Animatrix: Přijímací zkouška

• USA The Animatrix: Matriculated (více)

Skupinka lidí, žijící na povrchu Země, je napadena dvěma roboty. Jednoho zneškodní a druhého se jim podaří zajmout. Poté se i s ním připojí do virtuálního světa, kde se jej pokusí přesvědčit, aby se přidal na stranu lidí a bojoval tak proti svým vrstevníkům.... (Barak)

Jhershaw

Zajímavá vizuální podoba, ale smysl mi uniká. Za přínos považuji hlavně zmínku o činnosti lidí přeprogramovávat stroje. ()

Frajer42 odpad!

Dost dobře nerozumím tomu, proč byl nejdebilnější díl zároveň dílem nejdelším. Nuda a utrpení. Odporně divná animace. K jejímu docenění mi v žilách kolovalo málo drog. Těžce vstřebatelné. Nebavilo mě to a ztrácel jsem pozornost, tudíž to celé bylo i obtížně pochopitelné. V podstatě mi to vyznělo jako příběh o ochočení robota. ()

AllShallFall

Tenhle díl taky nebyl špatný. Přimět stroje, aby bojovali na straně lidí, je dobrý nápad. Děj byldobře zpracovaný a konec trošku drsný. Tenhle kousek mě oslovil. ()

klerik

Určite som to nepochopil, ale vizuálna stránka je najzaujímavejšia z celého Animatrixu a závidím tomu, kto pochopí zmysel... druhé pozretie: asi som to pochopil... ()

Ištván87

Příběh o zamilovaném robotovi, kde mě sice trochu štvala barevnost umělé reality, ale za tu bezútěšnost na konci si to zaslouží aspoň ty čtyři hvězdičky... ()

ScarPoul

Hlbšia myšlienka, omnoho temnejšie spracovanie. Ľudia chcú stroje previesť na svoju stranu. Jediný spôsob ako sa im to darí, je naheckovať myseľ stroja a ponúknuť mu inú alternatívu. Minimum slov, dostatok vizuálnych obrazov, ktoré v sebe niesli niekoľko poetických symbolov. A aj keď to bolo celé zrazu ako keby useknuté, bez potrebnej dávky katarzie, stále sa jedná o príbeh, pri ktorom sa oplatí rozmýšľať, alebo aspoň minimálne zamyslieť. ()

corpsy

Vynikajúci nápad podaný nezáživným spôsobom ( nemyslím tým formu ). Tu by sa dalo rovno napísať, to najhoršie na koniec ( ANIMATRIXU ). ()

dawe04

Rozporuplná psychedelická jízda s horší animací o zajímavém nápadu přesvědčit stroje kopat za druhý tým. ()

tomeek

Tento hardcore mi strašlivě připomíná moje halucinace z dětských horeček. Asi nejslabší díl Animatrixu. ()

Radiq

Přestože to byl díl, při kterým musel být tvůrce asi na LSD, tak se mi líbil nejvíc. Myšlenka převést robota na stranu lidí se mi zamlouvala a samotné stroje a jejich boje byly vyvedené a povedené a lahodily a to tak, že oku. ()