Jmenuju se Earl

• USA My Name Is Earl (více)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Série(4) / Epizody(96)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiální text distributora)

Magneto

Začiatok to nemá bohvie čo...Ale na odporúčanie známych sa s tým ešte trochu "popasujem" :-) Add: Tak nejak som sa prekúsal cez prvú sériu a teraz sledujem druhú a ne hlavné postavy som si už zvykol. Je to taký iný humor, ale trefný a semtam k popukaniu... ()

fray

Velká škoda. Po prvních dvou bezchybných seriích přišly dvě dost nepovedené. Tudíž z původních 5* snižuji na 4. Ale pořád je to můj oblíbený seriál a budu ho sledovat i nadále. ()

Honzíno

Tak tohle je celkem povedená taškařice! Earl je kus hovada, které se rozhodně na krátké a opakované plátno hodí! Zatím 90% ()

PeterNet

Výborný komediální seriál který mnohdy míří někam do hlubin situační komedie - v dobrém slova smyslu. Po shlédnutí první řady zařazuji do TOP4. "Turnere! Zajdi do videopůjčovny a dones video!" :-D ()

Qitek

Dal jsem tomu šanci... Humor mi většinou přišel jako z podprůměrné komedie typu zahulíme, uvidíme a pod. Sem tam se samozřejmě v té záplavě "fórků" vyskytne vtipná a kvalitní scénka, nicméně (a to se dostávám k tomu hlavnímu) Jason Lee by pohřbil i kvalitní vtip. Jeho přehrávání mne iritovalo snad v každém dílu. Za další, jeho občasné moudra a snaha o nějaké to poselství zabalené ve fórku? Ne ne. Takhle ne. Vůbec nechápu, že ho někdo může "žrát". Seriál je požírač časů. Tudíž jen ten opravdu velmi kvalitní mi může krást čas. Jmenuji se Earl k němu nepatří. ()

Mr.Bulanek

"Hi Earl!" "Hi Crabman!" dobrý seriál, ale ne skvělý. Viděl jsem zatím první sérii. Edit: po slehdnuti druhe serie si rikam jestli ta prvni byla takova slaba ze jsem mel 3* naladu a nebo ta druha je takova dobra ze mam chut dat i 5*. no zatim to necham na 4*. Prvni pulka treti byla dobra tak na 4* ale druha pulka sla hodne dolu nekde mezi 2 a 3. A čtvrtou už si nepamatuju :D. PS občas si na karmu vzpomenu. ()

Mrkvič

Sice tenhle seriál vidím tak jednou za několik týdnů a vždy jen tak 5 minut, ale díl, kdy se Earl snaží vzdělávat na své staré střední, mě přiměl hodnotit. Seriál nemá moc limitů a svou stupidností nabízí hodně názorů i ponaučení. No a je to prostě i prdel. ()

filmmovier

Sice jsem viděl jen pár dílů, ale to nevadí. Že bych kolem tohoto seriálu zažíval nějakou mánii, to se říct nedá, ale je jisté, že se na to vždycky rád kouknu. Nápad s karmou je vážně skvělý. A z postav jsou to Randy a Krabák. A navíc hraje ve třetí sérii i Alyssa Milano z Čarodějek takže další plus... ()

_DAVE_

Paradni oddychovka o jednom grazlikovi ktery se rozhodl, ze zmeni svuj zivot od zakladu a zacne tropit uz jen dobro. Zpoustu lidi asi ted napadne, ze konat porad same dobro muze byt po chvili poradna drina :-) ()

kurcatovium

Zajímavá, vtipná a hlavně celkově lehce šílená jízda. Skvělé herecké obsazení a tomu odpovídající vynikající herecké výkony. Zejména Ethan Suplee, coby mírně pomalý Randy, je naprosto dokonalý. EDIT: CZ dabing je zhůvěřilost nejhrubšího zrna, autoři by zasloužili obřadně rozčtvrtit. ()

tnp101

Takový malý unikát. Je zatraceně škoda, že se dalších epizod již asi nikdy nedočkáme. S tou karmou to byl opravdu skvělý a osvěžující nápad. Herecké obsazení je skvělé a nedokážu si představit nikoho jiného v žádné z hlavních rolí. Možná se to ještě někdy znovu rozjede, do té doby budu netrpělivě vyčkávat a tajně doufat v zázrak. Možná, že když odčinímě všechny své hříchy, budeme odměněni :-) ()

Triny

móóóc fajnovej seriálek, který má 6 předností: 1) loosera Earla, 2) mrchu Joy, 3) optimistického a flegmatického krabáka, 4) Randyho, který je úplně mimo, 5) seznam, který by měl mít snad každý z nás a 6) nepřestane bavit po první sérce:) ()

geklon

suchý, nekorektní, milý a geniální...co víc od života éééééé od seriálu se stopáží dvacet mnut chtít ()

Jazzzz

Tento mnou poměrně dlouho opomíjený seriál se ukázal být naprostým klenotem. Asi to je tím, že člověk, který denodenně konzumuje humor ze seriálu Simpsonovi a Futurama si naivně myslí, že už ho nic nepřekvapí. Vždyť přeci všechno co se v životě může stát už bylo v Simpsnech... A ono ne... Při sledování tohoto seriálu si říkám, že toho v Simsnech nebylo ještě zatraceně hodně. "Hele Earle, jestli dokážu řídit tohle autíčko na dálkový ovládání po pokoji, tak klidně zvládnu i opravdové auto... Ale Rendy, to není autíčko, to je kočka. Pak bych asi neměl řídit." Jason Lee, jehož jméno sem si do teď spojoval pouze s Chipmanky a tudíž průměrnou rodinnou komedií byl pro tuto seriálovou roli stvořen, spolu s Ethanem Suple tvoří silnou komickou dvojici. Samozřejmě nesmím opomenout skvělou J. Pressly, která hraje prvotřídní mrchu. Velice smutné je, že pokud většina diváků měla podobný přístup k seriálu jako já (jeho objevení až po té co se ukončilo natáčení) pak si za to, že už další díly nebudou můžeme jakožto diváci sami. Snad někdy tvůrci postřehnou, že seriál se nakonec stal velmi populárním a nějaké další díly přidají. ()

Chris Masters

Tohle je přesně ten typ seriálu u kterého můžu vypnout svůj mozek, opustit všechny své myšlenky a jen se kochat a smát se Earlovo a Randyho vtipným situacím. Parádní seriál, při kterém se vždy rád zasměju. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006