Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery

• Nový Zéland

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2004, 88 min

Oproti 1 to je o niečo horšie ale až tak strašné mi to nepríde.Ja mám proste Scoobyho rád a preto dám tie 4 hviezdy.Film ma bavil nenudil som sa a občas som sa aj zasmial. Shaggy sa mi zase nemierne páčil :) bol vtipný a celkom to uhral.Scooby dostal priestor a musím povedať že oprávnene pretože bol super. Musím povedať že toto zoskupenie sa i páči viac ako to druhé .(19.1.2013)

• MM_Ramone

Prvú časť ešte dokážem rešpektovať ako filmársky pokus oživiť populárne animované postavičky. No netuším načo a pre koho sa točilo toto pokračovanie? Veď ani úvodný film nezaznamenal výraznejší úspech. Jednoducho sa tento projekt nepodaril. Jeho zbytočné, ešte nudnejšie, pokračovanie je preto pre mňa nepochopiteľné. Scoobyho a jeho mladých spoločníkov už viac nechcem vidieť vo filmovej podobe. Rád si niekedy primomeniem niektoré ich prípady v klasickom, animovanom seriály, ale o ďaľší kinofilm už nemám žiaden záujem. *(4.1.2012)

• Smileface

Jsem trošičku na rozpacích jak tento film hodnotit.Ono vlastně ani o film nejde,jsou to jen špatně poslepované digitální orgie,tudíž nulový nebo spíš hodně dementní scénář.Otázkou ale zůstává:Je pro cílovou skupinu diváků(dětí) vůbec potřeba nějaký hlubší logický scénář,kde se věci nedějí "jen tak náhodou"?A je potom vůbec potřeba psát nějaké komentáře či recenze kromě toho,že "grafika byla tentokrát průměr"?Já na tyto otázky odpovědět nedokážu,každopádně jsem si jistý,že děti Scooby Doo 2 zaujme už jen proto,kolik digitálních příšerek létá po obrazovce a jaké skopičiny i vtípky provádějí.Párkrát jsem se ze srdce zasmál i já,takže tentokrát je to za dvě.(23.11.2004)

• DaUr

O seriálu jsem slyšel. První film jsem viděl. Ten ušel. Tohle už je ale moc. Přijde mi že film naprosto postrádá scénář, humorných scén je pramálo, dobrodružných ještě méně. Dialogy jsou o ničem. Modleme se, aby nevznikl díl třetí, jelikož kdyby se zachovala tato sestupná tendence, tak si nedovedu kvalitu trojky ani představit... Jedna hvězda za vcelku dobrou animaci příšer.(22.9.2008)

• Miany

Musím vůbec něco komentovat? Přiblbých vtípků je dosti, žádný nápad co se týče zpracování, herecké výkony? Haha.. Mohu se jen pousmát. Jsem ráda, že tento film mohu brát s nadhledem a díky tomu ho ohodnit 1*. Dokonce si myslím, že někteří herci jsou si vědomi fádnosti toho snímku a jde to na nich znát... Proto se občas směji "s nimi". Mám obdobný názor jako JayZak. Nicméně Scooby-Doo nebyl mou parketou ani v dětství. Za pobavení děkuji, tu 1 hvězdičku si zaslouží ač i o tom by se dalo polemizovat.. :-)(30.12.2011)

• - Celosvětová premiéra proběhla 20. března 2004 v Hollywoodu (Kalifornie). (Varan)

• - Sarah Michelle Gellar už pokračování točit nechtěla. Přesvědčilo ji 8 milionů dolarů, které dostala za roli Daphné. (Timak)

• - Když Záhady s. r. o. odjíždějí ze staré školní klubovny před Kapitánem Cutlerem, v jedné scéně se do zadních dveří dodávky zarazí šipky s řetězy, ale v další scéně už dodávka odjíždí bez nich. (IvcaSammet)