Jmenuju se Earl

• USA My Name Is Earl (více)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Série(4) / Epizody(96)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiální text distributora)

shyster

Průměrný sitcom, u kterého si můžete dělat jídlo a o nic moc nepřijdete. Seriál je zaplaven různorodými postavami, jejichž potenciál není doposlední kapky využit. P.S.: Zvláštní - 5* - hodnocení dostává jeden díl v 2.série, kde jsou hlavní hrdinové zachyceni v pořadu "Cops" - opravdu jsem se tak dlouho nezasmál. ()

selviskhed

Earl zaujatě o prezentaci ke globálnímu oteplování, kterou viděl dříve: "Další věc, která následuje je velkej obrázek Země se spoceným čelem a smutným obličejem." ˇBlonďatá Joy: "Země nemá obličej, blbče. Asi spíš myslíš Měsíc." Pro mě zatím jeden ze tří právě běžících seriálů, který zatím neběžel na žádné české televizi a který hodlám sledovat až do konce. Zajímavé je, že druhá série je o mnoho propracovanější než ta první, ergo neprojevuje se tendence seriálů k regresu. 6.1.2008 ()

Attta

Čistá originalita, skvělá zábava, výborně zahrané a sympatičtí herci. Ze seriálu pozitivita jenom srší a je to výborné na zklidnění nálady, prostě gaučovka na odreagování. Skvělý seriál, který je navíc nabušený úžasnými písničkami. VÝSTRAHA: Prosím jestli jste seriál neviděli vůbec, nepouštějte si ho s dabingem (ne že jen ztratí kvalitu zvuku, ale většina postav je nadabovaná neskutečně příšerně) ()

cubajz

seriál se sympatickým vidlákem, který se rozhodl napravit všechny špatnosti, jaké kdy komu provedl. Ač má první řada pomalejší rozjezd a zdá se že seriál bude stereotipní, po pár dílech vše zapadne do sebe a už se vezete na vlnách Earlovského humoru. Druhá řada ještě přiostřuje a přináší pár výborných nápadů (epizoda s cops je delikátní, my name is Crabman také luxus:), ale naopak ztrácí tempo ke konci. Kolem a kolem však velice povedený a vcelku vyvážený seriál, který mě i přes pár slabších epizod vždy pobavil - dodatek: třetí a čtvrtá řada jsou nářez jak hovado!!:) ()

Crawler-D

Výtečný nápad s hlavním hrdinou jako typickým maloměstkým Američanem (+navíc s tendencí k neschopné kriminalitě), ale moje nadšení vyprchává s tím, že se sami tvůrci zahnali do kouta, ze kterého se pokusili vykročit třetí sérií, která úplně mění schéma seriálu a dělá z něj na jednu stranu vězeňskou komedii a hlavně parodie různých typů pořadů (opakování parodie COPS je už jen smutným oznámením, že tvůrci věnovali mozky na vědecké výzkumy). Zároveň s tím souvisí, že zavrhli jakýkoliv vývoj postav a jejich příběhů. ()

bukowski83

Hodně dlouho jsem tenhle seriál odkládal s tím, že mě kníratej týpek s přihlouplým bráchou nemůže nijak pobavit, ale opak je pravdou Earl je sympaťák, Randy je správně jednoduchej, ale tím zábavným způsobem, Darnel je prostě borec - hlavně za mlada a Joy je jednoduše nádherná! Tenhle seriál mě naprosto dostal, vtipnej, postavenej na dobrým nápadu a dává smysl - člověk u toho občas i zapřemýšlí, kolik je na tom pravdy ze života!90% ()

