poster

Síť

 • USA

  Net, The

 • Slovensko

  Sieť

Thriller / Krimi / Drama

USA, 1995, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petaspur
  ****

  Být počítačovým mágem, pracovat v poklidu domova a určovat si pracovní dobu sám je snem spousty lidí, kteří s oblibou mačkají ALT+64. Angela si svůj virtuální život vesele užívala až do chvíle, kdy její identifikační údaje byly v evidencích státních institucí přeřazeny k jiné fotografii a z ní, se po stisknutí patřičné klávesy někým nadstandartně informovaným, stala Ruth Marxová - zákonu unikající drogová dealerka. Angele nepomůže ani těch pár jedinců, kteří by mohli dosvědčit její totožnost, protože se z důvodu své přílišné mrtvosti k identifikaci nemohou dostavit. A tak Angele nezbývá než usednout za klávesnici svého pracovního nástroje a svést se svým neviditelným soupeřem nelítostný souboj po datových linkách.(5.9.2009)

 • Tomco
  odpad!

  neviem ci to bolo tym otrasnym dabingom alebo preafektovanou sanrdou bullock, proste nemohol som to ani dopozerat. jedno klise nasleduje dalsie..trapna scenaristicka schema, slabo nakrutena...(7.3.2007)

 • Renton
  **

  Scénář: John D. Brancato, Michael Ferris .. Dnes už je to lehce podprůměrné. Navíc pro Sandru nemam slabost..(2.2.2005)

 • Brouk
  ***

  Ne, že bych Sandru Bullock nějak extra prožíval, ale pravda je ta, že tenhle thriller je nadprůměrně koukatelný. Jistě, po 10 letech intenzivního vývoje v IT (můj chleba) způsobují některé "ekšn" ve filmu cukání koutků úst, nic to ovšem nemění na tom, že tenhle film je dobrý. Lepší 3*(2.2.2005)

 • BioGrower
  ****

  Populárny hi-tech thriller o sympatickej počítačovej závisláčke Sandre Bullockovej, ktorá sa zapletie s tými, s ktorými by sa určite zapliesť nechcela. Film Sieť mám rád, takisto ako Sandru pre ktorú mám určitú slabosť. Je to síce "len taká oddychovka", ale veľmi zábavná a svižná.(4.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace