Painer

Když tento film uvidíte, budete mít pocit, že jste viděli tu nejlepší komedii s kapkou dramatu, dobrým hereckým obsazením a režijním umem 5 z 5 !!! ()

Mič

Niekedy každý z nas žije vo svojej Truman Show....Jim Carrey ukazal že vie zahrať aj niečo iné ako hlupákov a ja som mu to "zožral"..skvele.. ()

BigBen87CZ

Truman show jw jeden z mála filmů, které i přes to, že jsem ho viděl už několikrát, mě donutí přestat dělat to, co dělám a jen se úžasně koukat a s decentím úsměvem na tváři se v pohodě bavit. Realita v realitě s Jimem ? TERNO ! 95% ()

Brky77

uzasný námet na film,skvelé spracovanie..a ak raz JIm Carrey nedostane Oscara tak asi osobne pojdem protestovať..:)..po Truman Show a Mužovi na Mesiaci som viac nedokázal brať Carreyho "len" ako komika s gumenou tvárou...a po Večnom svite nepoškvrnenej mysli som mu prial oskara ako to len šlo...skvele zahral nevinného Trumana žijúceho v dokonalom svete,aj jeho prerod z nevedomého naivného úradníka až po človeka ktorý prekoná svoj strach a zoberie osud do svojich rúk ()

Romanko99

Co mi prve napadne, ked sa ma niekto spyta na film Truman Show? Originalita a Jim Carrey. Vyborny film o cloveku, ktory zacina zistovat, ze co to v jeho okoli akosi nie je v poriadku. Mozem len odporucat na kludny a pohodovy vecer. ()

Racech

Výborný námět, skvělá hudba, výborný Jim Carrey a ještě lepší Ed Harris. Trochu předvídatelný konec, možná by bylo zajímavější, kdyby se na konci rozhodl, že zůstane v umělém světě. ()

cookman

Jestli někdo napíše,že je to kravina nebo dokonce komedie,nejradši bych mu zlomila krk.Komedie??Truman show a komedie???Tento film mě zozbrečel víc,než cokoliv jiného ()

Gor

Bez debat... Jednoznačně jeden z nejlepších filmů, jaký jsem kdy viděl. Tento film mně oslovil jako žádný jiný před ním... Jim Carrey --> dle mého názoru nejlepší herec, jakého na tuto roli mohli vybrat... Nikdo jiný by Trumana neztvárnil lépe, než on... Peter Weir --> geniální režisér, který ví kdy přestat.. Neotravuje na konci filmu s hodinovou děkovačkou a v horším případě ještě "songem na konec", ale film utne přesně ve chvíli, kdy sedíte zařezaní v židli a s ohromeným výrazem, plni smíšených pocitů a ještě jednou --> neskutečně ohromeni genialitou filmu... HERCI : 5 x * ; HUDBA : 5 x * ; ORIGINALITA FILMU : 5 x *.. Celkové hodnocení : 5 x * ; v procentech ---> 99%.. JSEM OHROMEN ! BRAVO ! ()

agent001

Naozaj originálny film zo zaujímavou myšlienkou. Vážne ma veľmi bavil a myslím si, že Jim Carrey tam zahral jednu zo svojich najlepších úloh. ()

cmman

Super !!! Již před pár lety jsem to viděl, teď jsem si dal repete a musím opět pochválit. V rámci současné tvorby (+- 20 let) se jedná o ojedinělý počin z pohledu originality. Svým způsobem je i nadčasový, neboť manipulace a to nejen televizní je na denním pořádku. Lima píše o tom, že by to měli shlédnout diváci planety Noha. No, já mám pocit, že by jim souvislost nedošla :-) Pro mě 90% ()

Tonis

Veľmi kvalitný, ale zároveň veľmi netradičný a originálny film. Najviac ma určite zaujal scenár a celkový príbeh, ktorý je naozaj na zamyslenie či je vôbec niečo také možné. A Jim Carrey? Ten tu opäť raz dokázal že je kvalitným hercom v každej úlohe v ktorej sa objaví. ()

Komu letos poputují čestné Oscary?

Komu letos poputují čestné Oscary?

22.06.2022

Zemřel herec Philip Baker Hall