Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Zbraň, která zabila zkorumpovaného policistu se omylem stane nástrojem pomsty v rukou dvou desetiletých kluků. Otec jednoho z nich, malá gangsterská ryba Joey Gazelle (Paul Walker), se náhle ocitá v dosahu ruské mafie, která za každou cenu chce dopadnout a zlikvidovat toho, kdo připravil o život jednoho z jejich významných členů (Karel Roden). Začíná kolotoč omylů, podrazů a především velkých problémů. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc a jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední. (oficiální text distributora)

Radiq

Sice hezky natočeny, fakt zběsily, ale taky hodně nesmyslny. Docela mě to bavilo, ale taky mě to štvalo. Každej v tomhle filmu je asi svým způsobem svině, takže jejich osudy jsou přesně takovy, jakym životem žijou (nebo spíš žili). Spoiler: A nakonec to rozuzlení, že je cajt, mi přišlo uplně a naprosto nesmyslny, obzvlášť když tajnyho cajta hrál Walker už v Rychle a zběsile. Což mě přivádí k tomu, že distributor asi schválně do názvu použil slovo "zběsilý"... Roden nebyl vubec špatnej, ale ta jeho posedlost Johnem Waynem a jeho nesmyslná smrt mi zarazili do mozku kůl, protože to vubec cool nebylo... ()

URBAN

Oceňuju vizuální stránku tohoto filmu a že má celkově svůj drive a Paul Walker je opravdu ve formě, jenomže mě tento film nesedl a to na tom spadlo, alespoň u mě. ( 30.10.16/MAC ) ()

Aargh

Bylo by to za čtyři body, ale to by nesměli v závěru vyrukovat s tak stupidním "překvapivým" odhalením (a dokonce hned dvakrát, chvíli po sobě). ()

Triple H

Wow! Super, super akčný film, ktorý je až po okraj nadupaný intenzitou. Rôzne kamerové filtre a šialené zábery, ale prekvapivo to celé drží pokope. Paul Walker, ktorý bol vo Fast and Furious za suchára tu je skrátka cool drsňák. Strhujúci záver to zdvihol na päť. Najlepšia a najintenzívnejšia scéna - dvaja "milovníci" detí. Tam až miestami behal mráz po chrbte. Od Wayna Kramera som videl aj Smoliara, ale toto je niekde úplne inde. Som zvedavý na jeho ďalší film. ()

Cedr

Skvělý poměrně nenápadný akční film, který vás na začátku pohltí a pustí až po dvou hodinách. ()

markuc

Prijemne zpestreni zacinajiciho podzimu. Velmi akcni, pohodovy, moderni film, ktery nenuti divaka premyslet a v podstate ho jen bavi - rychlymi scenami, sviznym strihem (i kamerou). Pro me osobne prijemny zazitek, ktery trosku kazi jen zbytecna delka filmu, clovek se vlastne docka jen tradicniho rozuzleni. Jinak ale jen netradicne zfilmovany klasicky akcni snimek. ()

st.jim

Ano, opravdu silná slova (ku*va, pí*a, zm*d.......a další) rostou z úst hercům, jako houby po dešti. Nic to ale nemění na tom, že je to nejlepší akční film s Paulem Walkerem a Karlem Rodenem, co jsem viděl. Parádní akční podívaná, kde chyba každé kulky, co padne vedle. ()

Kamkon

Určitě zajímavý, ale ne tak omračující, jak tady plno lidí horuje. Temná noční atmosféra tomu hodně přidává a herecké výkony jsou rovněž zajímavé. Koukněte se a čekejte na několik různorodých konců ()

Qitek

Strašnej scénář vs tak vypiplanej vizuál, že se mi po tomhle režijním machrováním v roce 2021 vyloženě zastesklo. ()

