Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

Recenze uživatele helraiser k tomuto seriálu (176)

Tak jde čas (2013) (S08E12)

Bratři se seznamují se svým dědečkem, který byl strážcem slova a poprvé se objevuje démon Abaddon. Hodně povedené a krvavé. ()

Každý nenávidí Hitlera (2013) (S08E13)

Poprvé se nám objevují Thulové a máme tu docela povedenou legrační variaci na legendu o Golemovi. ()

Pokus omyl (2013) (S08E14)

Tak a je to tady, bratři se dozví jak je možné zavřít bránu do Pekla. První zkouška nezabít pekelného psa a vykoupat se v jeho krvi. Sam to nakonec dokáže, ale čekají ho další zkoušky a jak to vypadá, tak bude mít ještě hodně práce. Jo díl byl povedenej, čoklík se činil. ()

Pamatuj na Titány (2013) (S08E16)

No docela těžce vyrubaná řecká mytologie. Nic moc teda, velký potenciál, ale totálně nevyužit. Škoda, no. ()

Sbohem, cizinče (2013) (S08E17)

Válka o nebeskou tabulku pokračuje a je to drsná jízda. Objeví se vlastně kompletní sestava, Mag, Castiel, Crowley a andělská bestie Maoy, nebo jak se jmenuje. Nakonec to bude celkem slušná presdržkovaná, ve které nás opustí Mag, ale vtomto rozlučkovém díle si ji sakra užijeme. Nj bude nám chybět, byla to fajne postava. Castiel ukradne andělskou tabulku a hra pokračuje dál. Bavilo mě to a jsem opravdu zvědavej jak to bude pokračovat dál. ()

Zrůdy a šprti (2013) (S08E18)

No tak tenhle díl mě tedy ani v nejmenším nebavil. Podle mě naprosto zbytečný díl, který nic nepřináší. ()

Taxikář (2013) (S08E19)

Plnění druhého úkolů Sama přivede do pekla i do Očistce a uzavře se nám tím i linka s Benem, který opět Deanovi pomůže. Crowley opět dokonalý a to jak si přijde pro proroka, to je prostě lahůdka. ()

Pac-Manova horečka (2013) (S08E20)

Opět do děje zasahuje Charlie a je to opět z její strany nářez. Tahle postava je vážně super a dává příběhům vždy tu správnou sťávu. ()

I Think I'm Gonna Like It Here (2013) (S09E01)

A jdeme s kvalitou šupem dolů, tahle andělská dějová linka mě už nebaví ani trochu. Andělé měli skončit s pátou, respektive šestou řadou. ()

Devil May Care (2013) (S09E02)

No tak tohle už je jiné kafe. Abbadon se vrací a hned to je jiná zábava. Spousta akce a Abbadon je vážně skvělá postava. Crowley je v tomto díle spíše směšnej, ale pobavit umí. ()

Slumber Party (2013) (S09E04)

Zlepšení jak hrom, navíc se objevuje opět Charlie a tak je o zábavu postaráno, tahle postava je prostě naprosto úžasná, opravdu mě baví. Dozvídáme se o Zemi OZ kam se na konec Charlie i vydá, když sejme zlou čarodějnici a to dost originálně. Tenhle díl jsem si opravdu užil. Zatím nejlepší díl série. ()

Heaven Can't Wait (2013) (S09E06)

Crowley bavil a Castiel tomu taky nasadil korunu. Ač se díl opět točí kolem andělů, tak tentokrát se mi líbil, dobrej nápad. ()

Bad Boys (2013) (S09E07)

Díl který nám ukáže skřípky z Deanovi minulosti, super a celkově povedená duchařina s parádním koncem. ()

Holy Terror (2013) (S09E09)

Ač mě ta andělská linka už dost nudí, tak tenhle díl je dost dobrej. Dvě frakce andělů se řežou mezi sebou hlava nehlava, Castiel je zpátky a prorok Jimmy to má za sebou, smahne ho anděl v Samovi. Takže super díl. ()

First Born (2014) (S09E11)

Objevuje se Kain otec vraždy a první čepel. Hodně velký luxus a člověk se toho hodně dozví o rytířích pekla a Kainově znamení, které ještě sehraje hodně velkou roli. Jinak Crowley opět výborný jako vždy. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu