Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Zbraň, která zabila zkorumpovaného policistu se omylem stane nástrojem pomsty v rukou dvou desetiletých kluků. Otec jednoho z nich, malá gangsterská ryba Joey Gazelle (Paul Walker), se náhle ocitá v dosahu ruské mafie, která za každou cenu chce dopadnout a zlikvidovat toho, kdo připravil o život jednoho z jejich významných členů (Karel Roden). Začíná kolotoč omylů, podrazů a především velkých problémů. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc a jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední. (oficiální text distributora)

Fanucci

"Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím." ani ne...Pár věcí překvapí (např. chování manželky poté co vtrhne do domu manželského páru) a některé efektní extrémnosti, které mají šokovat, spíš rozesmějí...Jako neonový hokej zlovolných ruských vorů v zakoně a vymlacování zubů hl. hrdiny střelbou od modré:-) Nebo Rodenovo tetování Johna Waynea přes celá záda:-) ()

kapsomut

Výbornej kousek. Můžu jen doporučit. Ten pedofilní uchylnej páraček by si zasloužil víc, než jen pár kulek!!! 95%! Opravdu kvalitní akce! PS: Roden jako John Wayne byl taky úžasnej! :D ()

Valsadora

Příběh za 4*. Pátou si u mě zasloužily Slow momenty, Karel Roden (vždy mi sedí jako ruský záporák), Paul Walker (RIP) a dokončení příběhu po snídani Joeyho a Olega. 5/5* ()

Chen

Kdo si myslel, že Paul Walker je jen urostlý hezounek, který vypadá dobře v "muscle car", tak se pořádně pletl. Zběsilý útěk ukazuje, že si poradí i rolí, ve které se nesází jen na nebesky modrý pohled a "pekáč buchet" na břiše. Brutální, trošku překombinovaná, depresivní podívaná, která vás zavede do světa, kde najdete brutální pasáky i pedofilní sadisty a jen málokdo má čisté svědomí. Thriller jak má být. ()

Joe321

Slušná záležitost s vynikající atmosférou a Walkerem. Kamera je úžasná a hrozně mě vtáhla. Připomnělo mi to hodně i Rozsudek smrti s Baconem. Sice je příběh moc provázaný, ale šlape to dohromady skvěle a nenudil jsem se. Dobrých je i pár lehčích twistů, hlášek a vedlejší postavy. -"Mother Fucker! I'm gonna kill that fuckin piece a shit. You Russian piece a shit!" ()

Figu

Zběsilý útěk je parádní hlavně skrz jeho propletenost, drsnou vulgaritu, bohatou krvelačnost, skvělého Rodena a "nesmrtelného" Walkera! Kdo by tušil, že kvůli jednomu blbýmu vyjebanýmu stříbrnýmu kvéru vznikne taková poutavá podívaná, která nás několikrát svede z cesty příběhu a nabádá nás k jiným závěrům?... Slušně podané! Paul Walker nám dokázal, že byl velice talentovaným hercem a že na něj prostě nemůžeme vzpomínat jenom jako na pana Briana O'connora ze série FaF!!! Odpočívej v pokoji! Byl jsi kurva frajer!!! 75% ()

M.i.k.e

po včerejších Pawn Shop Chronicles jsem zjistil,že mi od Wayne Kramera úplně utekl tenhle kousek,takže jsem se po chvilce hledání dávno zapomenutého DVD jal toto napravit a nakonec jsem poměrně spokojen.Po spoustě nadšených ohlasů které jsem si tu přečetl jsem možná čekal trošku víc,ale jako velmi slušná oddechovka,která se tváří jako od Tonyho Scotta Running Scared funguje.Fakt,že se točilo i v Praze bych prakticky nepostřehl,kdybybch na konci nepoznal sportovní halu a kdyby mě nezmátnul fakt,že v Americe mají naše jedinečné paneláky.Slabší 4...70% ()

shyster

Skvělý akční film, který vysoce nastavenou laťku v prvnich 110 minutách schazuje v úplném závěru, který je jako z jiného filmu. Scény v té lepší části jsou geniální - vypointované dialogy, střih, akce a zvuk + 1 nejúžasnější scéna s pedofilním a nevimjakymjeste parem (podoba se scénou z Pulp Fiction - část s letlampou - se určitě nedá utajit). Opravdu škoda jen ty zavěrečný 10 minutovky. ()

dezorz

skoda nasilnych klisovytcyh lineranych kvazi prekapivych zmien vo vyvoji pribehu, inac by tieto vizualne orgie skutocne obstali. druhy guye ritchie sa vsak nekona, forma zabila pribeh. skoda, lebo genialnej formy je tu aj na 4 ine filmy. snad dalsim filmom Krammer pochopi, ze aj autocenzura patri medzi vyrazne vplyvy na kvalitu filmu. ()

Vojťas

Jak to říci .... prostě BRUTÁLNÍ podívaná! .... Krev stříká na všechny strany a filmové postavy skoro nepoužívají jiných slov než "ku...va" nebo "ty ču...áku". Dějová linie mi přišla velice poutavá s několika mrazivými scénami a chvílemi, kdy máte taky chuť naládovat všechny zlosyny kolem sebe OLOVEM! ... Díky Wayne za tento film! ;o)! ()

marcek

Parádní akce. Tenhle film má fakt tempo a pořád se něco děje. Těšil jsem se tady na Paula Walkera a ten mě nezklamal a co můžu říct o Rodenovi?Nic vím víc než brilantní - taky jako obvykle že? :) ()

Jino

Výborný thriller, který neuvěřitelně ztrácí na konci... Jinak si kameraman dal hodně záležet a Wayne Kramer překvapil. Potěšíla mě taky přítomnost Karla Rodena, který svou roli zvládl dobře. 70% ()

Petoss1

Nevedel som o tomto filmu nič keď som si ho požičal, ale po zhliadnuti môžem tvrdiť že ide o jeden z najlepších thillerov čo som videl. Neopakovateľný príbeh ktorý nenudí a dokáže zaujať. Scéna pri vychutnávaní si večere nemá chybu! Výkon hlavných predstaviteľov sú dostačujúce ale najlepší je Karel Roden ktorému tak sedia roli záporakov. Veľmi dobre natočený snímok. 90% ()

O´Neill

Super thriller který nenadchne, ale ani neurazí. Skvělá režije, dobře napsaný scénář a hlavně skvělé herecké vykony (pozdrav Rodenovi a Walkerovi :)) A nezapomeňme na "Slovo 'fuck'a jeho variace zazní ve filmu 328krát" ()

bourec

Nedávno znovu viděno,a to navíc v origoš znění, protože asi po dvou úplně idiotsky nadabovanejch filmech našima předníma umělcema dabingu, sem od dabingu upustil.Ten film má určitě úplně roztřesenej děj.Je to takový jak na tripu, i ta akce je bláznivá,a ani jí tam moc není.Ale nějak mě to prostě baví, a tentokrát nebudu souhlasit s dvaadvacítkou, ale stupidní sračka tohle určitě není.Vyjmenoval bych jich tuny,ale tohle je za 70% zcela v poho.Domluvil sem. ()

MrPierc

Drama, kde jedna pistole ovlivní osud mnoha lidí. Někomu se stanou špatné věci a někomu zase dobré. Ale opět tento film ukazuje USA v té horší reálnější stránce, kde sousedi jsou dealeři a zbraň najde i děcko. Roden byl opět skvělý, ale nejlepší byla dětská role, kterou ztvárnil Cameron Bright jako Oleg, který je týraný rodiči a světu je uzavřený, násilí vidí na každém kroku a je jím také ovlivněn. Krásná kresba v titulcích alá komiks. ()

Langy10

Právě se zařadil do mých "Top" nejlepších filmů! Super akčňák s velice napínavym dějem a zamotanym příběhem.... Dvou hodinový film, při kterém budete mít stále sevřený ruce a budete napjatý celym dějem a vžitý do filmu! Paul Walker - Tento herec má po tomto výkonu u mě velký plus. Na pohled zlý a nebezpečný muž, ale ve skutečnosti je vše jinak. Parádní výkon! Cameron Bright - teprve mu herecká kariéra začíná a už předvádí takový herecký výkony! V očích je mu vidět jak je silnej a nebojácnej a bylo to vidět, palec nahoru! Vera Farmiga - Parádní herečka, i když je holka, je vidět, že zlo potrestat umí taky slušně.. A na konec "Náš" Karel Roden - Toto je jeho nejlepší role v roli hajzla, který má v srdci i kousek dobra a konec se mu povedl nejvíc! Film je prostě parádní - 100% ()

Aelita

Čirý surrealismus, přesně podle slov písně znějící z auta ruských banditů – "My vše zbouráme naší silou rozumu, přece mě znáš". ()

Stallone a kulka v hlavě?

Stallone a kulka v hlavě?

08.02.2011

Pravda, na té kombinaci není nic nového. Tentokrát by to ale bylo doslova – Sly totiž zvažuje účinkování v akčním thrilleru Headshot, který natočí tvůrce Zběsilého útěku Wayne Kramer podle scénáře… (více)

Bruce Willis stále v akci

Bruce Willis stále v akci