Jmenuju se Earl

• USA My Name Is Earl (více)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Série(4) / Epizody(96)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiální text distributora)

TheWomenshow

Vtipný motivující seriál na zpříjemnění večera,přesto mi na něm něco vadí...Nejspíš trochu přehnané banální chování Randyho. ()

Duffman 97

Skvělej seriál který mě pokaždé pobavil.Celé je to vlastně o tom že i největší grázl se může změnit.A musím říct že správňák Earl,retard Randy,Krabák a hlavně Joy mi opravdu přirostly k srdci. ()

Jarsey

Přiznejme si, seriálů, kde se policajt honí za padouchem, kde se dva lidé dávají dohromady je nespočet. Ale seriál, kde se jeden týpek snaží napravit a vyhledávat svoje "oběti", aby jim mohl své nečestné konání vynahradit, to má v sobě kus originality. Seriál je sice podaný jako sitcom, ale bez těch nahraných zvukových efektů. Seriál by si zasloužil, abych mu dala více hvězdiček, nicméně ta pravá zábava je v prvních dvou sériích, třetí jen do poloviny, je pěkné pro někoho, kdo viděl snad všechny filmy z vězení, jak může fungovat takové zařízení, když si jej vezmou do rukou komici a udělají z pobytu ve vězení poměrně švandu. Druhá část třetí řady jde hodně dolů a čtvrtá mi trochu přijde, že už tvůrci jeli z posledního a došly jim pořádně nápady. A ten konec - nekonec, ten byl jako třešnička na dortu. Postavy jsou dobré a zajímavé, až na občas trochu moc hloupějšího Randyho a někdy až moc hysterické projevy Earlovy ex. Ve čtvrté řadě se dostává do pozadí i dříve jedna z hlavních postav, Catalina. V té poslední už se může jen na trapné štěky. ()

Beginek87

Za me teda jeden z nejlepsich serialu. Takovy ten typek co si to dava, jeho lehce retarfovany bracha co si to taky dava, dost dobra kost, ktera si to extra dava dalsi dobra kost, ktera alespon hopsa a Krabak, kterej je snad nejkladnejsi postava v celem vesmiru. Tahle kombinace nedava prostor pro to aby to dopadlo jinak nez skvele. Nikde me tak nemrzelo, ze ten serial skoncil a opravdu nechapu, ze tohle skoncilo pro nezajem divaku.. ()

anicca

My name is Earl je asi najlepší komediálny seriál, ktorý zo Spojených štátov prišiel. Camden je síce fiktívne mestečko, ale vôbec nie je ďaleko od všetkých bežných amerických zapadákovov. Konečne prináša trochu iný a omnoho realistickejší pohľad na USA ako nablýskané Beverly Hills, 902 10, alebo Melrose Place, či Baywatch. Parkovisko karavánov, či predpotopný motel je domovom mnohých amerických sociek. Bratia Hickeyovci sú inteligenčne veľmi nízko, ale uvedomujú si zlo, čo napáchali a s pomocou tučnej výhry v lotérii ho napravujú. Ani jedna epizóda nie je taká, že by som si ju nepustila znova. Veľká škoda otvoreného konca, seriál ešte mal čo ponúknuť. Skvelý Jason Lee, Ethan Suple a hlavne Jaime Pressley. ()

APLSMLS

Jeden z nejkrásnějších seriálů, co jsem kdy viděl. Vřelý, laskavý, opravdu vtipný, navíc s lidskou myšlenkou. Vynikající postavy! Skvěle napsané. Škoda, že se nedočkal důstojného zakončení a vyšuměl pro nedostatek sledovanosti do ztracena, je ho opravdu škoda. Stejně díky za něj!! ()

Oup

Tento seriál som si pozrel asi pred 10timi rokmi a ohodnotil som ho po druhom zhliadnutí na 5 hviezd. Teraz po rokoch cez covid nudu v telke som sa k tomu vrátil a zistil som jednu vec. Dal by som tomu 6 hviezd keby tu maju ľudia vybrať iba jedinú 6ku na profil, myslím, že je to ideálny nápad na oživenie hodnotenia. Toto by to malo. Ty môj, tam sú hlášky, tam je to celé pekné a milé zabalené do škaredého a násilného. Ten kontrast pováh a ľudskosti je tam jednoducho neskutočný. Nehorázna škoda, že takýto projekt bol zrušený. A pritom je to tak celosvetovo kriticky prijatý seriál. Smutné. ()

tortillahot

Asi 2-3 dobre casti kde som sa aj zasmial. Ale z 2 serii je to malo. Humor je urceny skor pre tinedzerov ako pre dospelych. Niektore casti boli na hranici demencie. 1 hviezda za Jamie Pressly, ktora hraje sprostu jak vysita a 2 hviezda za Nadine Velazquez, lebo je pekna. ()

Flexis

Naprostá bomba! Je-li nějaký šmejd,co naprováděl spousta špatných věcí,a pak se je rozhodne postupně odčinit skrze Karmu,tak jedině Earl Hickey se svým zpomaleným bratrem Randym. Za mě neskutečně vydařený seriál. Každý díl se jen těšíte, jakou hovadinu provedl a o fantazie tu taky není nouze a Randy tomu dodává třešničku na dortu. Konec mě možná lehce zklamal,ale to ať posoudí každý.90% ()

BrokyyS

Hloupé, vtipné, nápadité - prostě oddechový sitcom po náročném dni, který vás na dlouho zabaví. Vtipy jsou zde často, takže se nudit nebudete, právě naopak. Jen je škoda toho otevřeného konce... Doporučuji. ()

VSVB

Na tenhle seriál jsem koukal jako malej na Prima Cool, a pak ho najednou přestali dávat. Objevil jsem ho po dlouhých cca dvanácti letech a musím říct, že to je jeden z nejlepších seriálů, které znám. Hlavní postava Earl s mentálně zaostalým bratrem Randym mi připomínají dvojici z knihy O myších a lidech. Earl udělal jistě spoustu špatných věcí, které se snaží odčinit, a to je hezké. Já, jako člověk, který věří na Karmu, musím tenhle seriál ohodnotit pěti hvězdičkami, protože je velice vtipný, myslím, že i reálný, a skvělá odpočinková záležitost. ()

sunlion

Jmenuji se Earl. Seriál z druhé půlky první dekády nového milénia, a je to na něm hodně znát. Hravost, nové pohledy na dřívější obvyklosti, bezostyšnost stran korektnosti, a příběhy, které měly bavit alespoň tak dobře, jako to dosud činily dialogy. Greg Garcia natočil po Earlovi ještě Vychovávat Hope, což jsem dosud neviděl, ale možná to zkusím. Hlavní postavy Earla jsou sice spodina, ne však ta nejspodnější. Leckdy jsou produkty prostředí, a v rámci svých dispozic volí velmi často špatné varianty svých dalších osudů. Přesto jsou více či méně sympatičtí, většinou tehdy, kdy z jejich hrubých a duchovně umenšených světů probleskne dobrý úmysl, chytrý nápad anebo humor. Jak jsem se již zmínil, hodně v Earlovi obstarávají příběhy a jejich nejroztodivnější zákruty. Možná ani ne hláškami, nýbrž tou krkolomnou konstrukcí příběhů ten seriál tolik baví. Ovšem hlášek je tam také dost. „Soustřeďoval jsem se na to, že přestanu kouřit, ale ukázalo se, že přestat kouřit je stres a já, když jsem ve stresu, tak kouřím.“ 90% ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006