_DAVE_

Paradni akcnarna s vybornou kamerou plna krve, ale i dobrych hereckych vykonu. Skoda jen, ze se vyhnula nasim kinosalum. ()

danoo

Po dlhom čase konečne film, ktorý vie, čo je to invencia. Prezentované násilie a surovosť tu nepôsobia samoúčelne, ale naopak harmonizujúco a tiež navodzujú akúsi latentnú potrebu ľudsky chápanej spravodlivosti, ktorú pociťuje občas asi každý. Paul Walker, až dodnes som ho úspešne prehliadal, má neuveriteľný potenciál a mali by sme si naňho dávať v budúcnosti pozor (RIP 2013). ()

Jazzzz

Panejo, narážím na samé lepší akční filmy... Možná začnu i tento žánr místy vyhledávat. Člověk u toho nemusí moc přemýšlet, prostě jen hltáte to co se ve filmu děje... Nestihnete se nad tím moc zamýšlet a film už vám na nevyřčené otázky sám odpovídá... Možná právě to mi k těm 5 hvězdičkám chybí. Ale neodpustím si vychválit Karla Roden, který ve filmu hraje takového Ruského šílence, který se ale nakonec ukáže ve svém pravém světle... Možná příliš okatě vsunutá dětcka, která jsou svědky a vlastně hlavními účastníky veškerého dění... ()

wer4

Pri úvodných titulkoch som sa dostala do celkom dobrej nálady .. žeby už konečne niečo atipické? ehm no, ako pre koho .. dosť veľká nuda .. zase raz sa mi potvrdilo, že akčné filmy nie sú nič pre mňa. ()

ywo666

Zaujímavý dosť drsný film. Nenudí a až na jednu scénu (nepoviem ktorú) ničím neurazí. Z niektorých vecí mi až išli zimomriavky. Koniec prekvapivo neprekvapivý, ale pre mňa potešujúci. Filmu rýchli spád nechýba mu napätie no proste u mňa za 85%. ()

marvan

Přijde mi vtipné, že je Roden obsazován do rolí postav ruského původu a přitom mluví otřesnou normalizační ruštinou. Pro srovnání si pusťte scénu z Bournova mýtusu, kde spolu konverzují rusky Karl Urban a Karel Roden. Novozélanďan Urban mluví ruštinou s perfektní výslovností rodilého mluvčího a Roden, který musel mít ruštinu na škole cca 8 let, mu kontruje příšernou ruštinou s českým akcentem. Ostuda. ()

drederik

S hokejem má film nakonec daleko víc společnýho než se na první pohled může zdát. Po velice slušné podívané, přišla poslední 20ti minutovka, která, jako to bývá často k vidění právě v hokejových zápasech, poslala doposud sympatický výkon do kopru. Paradoxně k tomu došlo na ledě při hrátkách s pukem, což je další spojitost s již zmiňovaným sportem. Možná sem zvrhlej, ale k hokeji patří vyražený zuby a tady by to byla aspoň jakáž takáž záplata. Asi je Walker tvrdší než bych do něj řekl. Každopádně závěr podle povinné šablony už byl při powerplay za rozhodnutýho stavu, takže darmo mluvit natož psát. ()

uiu

Parádní zběsilá jízda aneb film, který se odehrává během jedné noci, kdy Paul Walker musí najít sousedovic synka a ukradenou bouchačku a do toho spousta střílení, mafiánských bossů a jiných malérů. Adrenalin proudí žilami nejen aktérům, ale i divákovi. Po dlouhé době pořádný akční napínavý film. ()

ivan bohatyr

První polovina, možná 2/3 filmu docela slušny, dobry tempo, solidní akce, promyšleny, ale pak to tvůrci chtěli ještě osolit víc, víc přiostřit a naprosto to přehnali až do hnusu. Konec úplně hovaďskej, z dobryho filmu se tak rychle stal špatnej, no bohužel tento debilní závěr všechno dobré smazal. ()

Stallone a kulka v hlavě?

Stallone a kulka v hlavě?

08.02.2011

Pravda, na té kombinaci není nic nového. Tentokrát by to ale bylo doslova – Sly totiž zvažuje účinkování v akčním thrilleru Headshot, který natočí tvůrce Zběsilého útěku Wayne Kramer podle scénáře… (více)

Bruce Willis stále v akci

Bruce Willis stále v akci