Michelle75

I když mám od Tarantina nejraději Gaunery, tak tenhle snímek jsem objevila dříve a v té době, když běžel u nás v kinech, si nepamatuju, že by se o nějakém filmu mluvilo více než právě o Pulp Fiction. Donutilo mě to dokonce k tomu, abych si přečetla knihu o Qentinovi od Wensleyho Clarksona. Je to pořádná bichle, ale tenhle týpek si to zaslouží. ()

Kuny27

Tarantinova klasika, velmi dobrý film s dobrým dějem, dost vražd a nesprávní lidé. To se mi líbí. Myslím, že tento film po právu patří mezi dvacet nejlépe hodnocených filmů. Docela reálný příběh, až na pár chilek…. ()

Benedygtus

TOP10 Stoprocentni Quentin Tarantino predvedl, co umi, malo toho opravdu neni, a tento film se stal legendou, srdcovkou a predevsim kultem pro mnoho lidi spolu se mnou. ()

Torimmer

Tarantino je génius. Jeho skvělý filmařský styl vložený do "gangsterky" = jeden z nejstylovějších filmů, s perfektními postavami, hláškami a skvělým podáním děje. ()

Nemik96

Vrcholné dílo Q.Tarantina, které mě svým neobvyklým rozkouskováním do mini příběhu které se dokonalé prolínají a tvoří nezapomenutelný celek totálně dostalo.Všichni herci bez vyjímek se předvedli v tom nejlepším světle.Pamatuji si že když film vyšel, chodil jsem ještě do školy a nikdo nemluvil o ničem jiném než o PF.Připadalo mi že kdo nezná všechny hlášky z filmu jako by nežil.Myslím že právě proto se stal film takovým kultem jakým dnes bezesporu je.(Film patří do mé TOP10) ()

Mistickzz

Originálny film s originálnymi dialogmi a originálnou réžiou Quentina Tarantina. Len troška dlhý, podľa mňa druhá časť filmu je tam zbytočná a Tarantino, ztoho mohol radšej urobiť samostatný film. John Travolta podal svoj životný výkon. 87% ()

hefoo

Riadne geniálne psycho, ano neviem o čo slo v tom filme teda včom bola pointa ale aj tak to bolo geniálne. ()

Ragdoll

Film, bez kterého by světová kinematografie nemohla existovat. Klasika, kterou žádný snímek stejného žánru prostě NEMŮŽE překonat, protože je na tom nejvyšším vrcholu a jestli si někdo myslí něco jiného, tak na něho pošlu pár negrů, aby si zablbli s letlampou :-). 100%. ()

Piratek

Na tento film jsem si dělal velké nároky. Jelikož jsem na něj z každé strany slyšel samou chválu, čekal jsem od něj opravdu silný zážitek. Ale i přes své velmi pozitivní hodnocení a přes to, že ho natočil jeden z mých nejoblíbenějších režisérů, mě film velice zklamal. Dlouhé dialogy, které neřeknou nic mě od filmu silně odrazovaly. Nebýt skvělého hereckého obsazení a pár dobrých scén, film by byl pro mě jasným propadákem. ()

sQelle

Nejnahláškovanější film všech dob. Pro mě naprosto zásadní film, u kterého jsem si kdysi řekl, že sledování filmů mě zkrátka baví. Miluju styl té doby, miluju to jak si s ničím neláme hlavu, miluju Tarantinův smysl pro detail a miluju, že tenhle film vznikl. ()

ElizabethBay

Co vůbec k takhle kultovnímu snímku napsat? Mám dojem, že se lidstvo dělí na dvě části - ti, kteří film bezmezně milují a na ty, kteří ho nesnáší. Já mohu s klidným svědomím říct, že jsem zástupcem bezvýhradných milovníků. Nemám vůbec nic, co bych filmu mohla vytknout. Bývaly časy, kdy jsem ho dokázala přeříkávat durch zpaměti. Jeden z hláškami nejvíce nabitých snímků, dokonalé obsazení, světoznámý soundtrack, prostě moje jasná top 10. ()

-Dawe-

Já věděl, proč se do tohoto snímku nepouštět. Tvorbu Quentina Tarantina nemam rád odjakživa a vyjímkou je snad jen Kill Bill 2 ale i přesto se koukám na jeho filmy a doufám, že mě nějaký z nich zaujme. Ani extrémně přeceňované Pulp Fiction mě moc nezaujalo. Snímek v některých momentech hrozně nudí a za všechno může přestřelená stopáž, která je chvílema opravdu k nevydržení a já jsem se v některých momentech hrozně nudil. Herecká sestava je ovšem parádní. ()

Chegi

Co dodat, Tarantinův nejlepší počin (i když Gauneři mu dost "šlapou na paty"). Skvělé dialogy tenhle film vystřelily do úplně jiných výšin. "Přeslechl jsem Vaše jméno. Vaše ne, vy jste Vincent. Ale, Vaše jsem...?" "Já jsem Uši a ty jsi až po uši v hovnech!" ()

Chipsonator

Na poprvé byl zážitek velmi slabý a film mi přišel nechutně dlouhý. Dnes, na nový rok jsem však prošel prozřením. Dnes 1.1.2013 jsem se rozhudl shlédnout Pulp Fiction podruhé. Právě jsem měl období kdy jsem se díval na snímky Roberta Rodrigueze (vím že jeho snímky nemají nic společného ze stylem Pulp Fiction, ale díky jeho planetě Teror, jsem se dostal k autu zabiják, který mě perfektně naladil na Pulp Fiction) a Quentina Tarantina, všechno skvělé podívané, a nakonec jsem dostal chuť se znova podívat na Pulp Fiction. Hned ze začátku jsem měl lepší pocit než při první projekci, ale stále jsem to necítil na pět hvězdiček. Pak však přišel na scénu Butch Coolidge v podání Bruce Willise, a pěti hvězdičková zábava mohla začít naplno, a držela se až dokonce. Opravu skvělý filmový zážitek s nezapomenutelnými dialogy a nezapomenutelným Harvym Keitem v roli Mr.W.Wolfa, který byl naprosto úžasný. No takže napoprvé slušný gangsterký film, ale neskutečně dlouhý, napodruhé výborný film, s brilantními dialogy. Jsem zvědav jak se mi to bude líbit na pote třetí, 90% ()

666Carnage

Tohle je tak bezkonkurenční film že ani nevím co napsat. Tarantino je bůh a když sem tento film viděl jako malej věděl jsem, že jeho filmy budu milovat. A je to tak miluji jeho filmy. Každá postava v tomhle filmu má svůj prostor, každý tu má vlastní místečko a dohromady to zapadá tak geniálně, že vznikl jeden z nejlepších a kultovních filmů vůbec.Akce střídá srandu a naopak každý dialog je dokonalý a nic se tomuhle filmu nedá vytknout!!! U mě Best of. ()

wooozie

Nedokážu si to vysvětlit, ale jiné výborné filmy charakterizují slova jako dokonalý, perfektní nebo třeba fantastický. Když ale člověk vysloví slovo KULT, tak se mi vybaví dva pojmy, a to sice Star Wars, ale především Pulp Fiction. Kultovní film se vším všudy: kultovní scény, hlášky, postavy, prostě všechno. A hlavně s filmem přišel ten nejoriginálnější režisér celého Hollywoodu. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra