Salus

Vzkříšení Ripley se podařilo, vzkříšení Alien serie již tak moc ne. Chvílemi je to laciné (role "zvědavého invalidy") chvílemi až k smíchu - především závěr s vetřelčím dítětem. Ten závěr je opravdu velmi slabý. Camerone vrať se. ()

matoada

Dosť otravné scifi, ktoré sa ani zďaleka nepribližuje kvalite prvého dielu. Najvyčším prekvapením je osoba režiséra. ()

Madax

Byl to sice dobrý nápad, natočit pokračování definitivně ukončené série, ale moc se to nepovedlo. Námět je sice fajn, není však moc dobře zpracován. Chyba je zřejmě ve volbě režiséra, který je příliš svérázný a nedokáže natočit důstojný sci-fi horor. Celý film je pojat spíše jako nenáročná blbinka, namísto aby byli vetřelci vzkříšeni v plné slávě. Tvůrci se měli nad sebou více zamyslet a natočit něco lepšího. Rozhodně nejslabší díl série. ()

ForzaJuve

Jenom škoda toho konce, jinak by to byl čtyřhvězdičkový film. Proč proboha tak šměšná zrůdička. Tahle série by si zasloužila na ukončenou něco podstatně jiného. ()

@nthr4X

Místy až komické což u mě vyvolalo přidání jedné * . Scéna s lidsko-vetřeleckými mutanty nemela chybu.... ()

Pidibull

Tak tu zase máme Ripleyovou. Call, další robot ( od jedničky začínají písmenem abecedy 1) Ash 2) Bishop 3) Callová. Na dvojku to nemá, pojetím od Camerona (akce, akce, akce), ale rozhodně dobré pokračování "vetřelcovské ságy". Rypleyová umřela, tak si ji naklonovali. "Porod" vetřelce z útrob a první jekot. Schráně na vetřelce, aby krásně vyrostli a domělé vychovávání "poslušných psíků". Zatím dobré završení... Dočkáme se pětky? Počkejme si... Za celkový dojem dávám 4 hvězdičky. ()

Pute

První vetřelci které jsem viděl v kině. Je to opravdu spektákl. :-) Hromada akce, vetřelci, zmutovaná Ripleyová - je to spíš scifi thriller než horor ale líbilo se. 70% ()

Hrus

Jiné, než předchozí vetřelci, ale přesto velmi dobré moderní sci-fi, kterých bylo v poslední době pomálu. Každou scénu, kde je Ripley, sem si fakt užíval. Nápad s geneticky vypěstovanou Ripley, která má i pár genů z vetřelce, mi přišel hodně dobrej a režisér spolu se Sigourney ho docela dobře prodali :) ()

casyy

Tak nevim, tenhle film jako by do serie o smejdovi z vesmiru ani nepatril. Vetrelci atmosfera je ta tam, neni to ani akcni, ani napinave, ani psycho, neni to vlastne vubec nijake. Jedine co, tak Jeunet tomu dal prijemnej vizualni kabat, a docela se mu povedly podvodni sekvence. Splatter sceny s ukousnutejma a deravejma hlavama me nebraly, stejne jako samotna prisera, ktera docela vymekla, o tom mutantu nemuve. Ale abych jen nekritizoval, Weaverova jako klon Ripleyove byla brilantni, navic mi prisla zatracene sexy! Ryderova me sice srala od prvni chvile, ale hlaskujici Perlman a frajerskej chromajzl to srovnali. Neni to zas takovej pruser, jak sem cekal, ale nic by se nestalo, kdyby tenhle dil vubec nevznikl. ()

cici24

Velmi slušné pokračování ságy.....Námět s vylepšenou Ripleyovou je super, opět výborná atmosféra.... ()

Snooper

Chudák Ripleyová nemá pokoj ani po smrti, ale bere to s humorem. Přesně tak, humor jako nová kulturní vložka série. Chápu, že to nesedí každému. Ale když hláškuje Ron Perlman, tak proč ne? Jedeme z kopce hned od začátku, minuty vesele ubíhají, vetřelci jsou stále propracovanější a vůbec mě to celé baví i napočtvrté. ()

E.T.Martin

Milý vetřelče, tak takhle milé překvapení jsem od tebe nečekal. I ve čtvrtém díle originální příběh, skvěle využitá postava Ripleyové, kdy až do finále s jistotou netušíte, na čí stranu se přidá. Do toho několik úžasných scén, jako například honička pod vodou... Při tomhle člověku ani nevadí, že jde vlastně o tradiční vetřelcovské schéma: jak odněkud rychle vypadnout a nevzít si vetřelce s sebou. Čtyřka je podle mého podstatně lepší trojky. Teď, aby někdo přišel s pětkou. A aspoň stejně tako originální. ()

mrakoplasH

Zatím nejvíc akční zpracování vetřelce, bohužel na úkor děsu a strachu. Kamera, efekty a herecké výkony byly dobré, ale zato celý děj byl plochý až přímočarý. Přesto že mne film docela zklamal, tak jsem se na něj dokázal několikrát kouknout znovu (asi kvůli pár vtipům a efektům se zbraněmi). Snad bude (pokud bude) další díl více hororovější. ()

pcarogers

Když se na nějaký film díváte už po šesté a pořád vás baví, asi to něco znamená. Film má hodně dobrou atmosféru a na té staví celou dobu. První půlka je napínavá a má to grády, cesta k lodi je pak hodně protahovaná scénami, které mají vše dovysvětlovat, což akční rádius strhává dolů. Na druhou stranu, proto mě asi čtverka tolik baví. Nejedná se o další pouhopouhou akční variaci, jak přežít boj s vetřelci, ale film se dívá více pod pokličku tohoto druhu a to mě co? To mě baví:-). ()

Sintiroma

Uvazoval jsem o 4 hvezdickach ale to by musel byt ten konec lepsi. Opravdu souhlasim s tim ze ten half-alien half human alien je tak trochu pritrouble. Jinak neni to az tak desive jak ctvrta pokracovani byvaji. Vsichni reziseri alienu to natocily po svem a vsechny byly skvele. Tento nevyjimaje. Sigourney Weaver zde hraje nejlip ze vsech dilu podle meho. ()

brasek

Jednoznačne najhorší z Votrelcov! Už trojka smerovala celú sériu do priemeru a Votrelec: Vzkriesenie ju posúva až do trápnosti, alebo povedané inak... robí hanbu prvým dvom filmom série. ()

kishi_SO

velmi rozporuplny diel. Na jednej strane same pozitiva, na druhej vsak aj dost negativ. Medzi najvacie vyhody by som zaradil urcite Rona Perlmana, ktory doslova "Perlil". A to hlaskou za hlaskou. "Sem unaveny. Vyspis se az umres." Dalej aj inovatorstvo a to hlavne novy sposob liahnutia a velmi vydarene mlada (i ked trochu nemotorne a neohrabane). Medzi slabe stranky zas pomerne hojny pocet nejasnosti (ako? preco? z kade?). Verim, ze sucasny pocet 10 358 hodnoteni (teda aj zhliadnuti) mi nebude mat za zle maly spoiler. Preco zautocil facehugger na Ripleyovu, ked bola z casti votrelec, ako sa dostalo v zavere mlada na lod? Dufam, ze raz sa to dozviem. ()