()

Fenk

Je to hrozná lekačka. Asi jako když se na vás vyvalí hromada ponožek ze šuplíku a vy si myslíte, že to je Tarantula. ()