Amroth666

____ 1. ŘADA ____ 1. díl - !100%! Totální "řezivo" humor!!!!! Číslo 64 - Earl v Gay baru. Jedno by bylo. 258 zbývá. 2. díl - !100%! EARL J. Hickey OPĚT NEJVÍÍC !!! číslo 73. Neobvyklá bible a odvykačka v kouření. 3. díl !100%! Randyho touha o Touchdownu. 4. díl - !100%! Číslo 203 - z krádeže na Earlovu expřítelkyni, no to už je něco. 5. díl - !100%! Být učitelem se někdy vyplatí. 6. díl - 95%. Pro hračku blondýně a kor ještě bývalce Earla cokoliv. 7. díl - !100%! Golf a pivo mají něco do sebe. 8. díl - !100! Krásné vynahrazení nepovedené svatby zakončené brakem Earla. 9. díl - 95%. Poprvé Beau Bridges jakožto otec Earla. 10. díl - !100%! Earl si chce škrtnout krásné Vánoce jeho bývalky. Musí to ale nejdříve splnit. Objevují se zde rodiče bývalky Earla. 11. díl - !100%! Tohle byla bomba díl. Ostatně, jako zatím celý Earl. Slípky jsou postrachem. 12. díl - 90%. Takhle se nějak prodává. Earl a jeho další úkol. 13. díl - 95%. Z jedné ukradené peněženky hoddog. 14. díl - 95%. Perfektní úvodní vtip Earla. Earl a jeho brácha - to je fakt dvojka. 15. díl - !100%! Chlápek, kterej si myslí, že je nula a pořád očumuje bývalku Earla. 16. díl - !100%! - Karma si dělá vyloženě co chce. Chudák Earl. 17. díl - !100%! Dvě shody okolností - vězení a uvěznění. 18. díl - !100%! Super den matek. 19. díl - !100%! Konec světa není! 20. díl - !100%! Sory Earle, ale nepřekonatelnej únos. 21. díl - !100%! Pomsta je sladká a stejná!!! 22. díl - !100%! Úplně nejvíc sexy Jaime Pressly. Policistův odznak není vše. 23. díl - 95%. Kdo by si nevzpomněl na kulku v zadku. 24. díl - !100%! Tři věci odškrtnuty a hlavně rozřešení Ticketu je provedeno a tímto končí skvělá první řada. "Ahoj Earle! Ahoj Krabáku!" ____ 2. ŘADA ____ 1. díl - !100%! Earl chtěl bývalce pomoci, ale místo toho jí poslal do vězení. 2. díl - !100%! Pro vykoupení všechno, i tanec. 3. díl - !100%! Ty zrůdy vypadají krásně!!! 4. díl - !100%! Kočičí svět a konec náměsíčníka. 5. díl - !100%! Skvělá Earlova kapela. 6. díl - 95%. Žádám boha o odpuštění! 7. díl - !100%! Láska je krásná věc. 8. díl - !100%! Naprosto zhulenej díl! 9. díl - !100%! Závislost na všem možném(sázení). 10. a 11. díl - !100%! Záchrana Katalíny a svatba s Katalínou. 12. díl - !100%! Earlovic partička v seriále. 13. díl - 90%. Poklad na stříbrném jezeře. 14. díl - !100%! Úcta k mrtvým asi žádná. 15. díl - 95%. Šikanovaný Francouz na scéně. 16. díl - 95%. Joy má fajn sestru. 17. díl - 100%. Earl má narozky, takže mazec. 18. díl - 90%. Earlův těžký život. 19. díl - !100%! Kluci v televizi. 20. díl - 100%. Do koulí to bolí. 21. díl - !100%! Earl s bráchou ve škole. 22. díl - 100%. Earl s bráchou v zaměstnání. 23. díl - !100%! Chudák Earl to vzal u soudu na sebe a tak ho čeká dvouleté vězení. Konec se nesl v duchu konce druhé řady Prison Breaku, když Michael a spol. nastoupili do Sony. Druhá řada končí a já se jen mohu těšit. Moje srdcovka už teď. ____ 3. ŘADA ____ 1. a 2. díl - !100%! Earl a jeho první dny ve vězení. Hned si něco odškrtl a respekt si taky udělal. 3. díl - !100%! Earlovi se podařilo psojit dva vůdce gengů a Randy se stal dozorcem. 4. díl - 95%. Earlův kámoš Frank ve vězení. 5. díl - !100%! Earlova a Randyho fantazie ve vězení překročila všechny meze. Katalína, Džoi a Krabák, neskutečná fantazie. 6. díl - 90%. Takový milostný chvilky pro všechny. Host dílu Michael Rapaport viděný v seriálu Prison Break nebo Alyssa Milano z Čarodějek. 7. a 8. díl - 90%. Earl a všichni jeho šťasní i nešťastní kamarádi si opět zahrají v seriálu. 9. díl - !100%! Mezi Earlem a Randym to pěkně jiskří. Rivalita? 10. díl - !100! Rivalita končí, Džoi porodila, honička kámoše Earla. 11. díl - !100%! Dalších šest měsícu dole. Earl pomáhá Johnovi s rodinou. 12. díl - !100%! Nikdy bych neřekl, že cesta z vězení může být takhle dlouhá a zároveň takhle krátká. Každý si zaslouží něco. 13. díl - !100%! Earl se vykašlal na Karmu. Ta mu to oplácí. 14. a 15. díl - !100%! Earl na pokraji smrti. 16. díl - 90%. Earl stále v komatu a tak jeho seznam vyřizuje Randy. 17. díl - !100%! Jak to vlasně bylo s dovolenou Earlových rodičů? 18. díl - !100%! Earl nevidomky v komatu pomáhá vozíčkářům. 19. díl - !100%! Krásnej díl, kde si všichni najdou svou souzenou lásku. 20. díl - !100%! Earl pomáhá balícímu králi. 21. a 22. díl - !100%! Earl se sice rozvedl se svojí nedávnnou přítelkyní, ale vše dobře dopadlo. ____ 4. ŘADA ____ 1. díl - !100%! Točení filmu bylo náročné. 2. díl - !100%! Nevěra matky Earla. 3. díl - 95%. Kžoi prst je dost velká pohroma. 4. díl - 90%. Dva veteráni z války a Earl. 5. díl - !100%! Earl pomáhá Skvělému Johnnymu, který má paměť na den. 6. díl - !00%! Earl a Randy se stali roztleskávači. 7. díl - !100%! Být práskač není dobrý. 8. díl - !100%! Ten kluk je doslova "ďábel"!!! 9. díl - 95%. Ten chlápek je docela v pohodě člověk. 10. díl - !100%! Jak to bylo s Džoi a Earlem, ale také s ostatními v roce 1999? 11. díl - !100%! - Randy - "Jo, do zvláštní školy jsem chodil. Earl tam nehodil, protože nebyl zvláštní." Jeden z nejlepších dílů Earla. Tornádo dělá divy, ale bůh umí odpouštět. Neskutečný díl. 12. díl - !100%! Earl musí pomoct vyšinutému bývalému přítelovi. 13. díl - !100%! Jeden podfuk za druhým, vše dopadne dobře. 14. díl - !100%! Earl se stává vychovatelem. 15. díl - !100%! Krabák je prozrazen! 16. díl - !100%! Earl pomohl Džoi, ale krabák s džoi mají nené potíže. 17. díl - 95%. Brácha s bráchou. 18. díl - !100%! Earl pomáhá Džoi, Randymu zase teplouš. 19. díl - !100%! Dernel vše zachránil. 20. díl - !100%! Earl pomáhá kosmonautům. 21. díl - !100%! Ta stará čarodejnice. 22. díl - !100%! Randyho dřívější láska Džoi. 23. díl - !100%! Randy se pere hodně tvrdě! 24. díl - !100%! Všichni nakonec Pastorovi odpustili. 25. díl - !100%! Probíhá pátrání po zmizelém a tehdejším majiteli krabí boudy. 26. díl - 95%. Šéf nakonec nalezený mrtvý. 27. díl - !100%! Kdo je otec dětí Džoi? Škoda, že tenhle seriál skončil a škoda, že neskončil ve stylu seznamu. Poslední díly už se ani neřešil moc seznam. ____ http://www.mynameisearl.cz/ ____ Ten jednooký, ta jednonohá, ty tlusté, ti tlustí, ti nafoukaní, ti přátelští, ti přihřátí, ti nabouchaní, ti fousatí, ti zarostlí, ti hodní, ti špatní, ti porouchaní, ti netalentovaní, prostě ti, co dělali Earlovi společnost ať už dobrou, nebo špatnou, tak mně vždycky bavili a za tu dobu mi přirostli k srdci. Díky všem navždy! () (méně) (více)

