Jmenuju se Earl

• USA My Name Is Earl (více)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Série(4) / Epizody(96)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiální text distributora)

Kizermen

Parádní první serie ,která mě chytla jak hajzl papír v ohni ,výborné nápady ,skvělý humor .Ovšem i tento serial má slabší stránky ,což je v tomhle případě 3,4 serie - neříkám že je to tak špatný ,ale rozhodně se to nemůže rovnat začátku asi jako v každém serialu :( ()

Merenre

Nápad celkem zajímavý a pár dílů si to člověk celkem užije, ale pak už to začne být stále více ukrutná a neúnosná, neustále dokola se točící záležitost a nuda. Vtipné to nijak zvlášť taky vlastně není a paradoxně hlavní postava je nejméně zajímavá (krabák je nej). Ale dá se to. ()

Tomko87

Čo som sa ja na tomto seriáli nasmial. Postavy udalosti, gagy, situačné ftipy, proste rozpisovať to tu, tak strávym pekných pár hodín. Škoda že ku koncu seriál strácal dych a rázom aj sledovanosť. No s úsmevom spomínam na Krabáka ... ()

ProfChudak

Spočiatku ma to príliš nechytlo, ale postupne sa mi tá partia podivínov zarezala pod kožu a začal som im fandiť. A hlavne vychutnávať si šialené nápady jednotlivých epizód. Hlavným ťahákom seriálu je skvelý leit-motív (odčiňovania minulosti), kam sa zmesti fakt všeličo. Jedinečné sú i charaktery postáv, ktoré človek asi fakt v reáli nestretne. Najlepšie časti sú asi tie "postmoderné" - teda seriál v seriáli - Cops a pod. Menším negatívom seriálu je, že si asi viackrát jednu epizódu nepozriem (ako napr. u Priateľov, kde nemám problém pozerať jednú časť aj 100krát) a cliff-over, ktorým končí posledná čas :/ ()

hustle_sweat

Skvělí seriál po humorné, herecké stránce. Každý díl byl něčím speciální. Pokud se ale do seriálu zažere te jako já,tak vás bude mrzet že není dokončený. ()

smolson

Velmi dobrý a nápaditý komediální seriál, který není žádným sitcomem, a přesto provokuje ke smíchu celou stopáž. Výborné a skvěle zahrané charaktery. RANDY FOREVER! ()

teahead

Necekal jsem, že američani dokážou neco takovýho udělat. Nebýt stále blbějšího Randyho, byla by to asi jejich špička ()

Kwaczek

Pro me nejlepsi USA sitcom s drsnym karavanovym humorem, borenim barier a Darnellem :-) Jason Lee hraje neuveritelneho vidlaka a pri tom je to takovy koren... Skvely vykon :-) ()

MattFrost

Seriál, kde si jistě zamilujete postavu "pomalejšího" Randyho a "Crabmana" Darnella. Dle mého názoru by si tento seriál jistě zasloužil vyšší příčku mezi seriály. Už jen díky tomu, že navádí člověka, aby dělal co má, že se mu to v dobrém vrátí. I já po několika zkouknutí jsem měl sto chutí udělat si vlastní seznam, ale víc jak 10 věcí mě nenapadlo :-D ... moje hodnocení 95% ()

ste

Podle námětu by člověk čekal nějakou šílenou moralitku s výrazným poselstvím, ale chyba lávky. Když už se tu něco takového objeví, spolehlivě to přebije kupa skvělého humoru a originalita každého dílu. ()

sitmin

Fantastický seriál, který je přitom tak jednoduchý. Vynikající dialogy i charaktery postav. Vše pěkně v rovnováze a bez zbytečných předtočených smíchů. Skvělé! ()

Olafa

Přehlídka méně či více ujetých postav, které se ocitají v méně či více absurdních situacích, ze kterých než se vyhrabou, tak je potká více (či méně) originálních situací. Co je ale jisté, že vás tento unikátní seriál VŽDYCKY pobaví. Vůbec se nemusíte štítit českého dabingu. Tohle je prostě zážitek! ()

lajkus

Jelikož dle ohlasů zde stojí 3. série za zlámanou bačkoru.....nehodlám se na ni dívat a kazit si jeden z nejlepších komediálních seriálů co znám..... ()

Standey

Vynikající seriál nabouchaný skvělýma hláškama. A Randy? Ten je fakt mazaný..:-)))) Je až k neuvěření, že se tohle podařilo napumpovat do hraného seriálu o tolika dílech. Myslel jsem, že tohle je možné jen v Simpsonech. ()

e-pilot

Nesmírně pohodový seriál. Celá banda je báječná - karmou osvícený a svoje špatné skutky napravující Earl, jeho opožděný brácha Randy, šílená Joy, vždycky nasmátý Krabák i jednoduchá hopsanda Catalina. ()

martin5514

Asi budu srovnávat nesrovnatelné, nicméně jsme fanda sitkomů (britkomů) Červený trpaslík; Jistě, pane premiére; Haló, haló; Kancl apod. a když se dopustím srovnání těchto perel s tímto seriálkem, tak sorry fandové, mně to přijde jako béčko. Pravda, dopřál jsem si jen dva díly, ale i tak se nemohu ubránit dojmu, že dokola opakující se imbecilitě, kterou někteří z hlavních hrdinů oplývají měrou vrchovatou, se dá poprvé smát, podruhé usmívat a potřetí to začne nudit. Chybí mi „drajv“, něco, co by mohlo překvapit. Připouštím, že mi mohlo něco geniálního ujít mezi řádky, ale obávám se že ne :) ======= Re-hodnocení (30.10. 2011): Zvyšuju o jeden a půl hvězdy :) Tuhle jsem viděl dva díly a bavil jsem se, tak proč to nedat najevo :) ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006