Síť

The Net

Sieť

Thriller / Krimi / Drama

USA, 1995, 110 min

Pro Sandru mám slabost takže o hvězdičku více.(31.3.2003)

Mistami hodne napinavy thrileer, obcas prilis vykalkulovane az sebeparodicke.(3.8.2002)

Konecne zase jeden z tech filmu, ktery Sandre sedl. Pomerne vyborne jsem se bavil.(24.12.2007)

• genetique

Stále aktuálna zápletka, dobre vystihnutá, akurát to naivné, hlúpe až infantilné spracovanie som akosi nevedel prekusnúť. Sandra v roli obete, ktorá aspoň nečelí záchrane celého sveta a jej činy boli sympaticky zvádnuté na hranici uveriteľnosti. Keby sa tvorcovia viac obuli do premyslenosti scenár, mohol byť výsledok priaznivejší. Záporák bol totiž v rámci možností tiež sľubne nechutný a psychopatický. 45%.(3.5.2009)

Thriller vyvedený, o ženě, která se postaví systému, aniž by o tom zprvu vůbec věděla!(13.2.2010)

• - Na seznamu na Angelině počítači je napsáno "Kup magazín 2600", což je hackerský časopis. (HappySmile)

• - Ve filmu můžete zahlédnout počítačovou hru "Darkstalkers: The Night Warriors". (HappySmile)

• - Katedrála je ve skutečnosti hotel v San Franciscu. (HappySmile)