Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – čtvrtek 09.02.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:25

Ordinace v růžové zahradě - Nech mě žít (2005) (epizoda) (S01E34)

Rodinný / Drama
05:20

Novashopping

05:55

Snídaně (1994) (pořad)

Publicistický / Talk-show
08:30

Novashopping

08:50

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
09:50

Specialisté - Bodyček (2021) (epizoda) (S05E26)

Krimi / Thriller
10:50

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
11:45

Tescoma s chutí (2009) (pořad)

Rodinný
12:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
12:25

Ordinace v růžové zahradě - Štěstí má dlouhé nohy (2006) (epizoda) (S01E36)

Rodinný / Drama
13:30

Kriminálka Miami - Sázka na smrt (2006) (epizoda) (S05E03)

Akční / Krimi / Drama
14:30

Kriminálka Miami - Smrt podle poslední módy (2006) (epizoda) (S05E04)

Akční / Krimi / Drama
15:30

Výměna manželek (2005) (pořad)

Reality-TV
16:57

Odpolední Počasí

17:00

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
17:35

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
18:30

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
19:30

Televizní noviny (1994) (pořad)

Publicistický
20:20

Zlatá labuť - Epizoda 2 (2023) (epizoda) (E02)

Drama
21:40

Survivor Česko & Slovensko 2 (2023) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní / Dobrodružný
23:40

Kriminálka Miami - Sázka na smrt (2006) (epizoda) (S05E03)

Akční / Krimi / Drama
00:40

Kriminálka Miami - Smrt podle poslední módy (2006) (epizoda) (S05E04)

Akční / Krimi / Drama
01:40

Zlatá labuť - Epizoda 2 (2023) (epizoda) (E02)

Drama
02:45

Na lovu (2021) (pořad)

Soutěžní
03:45

Ulice (2005) (seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
04:00

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
05:40

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Pohoda u krbu (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

M*A*S*H - Cena války (1980) (epizoda) (S08E24)

Komedie / Drama / Válečný
07:00

Nový den (2020) (pořad)

Publicistický
08:15

M*A*S*H - Sezóna hlouposti (1980) (epizoda) (S08E25)

Komedie / Drama / Válečný
08:45

M*A*S*H - Nejlepší nepřítel (1980) (epizoda) (S09E01)

Komedie / Drama / Válečný
09:15

Černé vdovy - Epizoda 2 (2023) (epizoda) (S02E02)

Krimi / Komedie
10:30

Walker, Texas Ranger - Sobotní večer (2001) (epizoda) (S09E14)

Akční / Dobrodružný / Krimi
11:30

Policie Hamburk - Vezmi si mě (2007) (epizoda) (S02E03)

Krimi / Drama
12:30

Návrat komisaře Rexe (2008) (seriál)

Krimi
13:35

Námořní vyšetřovací služba - Laborka (2015) (epizoda) (S13E05)

Akční / Krimi / Drama
14:40

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
15:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
16:50

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
17:50

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
18:52

Počasí

18:55

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:40

Hlavní zprávy (1997) (pořad)

Publicistický
19:55

Showtime (2020) (pořad)

Publicistický
20:15

Zoo - Vylíhli se! (2023) (epizoda) (S02E44)

Rodinný / Drama
21:35

Inkognito (2021) (pořad)

Zábavný
22:45

Inkognito (2021) (pořad)

Zábavný
23:55

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
01:10

Policie v akci (2017) (pořad)

Dokumentární / Drama / Reality-TV
02:05

Námořní vyšetřovací služba - Laborka (2015) (epizoda) (S13E05)

Akční / Krimi / Drama
03:05

Policie Hamburk - Vezmi si mě (2007) (epizoda) (S02E03)

Krimi / Drama
04:45

Kluci v akci (2005) (pořad)

Reality-TV
05:15

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
05:59

Studio 6 (1993) (pořad)

