Jmenuju se Earl

• USA My Name Is Earl (více)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Série(4) / Epizody(96)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiální text distributora)

Alice02

S mamkou se vždycky s čajíkem uvelebíme večer u televize a tenhle super seriál si naplno užíváme. Nejen Earl a jeho zaostalý, ale milý a sympatický brácha Randy jsou skvělí - i ostatní vedlejší (i když záporné, které vůbec mi v příběhu nevadí, ba naopak - mám je ráda!) postavy. Joy je tak neskutečně jedovatá až je to pekelně vtipné!:-D ()

Stíba

Není to až taková (přesto dost velká) smršť hlášek jako je místy namíchaná v mých jiných oblíbených komediálních seriálech nicméně to co mám na tomhle seriálu nejradši je jeho naprostá ladnost a pohodovost. Tak uvolněně a klidně jsem se u žádného sitcomu dlouho necítil. Earl je navíc pořádnej týpek, jeho bratr dokonalej moula co dokáže zabít každou situaci svojí krutou hláškou, Krabák něco podobného v černém, Joy coby pipka největšího kalibru je též dokonalá a Catalina sladká třešnička na dortu. Karma se podle mě Earla pěkně pevně drží. ()

palmrus

Jojo, je skutečně jak říká nápis. One of the best US sitcoms in years.....Škoda jen že končí 4. řadou a posledním dílem s TO BE CONTINUE, a 5. řada už asi nikdy nebude, protože klesala sledovanost. Fakt škoda. I tak ale za ty čtyři série poctivých 5 hvězd. ()

Mara97

Seriál s nejvyrovnanějšími díly, protože skoro u každého jiného seriálu je občas menší pokles. Jen škoda toho otevřeného konce, přece jedna série navíc by neuškodila :) ()

figliar

Výborný seriál, avšak hodnotenie 5 hviezd si zaslúžia iba prvé dve série. Neviem či scenáristom došli neskorej nápady, alebo seriál utrpel kvôli hollywoodskemu štrajku, ale tretia séria je veľmi slabá. Škoda ale, že sa seriál nedočkal ďalšieho pokračovania, lebo priestor tu určite bol. ()

Cheeker

Randy je to nejlepší dospělý dítě. Krabák největší sympaťák, Joy nejlepší mrcha, co znám, Catalina je sexy pokojská a Earl je ten s karmou a seznamem. ()

Mandalorian

Tak tohle... nechápu jak mohlo vzniknout v USA. Naprosto skvělej seriál, kterej vám ukáže všeobecné pravidlo našeho světa - všechno zlé i dobré se ti vrátí. Jasně - v seriálu to maj trochu přehnaný... ale to ke tvorbě filmů a seriálů patří - lehce si zapřehánět a utvrdit tím základní myšlenku. A to se tady skvěle povedlo. Ovšem blbečci z USA asi nepobrali tu pravou podstatu seriállu. Za mě ovšem 100% ()

chrispe

Ten seriál mě asi nikdy nedonutí, abych se na něj dívala pravidelně, nebo ho byť jen občas vyhledávala v programu. Nicméně musím přiznat, že když už na nějakej ten díl přepnu a vážně se dívám, tak se bavím. ()

beckham-

Originalita která postupem času uvadá...Ale stejně se budete stále smát absurdním situacím, které naše hrdiny provázejí. ()

anulka

Tento seriál obsahuje veľa skvelých častí, ale tiež odošle správu pre divákov. Earlov zoznam vás vezme na dobrodružstvo jeho životom. To ako Earl a jeho brat Randy spolu žijú v malom lacnom byte, a ich navštevy Krabej búdy, jeho ex manželka...to tiež riadne prispieva k humoru. Je veľká škoda, že seriál zrušili :( ()

Torgal

Vydarený seriál, ťažiaci hlavne zo sympaticky buranských, ale v zásade dobráckych postáv. Hromada výborných vtipov, skvelé previazanie s množstvom vedľajších postáv (hraných často známymi hercami) a nevtieravý výchovný element, že robiť dobro je dobré. V tretej sérii sa ale koncept seriálu založený na napravovaní zlých skutkov trochu obohral, začali sa kopiť šialené twisty odtrhnuté od reality (spolu so špeciálmi, typu muzikálová epizóda, Earlove preludy v kóme,...) a zábavy ubudlo. I napriek tomu ale svoje čaro nestratil až do (predčasného) konca. 8/10 ()

gazogazo

oprdele je To fakt vtipný, dříve sem nad tím ohrnoval nos, ale je to celkem vypointovany! Možná se to až moc často snaží končit takovým tím klišé závěrem dávno minulejch televizních rodinnejch seriálů, ale jinak, tschá! ()

geek.ondra

Jason Lee v životní roli ze který vytřískal dvě nominace na Zlatý Glób a pochybuju že tohle ještě někdy překoná. Dementní a zároveň geniální sitcom který tu po těch letech opravdu chybí ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006