Digimon je ve skutečnosti hodně podobný Pokemonům,ale ti, co si myslí, že je jejich kopií se značně mílí. První návrh na Digimony existoval už v roce 1975, kdy je firma Ban-Dai vyráběla jako hračky. O něco později vznikl seriál Digimon, kde na rozdíl od Pokemonů postavičky mluví a pomáhají lidem zachránit svět. Tři mladí Digimoni byli vybráni a stojí tak před velkým úkolem - zachránit Digisvět. Pomáhají jim starší Digimoni, ale největší a nejpozoruhodnější oporou jsou jim lidské děti - Kari a T.K. Prvotní Digimoni nejsou schopni se bránit a navíc, jak jim nařizuje povinnost k vládci Digimonů Černému Digiviceovi ji mají blokovat. Přesto jsou tu noví tací, jako Davis, Yolei a Cody, kteří mají schopnost a touhu se bránit a také Kari a T.K. nakonec objeví způsob, jak pomoci a zvítězit tak nad temným královstvím. (oficiální text distributora)

xerno odpad!

Další pokračování bezduché mangy, která zachvátila svět. Je mi naprosto jedno, která byla první - je to fakt blbost nejvyšší pozice stupidity, kterou znám (hned po ordinaci) !!! ()

Hádés

Na co má člověk koukat, když mu zrušej pokemony:(..ale neni to zas tak trapný, vždyť jsou horší japonský seriály, tohle je ještě jeden z těch lepších. A to že vykrad pokemony je mu ku prospěchu. ()

BloodMax odpad!

Digimon - to asi nebude digitální pokémon, co? No každopádně je to stejná blbost....stačí tři minuty ze dvou dílů jedné série a je jasné, že pokud vám není 5 let a nesníte, tak vám to nic nedá...... Je to úchylné a odporné.... ()

Dargel odpad!

Jak se vůbec můžou snažil napodobit výborné a legendární Pokémony? To je vážně fraška, urážka. Pche! Pokemoni rules! :-* ()

Paity odpad!

Nesnáším tyhle rádoby japonské animované postavičky. Nechápu, jak se to některým může líbit. I když jich asi moc nebude. ()

BeranSon

Jako pětiletý kluk jsem Digimony žral a to ostatní pro mě byla ptákovina, vracet se k tomu nehodlám a tak nehodlám ani kritizovat či chválit, protože si nechci zkazit krásné vzpomínky na dětství. - 4/10 - ()