Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

Scooby-Doo 2: Nespútané príšery

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 88 min

• novoten

Na začátku jsem se stěží bránil téměř až zhnusení, nakonec jsem to ovšem díky na dětské poměry dobrým trikům a několika vtipným situacím dopracoval na hodně ušmudlané dvě hvězdičky, za které se upřímně stydím. Aby se tenhle výtvor mohl rovnat s původním seriálem, musel by se zbavit všudypřítomné a nesnesitelné ukřičenosti.(25.11.2006)

• LaciLC

Seriál som hltal ako nikto iný, prvý celovečerný hraný film sa mi taktiež páčil možno až príliš, ale toto... Veril som, že to tvorcom vyjde aj na druhýkrát, áno vyšlo im to, ale bohužiaľ nie podľa mojich predstáv. No, film nebol až tak nudný, ale občas bol až príliš trápny a zasmial som sa skutočne len málokedy. Najhoršie je, že som si celý čas pri sledovaní opakoval jednu vetu: "Toto si Scooby-Doo rozhodne nezaslúžil."... a ak ste kúzlu animovaného seriálu prepadli rovnako ako ja, pravdepodobne na tom budete rovnako.(25.5.2007)

• Miany

Musím vůbec něco komentovat? Přiblbých vtípků je dosti, žádný nápad co se týče zpracování, herecké výkony? Haha.. Mohu se jen pousmát. Jsem ráda, že tento film mohu brát s nadhledem a díky tomu ho ohodnit 1*. Dokonce si myslím, že někteří herci jsou si vědomi fádnosti toho snímku a jde to na nich znát... Proto se občas směji "s nimi". Mám obdobný názor jako JayZak. Nicméně Scooby-Doo nebyl mou parketou ani v dětství. Za pobavení děkuji, tu 1 hvězdičku si zaslouží ač i o tom by se dalo polemizovat.. :-)(30.12.2011)

Je to o něco horší než první díl ale mě to pobavilo dostatečně a musím říct že jako film pro odreagování je to docela dobrá volby, není to ani trochu trapné jen je občas potřeba nehrát si pořádat na dospělého a umět se trochu odvázat a neřešit nepodstatné detail které tomu to filmu snad každý odpustí!(5.10.2009)

• Marek1991

Po prvom a veľmi zlom diely prišiel ešte väčší hnoj. Majú síce pekné auto, skoro ako ninja korytnačky a peknú centrálu ako z Austina Powersa a začiatok mal veľa spoločného s Casperom, ale tou dĺžkou, nereálnosťou, nezmyselnými a naivnými akčnými scénami, nekomediálnosťou, hlúpymi dialógmi, ktoré nie sú ani pre deti, ani pre dospelých a možno ani pre mládež to vyznieva útrpne. Farebnosť je veľká, ale výsledný efekt tohto celého na mne zanechal dojem, že tento film bola zbytočnosť.(26.5.2012)

• - Ve scéně v úvodu filmu, kdy drží Shagy (Matthew Lillard) se Scoobym provazy, jejich konce mění délku. V jednom ze záběru má zároveň provaz Shagy omotaný kolem ruky a hned v dalším nikoliv. (MIG29)

• - Zlatá malina 2004 za nejhorší remake nebo pokračování. (!Malak-11!)

• - Ve scéně v muzeu, kdy blesk rozbil okno, byl rozbity i rámy. Při pádu okna však již rámy není vidět a střepy hned třikrát. (MIG29)