Neporazitelný

• USA Invincible
USA, (2021–2024), 13 h 42 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvůrci:

Robert Kirkman

Předloha:

Robert Kirkman (komiks)

Hudba:

John Paesano

Steven Yeun, J.K. Simmons, Sandra Oh, Seth Rogen, Zazie Beetz, Mark Hamill, Walton Goggins, Jason Mantzoukas, Mae Whitman, Max Burkholder (více)

Série(2) / Epizody(17)

Neporazitelný je americký animovaný televizní seriál o superhrdinech pro dospělé, který vychází ze stejnojmenné série Image Comics od Roberta Kirkmana, Coryho Walkera a Ryana Ottleyho. Seriál sleduje sedmnáctiletého Marka Graysona a jeho proměnu v superhrdinu pod vedením jeho otce, Omni-Mana, nejmocnější bytosti na planetě. Během své proměny se Mark ocitá v rozporu mezi svým osobním životem a superhrdinskými povinnostmi, kdy bude nucen dokázat, že dokáže být takovým hrdinou, jakým je jeho otec. (LUKICKK)

Recenze uživatele muti k tomuto seriálu (8)

Neporazitelný (2021)

Niečo ako the Boys iba animovaný, s tým že vďaka tomu vie ísť o level ďalej. Gore je tu úplne next level, tamojší Homelander je slabý odvar voči Omni-man, čo je prakticky Superman z inej planéty, ktorú dostal za úlohu dostať pod kontrolu. Na konci nájdeme aj meme "think". Seriál má určite skvelé scény ako je zastavenie metra vlastným telom - no nie kvôli záchrane životov ale poukázanie na jeho "krehkosť".. podobne ako the Boys má seriál problém s OP postavou ktorá je prakticky nezničiteľna a nad všetkými a ani spoločnými silami sa nedá vyhrať. Týmto sa podobne seriály sami dostávajú do slepej uličky ()

Série 1 (2021) (S01)

Stejně to zkusím (2021) (S01E02)

Najlepšie boli evolučné útoky z inej dimenzie ()

Ponaučení pro příští život (2023) (S02E01)

Mark sa stále spamätáva z predošlej serie a snaží sa byť užitočný pričom si zamestná myseľ. Na druhej strane sa objavuje nový supervillain a lá Rick Sanchez, ktorý cez portály vie prejsť do iných dimenzií. A vo svojej práci nie je len na začiatku. ()

Zhruba za šest hodin mě ryba připraví o věneček (2023) (S02E02)

Filler hneď v druhej časti čakal asi málokto. Veľa sa tu toho nestalo, až na súboj s deep dwellerom v ríši Atlantis. Malo to trošku one punch man vibe (deep sea king). Mark ináč berie side questy kým sa všetko naďalej rozpadá. Organizácia si ukladá zranujuci ultrazvuk do budúcna. You know, you never know... ()

Velké poslání, velké potíže (2023) (S02E03)

Dejová linka Allena sa naďalej vezie v linkách one punch mana, najprv si pozrieme celý lore aj s víziou len aby sme zistili že je jednohubkou. Koncil ma svojho zradcu, dokáže prežiť? Terapia matky bola zaujímavá linka , až dramatická, akoby z iného seriálu. A napokon prvý deň na collage. ()

Dlouho jsme se neviděli (2023) (S02E04)

Konečne sa to rozhybava. Matka zisťuje svoju cenu a dava closure vztahu s Nolanom, nepotrebuje žiaden approval zvonku. Mark taktiež rieši vzťah s otcom Nolanom, ktorý nemal closure, a zisťujeme aj co s nim bolo doteraz. Čierny Rick tu moc nie je, Mauleri sú asi moji najobľúbenejšie postavy seriálu. Tie ich klonove hádky sú top. Messy wiring, sloppy welding, obviously the work of a clone. ()

Asi vás to překvapí (2024) (S02E05)

Myslím, že není co vytknúť. Spájajú sa rôzne ukončené dejové linky, staré postavy prežívajú, aby pokračovali v súboji. Mark sa musí postarať o brata alebo ho dat na starosť matke. Zisťuje čo sa udialo kým bol 2 mesiace preč. Docela dosť. A do toho všetkého príde dvojitý útok Martanskych chobotniciek aj Lizard League. Sily sú rozdelené a par postáv to nepekne schyta. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD