Plague.

Proboha... Když jsem viděl Serenity, bylo to hrozné béčko. To jsem ale nevěděl co všecko Joss Whedon dokáže vymyslet, tohle je totiž taky naprosté béčko a ještě zprasí veškeré dědictví starých dílů. Naprostý výsměch. ()

djbarrel

Ripleyová coby mutant ? To snad ne, řekl jsem si, ale faktem je , že film byl lepší než jsem čekal. Vše solidně zakomponováno, atmosféra vetřelců se opět dostavovala a čtyřka je zase víc military ve stylu druhého dílu. Celkem jsem se u čtyřky docela bavil a opět mě napadlo to co při sledování trojky. Je to prostě jiné než předchozí dva díly. Opět bych jako samotný film hodnotil za 4-5 hvězd, ale kontrast s famózní jedničkou a dvojkou je propastný. 70 % ()

Milda.

Dobré 3*, ale na víc to rozhodně není. V každém Vetřelci se dalo najít něco specifického, něco originálního, jenže tady se objevují jen recyklovaná témata, i když celkem dobře zpracovaná. Patrně nejhorší díl série. ()

megajalec

Tak, dopozeral som túto sériu konečne do konca. Nebyť posledného kúsku, tak ešte prižmúrim oči, ale táto časť k nej patrí asi iba nasilu. Prvé tri diely to pripomína hlavnou herečkou a prítomnosťou aliena. Inak je to béčkový horor, ktorý doslova nudí, teda aspoň mňa. Trúfam si povedať, že nebyť toho, že film parazituje na mene a prítomnosti Aliena, jeho hodnotenie je oveľa oveľa horšie. Čo sa mi ako tak páčilo, bola scéna pod vodou, inak nuda, Alien už nemá čo ponúknuť, teda takto nie. Jeunet neprináša prakticky nič nové ()

elanista1

Aj stvrty votrelec je svojim sposobom originalnym a osobitym reziserskym pocinom, skvela atmosfera a naozaj nepredvidatelne sceny, uzasna Ripleyova.Neveril som ze niekto dokaze aj stvrtym pokracovanim udrzat ten nenormalny potencial, ktory to ma. Druhy najlepsi votrelec po tom Cameronovom, aspon u mna necitit ziadne znamky modernej filmarciny, je tam citit len presne to co chceme, a co tam ma byt z povodneho Votrelca.Vztah Ripleyova vs. biely votrelec je absolutne dychberuci.Dam tie styri, ale niektore reziserske nepochopitelne nonsensy ako napr. patminutove podvodne superenie si Juenet mohol odpustit. Votrelec-3*, Votrelci-4* ,Votrelec3-3*, Vzkriesenie-4*. ()

blanic

Už ne!!! Hlavně už netočit žádné další vetřelce!!! Tohle je výsměch všemu předchozímu. Nápad s Ripleyovými schopnostmi není špatný, ale využila jich především u basketbalu. Jinak pohádka o drakovi, kterého maminka (nebo vlastně už babička) zabila, aby zachránila svět. Jak dojemné. NO FUJ!!! ()

Moy

Námět by sice potenciál měl, ale ten je naprosto utopený v nelogičnostech a hloupých dialozích. Hororovost tohoto filmu mi navíc subjektivně vůbec nesedne, protože zde není žádná atmosféra, při které by člověka mrazilo, ale spíš jen odporné scény s utrháváním různých částí těl. ()

FREEWHEELER

Točiť ďalší film s postavou Votrelca bolo už tak nejak za hranicou (a zenitom), našťastie z toho nevznikol prepadák, ale aspoň priemerný vesmírny hororík. Réžia sa držala témy, technicky a kamerovo fajn, pár zbytočných "prestrelov". 65% ()

kobras5

Ne, ne a ne, nemůžu dát tomuto dílu lepší hodnocení. Sérii Vetřelců mám rád nejvíce ze všech "hororových" sérií, ale víc dát prostě nemohu. Dílo je fantastické, o tom žádná, ale chybí tomu hodně kouzla z předchozích dílů. Sice je zde vícero lekaček než-li v díle 3.tím, ale je tu daleko méně napětí, překvapení a "inteligentních" Vetřelců. Některé scény jsou velmi nezáživné, což je bohužel veliká škoda. 60% (viděno na DVD česky - přehodnotím po zhlédnutí rozšířené verze). ()

7suede7

Urcite by som nebola ze nudny film.Skor je iny, zaujimavejsi a zvlastny. A presne tak to treba,lebo ked sa nataca vela pokracovani filmov,treba to aj obzvlastnit. ()

ejnl

Bohužel jsem měl permanentní pocit, že film osciluje mezi žánrem a parodií sama na sebe. Hlavní devízou byla až karikující použitá optika, neustálé nájezdy širokými objektivy až před obličej protagonistů, kteří při takové kamerové manýře ještě zakouleli očima. Začátek byl skoro nesnesitelný, později parodující zcizováky začaly řídnout na úkor houstnoucí atmosféry. Bohužel to bylo už pozdě a já Vetřelce nedokázal brát vážně. ()

lobo87

Pre mňa najslabší diel Votrelca. Jeunet mi jednoducho nesadol. To, čo zdobilo fantastické prvé dva diely, čiže depresívna, až klaustrofobická atmosféra, sa jednoducho vytratilo. Vzkriesenie na mňa pôsobí príliš umelo, ako nasilu vytvorený produkt parazitujúci na úspešnej sérii. Aspoň, že sa opäť objavila Ripleyová... 60% ()

Mart2n

Tohle je přesně ten důvod, proč nemám rád Josse Whedona. Film je protkaný debilními dialogy pro mírně retardované publikum a takřka nulovou dějovou linkou. A i když je to ve srovnání s předchozími díly póvl a chybí pověstná hororová atmosféra, pořád je to Vetřelec, který člověka záhadným způsobem fascinuje. A scény pod vodou opravdu nebyly špatné. {5/10} ()

rasto87

Niečo iné, čo nám ponúkli predchádzajúce časti a už len kvôli tomu si táto časť získa svojich fanúšikov. ()