Publicistický / Rodinný
09:00

Na krok od nebe - Ochočit si člověka (2021) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
10:00

Tak neváhej a toč – speciál! (1995) (pořad)

Talk-show / Soutěžní
11:05

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
11:30

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
12:00

Zprávy ve 12

12:20

Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

12:30

Sama doma (1998) (pořad)

Publicistický
14:00

Buchty po ránu (2023) (pořad)

Publicistický
14:30

Bakaláři - Fotbalová odysea (1981) (epizoda) (S10E33)

Komedie / Krátkometrážní
14:50

Cirkus Humberto - Maringotka číslo osm (1988) (epizoda) (E05)

Drama / Rodinný / Historický
15:45

Na krok od nebe - Ochočit si člověka (2021) (epizoda) (S06E05)

Krimi / Komedie / Mysteriózní
16:45

Všechno, co mám ráda (2018) (pořad)

Publicistický
17:15

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
17:40

Černé ovce (1992) (pořad)

Publicistický
18:00

Události v regionech (2007) (pořad)

Publicistický
18:25

Kde domov můj? (2016) (pořad)

Soutěžní
18:55

Události za okamžik a počasí

19:00

Události (1993) (pořad)

Publicistický
19:56

Branky, body, vteřiny (1956) (pořad)

Publicistický / Sportovní
20:10

Vyprávěj - Promoce (2009) (epizoda) (S01E10)

Rodinný / Komedie / Drama
21:05

Gejzír (2014) (pořad)

Publicistický
21:35

Máte slovo (2008) (pořad)

Publicistický / Talk-show
22:34

Výsledky losování Šťastných 10

22:35

Na stopě (2000) (pořad)

Publicistický / Krimi
23:00

Endeavour - Hodiny (2021) (epizoda) (S08E02)

Krimi / Drama / Mysteriózní
00:40

Případy detektiva Murdocha - Ďábelská hudba (2022) (epizoda) (S15E21)

Krimi / Drama / Mysteriózní
01:20

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Soutěžní
01:50

Zahrada je hra (2005) (pořad)

Publicistický
02:15

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
04:20

V zajetí železné opony (2006) (pořad)

Dokumentární / Historický
04:35

Náš venkov (2000) (pořad)

Dokumentární
05:00

Nedej se! (1992) (pořad)

Publicistický
05:30

Na konec světa aneb putování za Janem Eskymo Welzlem (2013)

Dokumentární / Krátkometrážní
05:59

Dobré ráno (1998) (pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
08:30

Divoká Afrika: Řeka života (2016) (seriál)

Dokumentární
09:20

Korsika, země tradic (2018) (TV film)

Dokumentární
10:10

Tajemství stavitelů pyramid - Záhada Velké sfingy (2020) (epizoda) (E05)

Dokumentární / Drama / Historický
11:00

Déšť známý i neznámý (2022) (seriál)

Dokumentární
11:50

Tajemství 2. světové války - Poslední tajné zbraně Japonců (1998) (epizoda) (E18)

Dokumentární / Historický / Válečný
12:45

Neznámá Země (2001) (seriál)

Dokumentární
13:05

Krásné živé památky - Okolo Znojma (2019) (epizoda) (E06)

Dokumentární
13:35

Velké nadzvukové dobrodružství (2018) (TV film)

Dokumentární
14:30

Špionáž v divočině (2017) (seriál)

Dokumentární
15:25

Evropa dnes (2008) (pořad)

Dokumentární
15:55

Rozluštěné poklady - Zkáza Egypta (2019) (epizoda) (S06E06)

Dokumentární
16:45

Příroda Kantaberských hor (2018) (TV film)

Dokumentární
17:40

Nejzajímavější města na světě (2018) (seriál)

Dokumentární
18:30

Auto moto svět (2021) (pořad)

Publicistický
18:50

Auto moto svět (2021) (pořad)

Publicistický
19:00

Koněspřežka jede ! (2009) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
19:15

Na konec světa aneb putování za Janem Eskymo Welzlem (2013)

Dokumentární / Krátkometrážní
19:40

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Dokumentární / Publicistický
19:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (pořad)

Publicistický
20:00

České století - Zabíjení soudruha (1951) (2013) (epizoda) (E05)

Drama / Válečný / Historický
21:30

Defenestrace 1618 (2018) (TV film)

Dokumentární / Drama / Historický
23:05

Nesmrtelný (2019)

Krimi / Drama
00:55

Fargo - Camp Elegance (2020) (epizoda) (S04E06)

Krimi / Drama / Komedie
01:40

Pochody smrti (2021) (TV film)

Dokumentární / Historický
02:35

Tajemství železnic - Zubačkou do Krkonoš (2013) (epizoda) (E09)

Dokumentární
03:00

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (pořad)

Publicistický
03:25

Ta naše povaha česká (1993) (pořad)

Publicistický
03:55

Před půlnocí (2006) (pořad)

Talk-show
04:40

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
05:40

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
09:05

Klenot.TV (2016) (pořad)

12:50

Teleshopping Soukup shop

12:55

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:55

Jak to dopadlo!? (2017) (pořad)

Reality-TV
14:50

Nebezpečné vztahy (2016) (pořad)

Reality-TV / Talk-show
15:35

Filmová místa (2023) (pořad)

Dokumentární
16:00

Drbny (2023) (pořad)

Talk-show
16:55

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
19:00

Poklad z půdy (2018) (pořad)

Reality-TV
20:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
20:20

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
20:30

Hovory Kalousek Soukup (2021) (pořad)

Publicistický
21:30

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
22:00

Backstage (2022) (pořad)

Publicistický
22:30

Jaromír Soukup: Bez brzdy (2022) (pořad)

Publicistický
22:50

Hovory Kalousek Soukup (2021) (pořad)

Publicistický
23:35

Týden podle Jaromíra Soukupa (2018) (pořad)

Publicistický
00:10

Moje zprávy (2018) (pořad)

Publicistický
00:20

VIP svět (2021) (pořad)

Publicistický
00:35

Exkluziv! (2013) (pořad)

Talk-show
01:10

Na plac! (2013) (pořad)

Komedie / Reality-TV
02:35

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
03:00

Ostříháno (2013) (pořad)

Soutěžní
05:30

Králova přízeň (2008)

Drama / Historický / Romantický
07:15

Sedmý syn (2014)

Fantasy / Dobrodružný / Akční
09:05

Teleshopping

09:25

Kriminálka Miami - Rio (2006) (epizoda) (S05E01)

Akční / Krimi / Drama
10:20

Kriminálka Miami - Motorky a zbraně (2006) (epizoda) (S05E02)

Akční / Krimi / Drama
11:10

Na divoké vlně (2012)

Drama / Sportovní
13:25

Teleshopping

13:55

Dvě já (2019)

Drama
16:05

Alvin a Chipmunkové (2007)

Animovaný / Komedie / Rodinný
17:50

Ring volný (2004)

Drama / Romantický / Životopisný
20:00

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Fantasy / Rodinný / Dobrodružný
22:35

Americká reportérka (2016)

Životopisný / Komedie / Drama
00:50

Ali G Indahouse - Film (2002)

Komedie / Romantický
02:15

Stehlík (2019)

Drama
04:35

Brickleberry - The Animals Strike Back (2013) (epizoda) (S02E09)

Animovaný / Komedie
05:05

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Umění je cool (2020) (pořad)

Dokumentární
06:15

Parta z penzionu (2019) (pořad)

Komedie
07:40

Re-Play (2009) (pořad)

Publicistický
08:10

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
09:20

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Dokumentární / Sportovní / Talk-show
10:25

Hvězdná brána - Proroctví (2003) (epizoda) (S06E21)

