Reklama

Reklama

Kristen Stewart

Kristen Stewart

nar. 09.04.1990 (34 let)
Los Angeles, California, USA

Diskuze

JIRKKA

JIRKKA (hodnocení, recenze)

Tento týden, 31.října - 6.listopadu  2016, je to přesně 500 týdnů, co Kristen Stewart, ani jednou nevypadla z Top 500 v hitparádě popularity STARmeter na IMDb.com.  Ze všech více než 7 miliónů filmových osobností v databázi IMDb, tohle dokázalo asi jen kolem 40 lidí. Nevím to přesně. Naopak vím naprosto přesně, že ve věku do 30 let aktuálně, to dokázali jen tři lidi. Emma Watson (aktuálně 776 týdnů) Dakota Fanning (aktuálně 658 týdnů) plus teď Kristen. K hranici 500 týdnů v Top 500 nepřetržitě,  má nejblíže Emma Stone (aktuálně 416 týdnů) Jennifer Lawrence, Chloe Moretz, Abigail Breslin, Shailene Woodley, mají 260 - 300 týdnů. Chlapci nic, ti se moc nechytají.

na příspěvěk reagoval Mukade, Psychor

Masai

Masai (hodnocení, recenze)

Tak jsem na youtube viděla rozhovor při promo filmu Equals, kde Nicholas dostal otázku na jeho možnou roli jako Bond a rozjela se tam na to zajímavá diskuse, kde Kristen jen tak mezi řeči nadhodila asi jen takový momentální nápad a koukám, že se toho chytla snad všechna světová média, která už několik dní jeden po druhém omílají její možná jen náhodnou poznámku.

https://www.youtube.com/watch?v=oM8SFMBWFBE

 

A všichni opakují, že když žena Bond tak Kristen. Já teda nevím, ale nepřijde mi to jako dobrý nápad. Je to přesně taková role, za kterou by to nakonec zase ze všech stran schytala ať už by to dopadlo jakkoliv!

http://www.usatoday.com/story/life/entertainthis/2016/07/12/kristen-stewart-female-james-bond-nicholas-hoult/86982630/

http://www.avclub.com/article/kristen-stewart-has-great-idea-how-introduce-femal-239364

na příspěvěk reagoval Mukade

Masai

Masai (hodnocení, recenze)

Personal Shopper se v těchto dnech bude hrát na filmovém festivalu v Sydney. V plánu byla dvě představení. Jedno je už vyprodané a druhé asi skoro taky, protože přidali i třetí promítání.

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Mukade

V mých očích se naprosto odepsala účastí v té upíří blbině pro puberťáky. Do té doby jsem ji měl svým způsobem v oblibě, i když jí chybělo potřebné charimsa a herecký drive.

Masai

Masai (hodnocení, recenze)

Mimochodem ...... vzhled Kristen...... v Cafe Society jí to opravdu moc sluší, opravdu vypadá velmi jemně, ale například mi její tomboy look vůbec ale vůbec nevadí. Spíš naopak :o)) Za celou dobu co byla v Cannes se mi nejvíce líbila v těch úplně posledních rozhovorech kdy na sobě měla modré kalhoty a sako, minimum líčení a vlasy jen tak normálka  :o)

Masai

Masai (hodnocení, recenze)

Kritika hereckých kvalit Kristen z řad filmových fandů mi přijde vždy velice úsměvná. Viděla jsem už opravdu mnoho rozhovorů s filmovými štáby po různých premiérách, filmových festivalech, rozhovory v rámci promo tour nebo jen tak obyčejné rozhovory a vždy když se nějaký filmový kolega či kolegyně, režisér, scénarista atd. atd. vyjadřuje ke Kristen vždy to byla jen a jen slova chvály. No pravda, není to úplně přesné! Protože velice často to nebyla jen obyčejná slova chvály, ale totální vychvalování a samé superlativy!!! Velmi často absolutní okouzlení hereckým výkonem Kristen. Jak říkám tato slova zcela veřejně a pod svým jménem vyslovují skuteční odborníci! :o) Je zřejmé, že každému se líbí něco jiného a každý máme svůj názor, jen by bylo fajn ty své názory neprezentovat jako FAKT, protože JÁ to přece vím nejlíp!! :o)

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Už téměř 10 let bohužel nic nepředvedla. Další z těch, kteří zcela promarnily svůj talent.

na příspěvěk reagoval Mukade

Billie777

Billie777 (hodnocení, recenze)

V Cafe society jí to moc sluší. Když chce, umí vypadat zatraceně hezky. :-)

cmuchalprvni

cmuchalprvni (hodnocení, recenze)

K režisérovi Doremusovi nemám takovou důvěru jako k Assayasovi. Těším se tedy více na film Personal Shopper. Byť Kristen nebude mít zřejmě úplně ústřední roli v Certain Women, těším se i na tento snímek (reakce na něj na Sundance festivalu byli celkem dost pozitivní! Filmových festivalů v Česku máme minimum, jsem poměrně skeptický a pochybuji, že se Equals bude promítat. Co se týče scény v Sils Maria, kterou jsi zmínila, dodnes jsem nevěděl, že se Kristen přeřekla. ta scéna se mi nejevila nepřirozeně...

na příspěvěk reagoval Masai

Masai

Masai (hodnocení, recenze)

cmuchalprvni

Není zač :o) Jsem zvědavá kdy se nám tedy Equals podaří shlédnout?

A mimochodem....Sils Maria.... to miluju!! Po zdejším hodnocení a některých komentech  jsem do toho ani nechtěla jít, až po nějaké době jsem tento film zvolila jako náhradní plán za zrušenou akci a byl to sakra příjemný večer! :o) Sice si myslím, že to mělo potenciál ještě větší, ale opravdu mě dostalo úžasné herecké souznění Juliette a Kristen. Až na závěr (bez Val) mi celý film neuvěřitelně příjemně plyne, ta hodina a půl uteče ani nevím jak  a nepovažuju na něm vůbec nic za nudného. A takovým bonusem je pro mě scéna kdy se Val při zkoušení té hry přeřekne a místo aby řekla, že práci přijímá, řekne že jí nebere, protože jsem viděla rozhovor Kristen a Juliette kde o téhle scéně mluví, že toto byl vyloženě skutečný přeřek Kristen, ale režisérovi se tak líbil, že to tam nechali přesně tak jak se to Kristen "nepovedlo" :o))) Nevidět ten rozhovor, vůbec by mě nenapadlo, že to takto nemělo být. Kristen perfektně pokračovala v roli a proto to mohli s klidem použít :o) 

Masai

Masai (hodnocení, recenze)

Podělím se o informace od distributorů ....... Film Personal Shopper by měl do českých kin přijít někdy kolem října tohoto roku, ale s uvedením filmu Equals se bohužel neuvažuje. Snad a možná pouze nějaké festivalové uvedení.

na příspěvěk reagoval cmuchalprvni

Uživatel Masai smazal svůj příspěvek.

semper

semper (hodnocení, recenze)

Mna teda nikdy nepritahovala ale herecky je na tom úžasne, kto nevidel Speak- v ktorom mala 14, nepochopí. Bolo by určite zaujímavé kam by smerovala jej kariéra ak by v Sajrajte nikdy nehrala.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Zvláštní. Vždyť jedinej výraz před kamerou co umí je "twajlajt leklá ryba"

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

myslím že aj v Cannes za to vyhrala cenu (ale to jej preberanie som nemohol dosledovať, strašne bola nervózna. Je to na youtube )

ambron

ambron (hodnocení, recenze)

Kisten ocenili newyorkskí kritici za výkon v Sils Maria ako najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe... 

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

V Runaways možná, ale už si to nepamatuju. Ve Stmívání na sebe furt jen s tím retardovaným upírem čuměli s otevřenou tlamou celej film

Související novinky

David Cronenberg si vybral svůj další projekt

David Cronenberg si vybral svůj další projekt

13.05.2022

Legendární kanadský režisér David Cronenberg (Moucha, Dějiny násilí) letos po osmileté pauze od uvedení svého posledního snímku Mapy ke hvězdám z roku 2014 představí svůj nejnovější příspěvek do… (více)

Kdo bude letos soutěžit o Zlatou palmu v Cannes?

Kdo bude letos soutěžit o Zlatou palmu v Cannes?

17.04.2022

Přesně za jeden měsíc, tedy v úterý 17. května odstartuje 75. ročník prestižního mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Obří filmový svátek konající se na francouzské riviéře letos oslaví tři… (více)

Nominace na Oscara zveřejněny!

Nominace na Oscara zveřejněny!

