Jmenuju se Earl

• USA My Name Is Earl (více)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Série(4) / Epizody(96)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiální text distributora)

JohnMiller

Jeden s málo seriálov ktoré sledujem. Mám rád ten južanský štýl nešťastníka v ktorom sa vidím sám. No a vidím tam aj mnoho mojich známych. ako je to české slovo ? burani , áno vesnický burani to je ten správny názov ktorý mi príde na rozum ako náhle vidím Earla v TV. ()

gegina31

Přesně ten typ seriálu, na který by mě ani nenapadlo se koukat, kdybych nezahlídla v televizi jeden díl. Jeden díl mi stačil k tomu abych se na tomhle seriálu stala závislá. Hrozně vtipný, někdy i dojemný. Jediný co mě mrzí je, že konec nechali otevřený. Na díl se podívám klidně i podruhý, když zrovna běží v telce. ()

K.B.L.

První 2 série absolutní bomba! Pak už je to nuda a trapnost. Nejvíc se mi líbily Randyho hlášky, kterých bylo opravdu poskrovnu, ale vždy za to stály. Pak mu ale dali větší prostor a on absolutně ztratil veškeré své kouzlo. Co se mi na seriálu líbí, že se snaží být pozitivní. I celá ta věc s karmou se mi líbí. Myslim, že téměř každého diváka tento seriál donutil udělat minimálně drobnou dobrou věc, kterou by jinak neudělal.. Mě teda jo! ()

jurama525

No po tomhle serialu jsem tak začal uvažovat že na te Karnně asi něco bude. Serial zjednodušuje hlavně to že si Earl děla seznam a tam si škrta lidi kterým peovedl něcp zleho a jeho život se mn+ěni k lepšimu . Hodně zjednodušené ale právě tohle tento serial dělá tak zabavným . Situace do kterých se Earl dostává jsou víc než komické . No mněl pech že při setřeni toho l,osu ho srazilo to auto. Jeho bratr Rendy je taky případ . Vlastně vcšichni herci jsou užasní ale ja mam zde slabost pro Jaime Pressly která svou roli sehrála užasně. Nevim jestli věřím přímo na karmu ale věřím že když t\ provedeš něco zleho tak se ti to ve zlem vrati. Kdyby to šlo osčinit jen seznamem jak to dělá Earl hned s tím taky začnu. Skvělej seriál ()

Kopik

Skvělý nápad se seznamem, který mě baví neustále i ve čtvrté řadě. Dlě mě brilantní záležitost, postava Earla je skvělá ale i přesto jsem si tak nějak více oblíbil Randyho. :-D Prostě: Hy Earl, Hy Crabman ()

Fanucci

Velice povedená buranská záležitost, ale ujetost a vysoká nepravděpodobnost hl. zápletky kolem karma seznamu seriál v mých očích sráží. A tu do vtipu zaobalenou protikuřáckou agitku si taky mohli odpustit. Jinak ale velice koukatelný až návykový seriál. Doporučuji! ()

Eldrick

Earl's list ...aneb jak se loser snaží napravit všechny chyby, který za svůj dosavadní život udělal. Do ještě větších sraček mu pomáhá ještě větší blb, než je on sám. Výsledkem je hromada naprosto absurdně komických situací. ()

fmash

Může se to zdát absurdní, ale asi největší výhrada, kterou k tomuhle jinak opravdu ulítlému seriálu mám, je často probleskující politická korektnost. Naštěstí to o ní snad není úplně celé a jeden se může kochat veselými příběhy dvou polointeligentů na malém městě. Autorům se jakýmsi zázrakem povedlo vykouzlit směs dacanství, nevzdělanosti, kriminality, upřímnosti, přirozené laskavosti a já nevím čeho ještě, která je paradoxně docela chutná, je skoro úplně bez umělých dochucovadel (nebo jsou umně zakamuflovaná) a je snad i docela zdravá. Snad je to jen moje paranoidní představa, že seriál vznikl na vládní objednávku, aby trochu vychovával průměrného amerického obyvatele chudých předměstí. No nic, je to celkem prča. Edit: Nevím, kolikátou sérii sleduji, ale získávám přesvědčivý dojem, že ten seriál zraje. ()

Had6

Rozhodně nadprůměrný seriál, který mě velice mile překvapil. Jason Lee a Ethan Suplee jsou vážně povedená dvojka. Rozhodně bych se nebál zařadit tento seriál i na naše obrazovky. Myslím, že by si nemusel vést vůbec špatně. ()

kagemush

,, ..........někdy nemůžete mít všechno. Já jsem třeba jednou skoušel skřížit kočku s jezevčíkem,protožě jsem chtěl mít dlouhou kočku.A nic,jen mrtvá kočka a poškrábanej jezevčík."---To se mi nestává moc často,aby mi bylo líto,že nemám tolik času koukat pravidelně večer na seriál. ()

Jigy

Earl a jeho brácha Randy jsou prostě k nezastavení. Úžasně obsazený komediální seriál u kterého se člověk baví od začatku do konce. Okamžitě jsem si oblíbil většinu postav, které jsou skvěle zahrané a podanné s takovým vtipem, že člověk může sledovat jednotlivé díly opakovaně a přesto neomrzí. Jen škoda, že seriál zůstal nedokončen. To je největší zklamání tohoto, jinak výborného, díla. ()

Joe321

Earl je celkem standartní seriálová postava. Zbytek už standartní tolik není. Díly mají originální a velmi vtipné zápletky s úžasnými nápady a gagy. Co mě ale na celém seriálu nejvíc baví je Earlův bratr. Randy Hickey je jedna z těch postav, které vyčnívají nad zbytek (zkusím přirovnání: Rimmer, Bender, Dale Cooper, O'Neill). Aspoň u mě to tak je. Jeho myšlenkové pochody pokaždé pobaví. Jen tak dál... ()

SallyZen

Jmenuji se Earl pro mě představuje chytrou srandu. Ano občas kecy Randyho nebo podobně jsou "hloupé", ale celkově je to inteligentní komediální seriál. Úžasné to je po všech stránkách, ale především se mi moc zamlouvá scénář. Gagy jsou výborné, především od Randyho(Ethan Suplee), který je opravdu dobře promyšlená postava. Ostatní jako jsou Earl, Joy, Krabák nebo Catalina mě hodněkrát pobaví a velkým pozitivem je, že tu není postava, která by mě vysloveně srala. Dost mi přirostli k srdci, podobně jako "Přátelé". 90% ()

Hennes

Opravdu vtipná podívaná. Earl odškrtávajícím si svůj seznam, jednoduchý Randy, Krabák, Joy a další. Každý díl je originální, prostě bez komentáře.... ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006