C0r0ner

Jeden z mála seriálů, na který jsem v televizi čekal, abych si ho pustil. Parádní je na tom buranské obsazení, které svým založením produkuje překvapivě dobré vtipy. K tomu je to z režisérského hlediska skvěle navržené, takže člověka baví opravdu každý díl. 90% ()

BUD-SFIS

Zase jeden vydareny serialek z americke produkce. Jednoduchy pribech s velmi ftipne udelany skeči. Kdo by odolal. Porad vas neco prekvapuje a hercke vykony, osudy a dialogy jsou na vysoke urovni. ()

Wormboy

Velmi kvalitny komedialny serial taziaci predovsetkym z vyborneho Jasona Leeho a jeho zoznamu, ktory je niekedy naozaj neskutocny. Ostatne postavy su tiez vyborne obsadene a aj zahrane. Ako to vsak pri sitcomoch byva, pri niektorych castiach som sa smial, ze mi tiekli slzy, ine casti boli zas slabsie. Kazdopadne, nudit som sa nenudil nikdy. ()

lakikaki

Neviem čo by som napísal... Tento seriál jednoducho zbožňujem, nemohol by som sem napísať nič negatívne a naopak, so superlatívmi by som to pravdepodobne prehnal. Počet hviezdičiek hovorí, myslím, za všetko. ()

danecek24

Zlatý Glóbus - nominace (4) - 63. ročník (za rok) 2005 - Nejlepší seriál (komedie / muzikál), Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Jason Lee, 64. ročník 2006 - Nejlepší herec v seriálu (komedie / muzikál) - Jason Lee, 65. ročník 2007 - Nejlepší herečka ve vedlejší roli - Jaime Pressly ()

Flynn

Earla už sjíždím znova, a docela se divím, že jsem ho ještě nehodnotil, je to zvedač nálady, svkělé postavy. Hlavně Randy je týpek, jestli ten není přibržděný i v osobním životě tak nevím :) krabák, earl, no prostě všichni jsou fakt povedení. Příběhy mě ve své drtivé většine pobaví a o tom to má být..... ()

Pajky3

Tenhle seriál je strašně moc o zvyku. Poprvé, když jsem se na to podíval, tak se mi žádná z postav nelíbila. Ale dal jsem tomu šanci a nelitoval. Protože po boku Earla a Randyho Hickeyových nebo Krabáka jsem se výborně bavil. Například takové "Please Respect the Meat". Taky Jaime Pressly a Nadine Velazquez nejsou jen pro ozdobu a člověk se s nimi pobaví. A motiv napravování špatnejch počinů dobrýma skutkama je senzační a originální. Jen škoda, že seriál zůstal po čtyřech řadách neuzavřenej. Nejde vybrat nejlepší epizodu, je jich spousta.. ()

necisty

Earl je velmi vtipný seriál a chvilkami se blíží páté hvězdičce, pokud si to posledními díly nepokazí, tak ji nemám problém dát. ()

Davosh

Seriál, který mi zezačátku připadal jako skvělá oddechovka se v 2.sérii změnil na jeden z nejlepších komediálních seriálů. Skvělé herecké obsazení a humor, který se nebojí navést do čehokoliv a kohokoliv. Už teď můžu říct, že Earl má před sebou kultovní budoucnost.Po ukončení seriálu Earl se během dvou let proměnil opravdu hodně. Ve třetí sérii načatá linka s vězením ještě ušla, po opuštění však seriál silně upadal. 4.série se tak trochu vrátila ke kořenům 1.série, ale chyběla jakákoliv dějová linka a začalo se oběvovat příliš průměrných, či dokonce špatných dílů. To mělo samozřejmě na svědomí úpadek diváckého zájmu, který vyústil v další neukončený seriál. A ikdyž jsem docela rád, že už nebudou Earla dále ždímat a radši jej ukončili, právě tento seriál si velice zasloužil řádné ukončení nebo alespoň nějaké rozloučení. Takhle zůstává jen pachuť. První 2 série řadím ale stále k tomu nejlepšímu a vždy si Earla znovu rád pustím. Fakt mi bude chybět, protože takovýhle druh humoru se v žádném jiném seriálu nevyskytuje. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006