08.02.2022

Jedna z nejvýraznějších hollywoodských ceremonií roku, tedy předávání prestižních Oscarů, se pomalu ale jistě blíží a dnes ve 14:18 místního času začal přímý přenos vyhlašování kompletních nominací… (více)

Kristen Stewart jako princezna Diana

Kristen Stewart jako princezna Diana

18.06.2020

Herečka Kristen Stewart (Pod vodou, Charlieho andílci) si zahraje v novém filmu pojednávajícím o životě zesnulé princezny Diany. Stewart ve snímku Spencer od režiséra Pabla Larraína (Ema, Jackie)… (více)

Herečka

Filmy
2025

Flesh of the Gods

2024

Love Me

 

Zatracená krvavá láska

2022

Zločiny budoucnosti

2021

Princezna D.

2020

Pod vodou

 

Šťastné a veselé

2019

Charlieho andílci

 

Seberg

Reklama

Reklama

2018

JT LeRoy

 

Prokletí Lizzie Bordenové

2016

Café society

 

Jisté ženy

 

Personal Shopper

 

Ulička slávy

2015

Anestezie

 

Jako ty

 

Spící agent

2014

Camp X-ray

 

Pořád jsem to já

 

Sils Maria

2012

K-11

 

Na cestě

 

Sněhurka a lovec

 

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

2011

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část

2010

Svět podle Mallory

 

The Runaways

 

Twilight sága: Zatmění

2009

Twilight sága: Nový měsíc

 

Zábavný park

2008

Co se vlastně stalo

 

Jumper

 

Stmívání

 

The Yellow Handkerchief

2007

Na území žen

 

Prokletí domu slunečnic

 

The Cake Eaters

 

Útěk do divočiny

2005

Nelítostná rasa

 

Zathura: Vesmírné dobrodružství

2004

Chyťte tu holku

 

Mluv

 

Undertow

2003

Cold Creek Manor

2002

Úkryt

2001

Životní jistoty

2000

Flintstoneovi 2 - Viva Rock Vegas

1999

Třináctý rok (TV film)

Seriály
2020

Homemade

 

Kristen Stewart (E14)

2008

The Sarah Silverman Program.

 

I Thought My Dad Was Dead, But It Turns Out He's Not (S02E14)

Dokumentární
2014

Hollywood Film Awards (TV film)

2004

Shooting 'Panic Room'

Hudební videoklipy
2023

Rita Ora: You Only Love Me

2018

Interpol: If You Really Love Nothing

2016

The Rolling Stones - Ride 'Em On Down

2014

Jenny Lewis - Just One of the Guys

2011

Christina Perri: A Thousand Years - a.z.

 

I Was Broken

2010

Cherry Bomb

 

Muse - Neutron Star Collision (Love Is Forever) - a.z.

2008

Paramore - Decode - a.z.

Krátkometrážní
2015

Once and Forever

2014

9 Kisses

2007

Cutlass

Účinkující

Režisérka

Seriály
2020

Homemade

 

Kristen Stewart (E14)

Hudební videoklipy
2014

Take Me to the South

Krátkometrážní
2017

Come Swim

Scenáristka

Seriály
2020

Homemade

 

Kristen Stewart (E14)

Krátkometrážní
2017

Come Swim

Související novinky

David Cronenberg si vybral svůj další projekt

David Cronenberg si vybral svůj další projekt

13.05.2022

Legendární kanadský režisér David Cronenberg (Moucha, Dějiny násilí) letos po osmileté pauze od uvedení svého posledního snímku Mapy ke hvězdám z roku 2014 představí svůj nejnovější příspěvek do… (více)

Kdo bude letos soutěžit o Zlatou palmu v Cannes?

Kdo bude letos soutěžit o Zlatou palmu v Cannes?

17.04.2022

Přesně za jeden měsíc, tedy v úterý 17. května odstartuje 75. ročník prestižního mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Obří filmový svátek konající se na francouzské riviéře letos oslaví tři… (více)

Nominace na Oscara zveřejněny!

Nominace na Oscara zveřejněny!

08.02.2022

Jedna z nejvýraznějších hollywoodských ceremonií roku, tedy předávání prestižních Oscarů, se pomalu ale jistě blíží a dnes ve 14:18 místního času začal přímý přenos vyhlašování kompletních nominací… (více)

Kristen Stewart jako princezna Diana

Kristen Stewart jako princezna Diana

18.06.2020

Herečka Kristen Stewart (Pod vodou, Charlieho andílci) si zahraje v novém filmu pojednávajícím o životě zesnulé princezny Diany. Stewart ve snímku Spencer od režiséra Pabla Larraína (Ema, Jackie)… (více)

Reklama

Reklama