Akční / Dobrodružný / Drama
11:25

Hvězdná brána - Kruh se uzavírá (2003) (epizoda) (S06E22)

Akční / Dobrodružný / Drama
12:20

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Jízda (2013) (epizoda) (S04E11)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
13:20

Simpsonovi - Mnoho Apua pro nic (1996) (epizoda) (S07E23)

Animovaný / Komedie
13:50

Simpsonovi - Homerpalooza (1996) (epizoda) (S07E24)

Animovaný / Komedie
14:20

Simpsonovi - Simpsonovi na prázdninách (1996) (epizoda) (S07E25)

Animovaný / Komedie
14:50

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (1996) (epizoda) (S08E01)

Animovaný / Komedie
15:10

Hvězdná brána - Návrat ztraceného syna (2003) (epizoda) (S07E01)

Akční / Dobrodružný / Drama
16:10

Hvězdná brána - Návrat domů (2003) (epizoda) (S07E02)

Akční / Dobrodružný / Drama
17:05

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Papíroví vojáci (2013) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
18:15

Simpsonovi - Město New York versus Homer Simpson (1997) (epizoda) (S09E01)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Ředitel Skinner a seržant Skinner (1997) (epizoda) (S09E02)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Lízin saxofon (1997) (epizoda) (S09E03)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (1997) (epizoda) (S09E04)

Animovaný / Komedie
20:15

Partička (2011) (pořad)

Komedie
22:00

Flash Gordon (1980)

Sci-Fi / Dobrodružný / Fantasy
00:20

Simpsonovi - Město New York versus Homer Simpson (1997) (epizoda) (S09E01)

Animovaný / Komedie
00:50

Simpsonovi - Ředitel Skinner a seržant Skinner (1997) (epizoda) (S09E02)

Animovaný / Komedie
01:20

Simpsonovi - Lízin saxofon (1997) (epizoda) (S09E03)

Animovaný / Komedie
01:50

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl (1997) (epizoda) (S09E04)

Animovaný / Komedie
02:10

Námořní vyšetřovací služba L. A. - Papíroví vojáci (2013) (epizoda) (S04E12)

Krimi / Mysteriózní / Thriller
03:20

Brickleberry - Trip to Mars (2013) (epizoda) (S02E11)

Animovaný / Komedie
03:45

JAKOŽE COŽE?! (2019) (pořad)

Komedie / Talk-show
04:15

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
05:05

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:00

Na zámku (2020) (pořad)

Dokumentární
06:05

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
07:15

Slunečná - Tři přání (2020) (epizoda) (S01E22)

Komedie / Romantický / Rodinný
08:55

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
09:45

Prostřeno! (2010) (pořad)

Reality-TV / Soutěžní
10:45

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Reality-TV
12:05

Rosamunde Pilcher - Šípy lásky (2008) (epizoda) (E79)

Drama / Romantický
13:55

Záchranáři z hor - Závěť (2019) (epizoda) (S11E06)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
14:55

Záchranáři z hor - Stará vina (2019) (epizoda) (S11E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
15:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
16:55

Láska klepe na dveře (2020) (seriál)

Komedie / Romantický
17:55

Záchranáři z hor - Stará vina (2019) (epizoda) (S11E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
18:55

Záchranáři z hor - Na čem opravdu záleží (2020) (epizoda) (S12E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
20:00

Rosamunde Pilcher - Podzim lásky (2009) (epizoda) (E86)

Drama / Romantický
21:55

Slunečná - Svatební pochod (2020) (epizoda) (S01E23)

Komedie / Romantický / Rodinný
23:10

Jak se staví sen (2007) (pořad)

Reality-TV
00:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
01:10

Divoký anděl (1998) (seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
02:10

Čarodějky - Meč ve městě (2003) (epizoda) (S06E08)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
03:10

Čarodějky - Malí čertíci (2003) (epizoda) (S06E09)

Drama / Fantasy / Mysteriózní

Reklama

Reklama