Digimon

Digimon: The Movie

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA / Kanada / Japonsko, 2000, 82 min

Jeff Nimoy, Bob Buchholz

Rozpočet $5miliónovTržby USA $9,631,153Tržby Celosvetovo $16,643,191(2.9.2008)

• mafounkešu

Verim, ze deti se u toho pobavi. Ale dokonce jako male dite, jsem tohle zrovna nemiloval. To si pamatuju, jak to vsichni kamosi zrali a bavili se o tom. A at uz je original pokémon nebo digimon, pokémoni pro mě vždy budou klasika, na kterou se nezapomíná. Tadyto, je ztráta času hodnotit. Ztracene kouzlo Japonského animáku, ale byl jsem mladej a na tohle náchylnej. Možná bych to zkouknul, zavzpominal na mladi, a zase sledoval nejaky filmy solidnejsiho kalibru. Mno prostě děj natahovaný jako guma, a celkove spatné. Zklamání..(26.11.2008)

• Radim1.

Nevím zda to je tím, že jsem výrazně starší než když jsem sledoval stejnojmenný seriál jako malý, ale tohle byla fakt bída bídoucí. U Pokémonů se film povedl (můžu se na něj dívat i v současnosti a s čistým svědomím bych dal pokaždé 5*), ale u Digimonů se to vůbec nepovedlo. Strašně odfláknuté a dějově nudné.(14.8.2015)

• jh666

Normálně digimon adventure bráním, ale tohle se opravdu nepovedlo. Jsou to vlastně tři spojené cenzurované zbytky tří prodloužených epizod. První část, která předchází 1. sérii je skvělá a zaslouží si 4*. Druhá část je o něco lepší, ale funguje a za představení Omnimona a první synchronizované digizměny si zaslouží 3*. Proč tedy jen dvě hvězdy. Protože vše kazí poslední díl. Druhá série digimonů je lepší než první, ale o její prodloužené epizodě to říct nelze. Příběh o ničem a slabou 1* si to zaslouží jen za představení megaforem Patomona (Seraphimon) a Gatomon (Magnadramon). Navíc vše pohřbil u této části dabing. Když o digimonovi, co má prsa (Angewomon) mluví v mužském rodě, měl jsem dost. Celkově tedy za 2*(9.9.2013)

• Asia_Power

Dick-mimoň je tak nevěřitelně velká píčovina, že už skoro nemám sílu ani nadávat. Když tohle dětem pouštěj jako pohádku tak ať se pak nedivěj, že jsou děti vypatlaný vrahouni co chtěj vystřílet třídu. Já byla pod tlakem digimonů slabejch 80 minut a už jsem začala psát nenávistný komentáře a sestavovat jadernou bombu nemluvě o nakopnutí kočkovic sousedky, rozehnání žen a znásilnění dobytka. IQ mínus 200.(23.7.2017)

• - Původní název pro druhou část filmu byla "Digimon: Our War Game". (Benjamin-L)

• - Film je ve skutečnosti cenzurovaná americká verze původních třech japonských filmů Digimon Adventure, Our War Game a Hurricane Touchdown. Ve snímku byly zcela změněny dialogy, hudba i pointa výše zmíněných snímků. (Toyotomi)

• - Když se Digi-Egg vynořuje z počítače v první části, v pozadí je Žalm 109. (Benjamin-L)