...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

Belbo odpad!

Dámy a pánové, Zlatou svini za nejzlomovější film roku 2006 a nejlepší ženský herecký výron vyhrává..... A ta Šárka Vaňková, to je jako kdo? Celé mi to připomínalo filmovou reality show. O debilech na obrazovce pro debily před obrazovkou. A ti lidi co v tom hráli, byli na slavnostní premiéře? Jím se to jako líbilo? Někdy se u špatného filmu pobavím. Třeba u nervy drásajícího hororu netopýři. Ale tedy mi trio dementů z bedny a několik natržených puberťaček připomínalo kvalitní soulož imobilních s inkontinentními. Panic je na hovno!!! ()

Mrkvič

Komu se líbí těla mladých holek, tak jednu hvězdičku, jinak si to nezaslouží nic jinýho než odpad!!! Ale já dal tu jednu kvůli hezký Šárce :) ()

capák odpad!

Opravdu málokdy se mi stane, že je mi u sledování filmu trapně a že se stydím, že jsem se na něj vůbec začal dívat. Tohle je jeden z takových filmů. Možná vůbec nejhorší, jaký jsem v životě viděl. Myslím, že další komentář není potřeba. ()

Ryuuhei

Co si budeme - není to dobrý film, ani dobrá komedie. Vesměs jde o špatně natočenou záležitost, kde partě uhihňaných puberťáků jde jen o jedno - o zásun. Na jednu stranu beru v potaz veškeré nekvality a dle toho i hodnotím, na druhou... Film jsem viděl celkem 3x: Jednou v podobném věku, jaký měli protagonisté, podruhé někdy po dvacítce a potřetí teď, na sklonku třetiny života. Prvně jsem na něm neshledával nic špatného, podruhé ho okamžitě odsoudil s tím, jak se mi tohle mohlo líbit a teď potřetí uznávám, že jde prostě o letní dobrodružství mladistvých, kteří všemožně experimentují a dle toho to i vypadá. Je to hloupé, je to primitivní... ale povězte mi, vy všichni, kterým se na rozdíl ode mě ona životní fáze experimentování nevyhla: Opravdu jste to měli jinak? Jistě, každý si od filmů slibuje velkolepou podívanou protkanou promyšlenými zápletkami a květnanými charaktery. Ale je špatně, když někdo natočí film, který je... v podstatě ze života? Stejně nudný, stejně hloupý, ale poněkud odpovídající určené věkové skupině? ()

Zdeňka odpad!

Jak tohle mohli vůbec pustit na filmové plátno a poté i do televize! Slyšela jsem, že se stal druhým nejhorším filmem roku hned za Expertama, které po shlédnutí tohoto nechci radši ani vidět. ()

Mairo15 odpad!

Zaplatit za to v kině, tak asi dám Macharáčka k soudu. Něco tak stupidního se jen tak nevidí. Herci (všichni do jednoho) jsou tak neuvěřitelně trapný, že největší hereckej výkon podává Semtex a ten je taky trapnej:-) ()

lennyd

Po vzoru kolegů z amerických Prcicček se tři kamarádi Honza, Jirka a Vašek dohodnout, že o letošních prázdninách určitě "zasunou". Sice se nejdřív musí vypořádat s plány rodičů na prázdniny, ale když se nakonec sejdou v zapadlé vesničce, zdá se, že jejich plán nemá chybu. Luxusní vilu v Praze vymění na prázdniny za polorozpadlý statek, a show může začít. I oběti se začínají rýsovat - hlavně místní kráska Lenka (Šárka Vaňková), která by se líbila všem třem. Ale to se musí ještě nejdřív vypořádat s (Mirkem) Dušínem, místním traktoristou, který má na Lenku také zálusk (a podle sebe i předkupní právo). Komu asi Lenka dá ... ? ... Ehm, tak toto mělo být jako co? Sice jsem čekal, že po úspěchu Snowborďáků, Rafťáků a jiných -áků se na nás takovéto filmy povalí ze všech stran, ale čeho je moc, toho je příliš. Tři klučinové, kteří vypadají tak s bídou na 12, posedávájí v hospodě, popíjejí pifko a probírají kočky ze všech stran? Ně že bych miloval Kotka s Mádlem, ale ti měli alespoň něco do sebe, tohle je fakt na odpis. Šárka Vaňková se po úspěchu na pěvecké dráze chtěla vydat do světa filmu, ale touto rolí díru do světa neudělala, a radši se zdekovala zpátky do muzikálu (a udělala dobře). A za co vlastně ta hvězdička? Jedině snad za hudební stránku filmu, ta se docela povedla (a UDG můžu)... ()

Nihlathak odpad!

JÉŽIŠ!!! Poprvně (2008) jsem viděl jenom 15 minut a nemohl jsem to vydržet, ale teď v rámci hecu jsem to dokoukal celé. Málem jsem se z toho zbláznil... ta bolest, ten hnus.. Ty "animace"... já jsem se nikdy tak za nikoho nestyděl... Taková vostuda! 1000 za sebou jdoucích idiotských frazí... já ani nemůžu napsat jednu souvislou větu. ()

pytlik... odpad!

Zajímavý je, že stačilo jen málo a z velmi tragického filmu by se stala přijatelná záležitost. Stačilo by, aby se v první minutě objevila nějaká postava z hororu, třeba ta s motorovou pilou, všechny účinkující během pár sekund porubala, a úroveň snímku by se zvedla tak tisíckrát. Ale pozor, tou postavou by nesměl být upír, páč to bysme se těch úděsných herců nezbavili, jen by se z nich stali taky upíři. Ale tak jako zbytečný ten film nebyl, ukázal spoustě začínajících herců, že pro ně tato profese není, že by se měli spíš poohlédnout po lopatě nebo ti nadanější po klávesnici. ()

Brandon odpad!

Pořád nějaký přeměřování a skutek utek, film o ničem. Žádný překvapení. Ani ty holky nestály za nic... ()

nevermore odpad!

Naprosto prkenné herecké výkony. To, co předvádí chlapecké osazenstvo v čele s opravdu k poplakání si zoufalým Žatečkou je nehoráznost... ()

Tomesh odpad!

Panic je možná na nic, ale tenhle film je rozhodně na hovno.. Vzkaz pro Kishu: Trochu zvyš laťku, a to nejen svých nudařských komentářů nebo ti ten bod nedám.. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)