Kruhy se odehrávají třináct let po událostech předchozího dílu. Příběh o vraždícím filmu je považován jen za hororovou historku, přesto studentku Julii zneklidní změna chování jejího přítele Holta, který prý toto video viděl. Přes jeho varování se na něj zvědavá dívka podívá. Nepochopitelný sestřih zdánlivě nesouvisejících scén korunuje telefonát, ve kterém jí neznámý hlas oznámí, že přesně za týden zemře. Protože ji v tu chvíli začnou různé děsivé události provázet doslova na každém kroku, nebere Julia varování rozhodně na lehkou váhu. Brzy jí také dojde, že jedinou naději na přežití jí může dát pochopení videa, kterým Samara, dívka ze studny, vyslala světu zašifrovaný vzkaz. Pátrání po Samařině děsivém osudu zavede Julii na cestu, kde je její život ve stejném ohrožení, jako kdyby na smrt odevzdaně čekala doma. (Cinemart)

Carcooli

-Koho dáme do hlavní role? -Ňákou modelku, to je jedno, že neumí hrát, hlavně že bude mít pěkný ksicht a ukáže se v prádle. -Nedáme tam někoho, koho lidi maj rádi ze sitcomu? -Ty vole, dobrý nápad. Třeba Galecki, toho maj rádi všichni. Dáme ho hned na začátek, ať lidi navnadíme. On by v žádném béčkovém filmu nehrál. -A co děj? -Děj se vůle boží. Shrnutí: Není to film pro náročného hororového fanouška, jako jsem třeba já, který už prostě "frfňá", ale jako takovou svěží nenáročnou komedii na večer s partnerem, proč ne? S hororem to má pramálo společného a podruhé už bych si to nikdy nepustila. Bohužel. Nejvíc mě pobavila věta Skye: "Dávej pozor kam šlapeš, ten strop je čerstvej". Vyloženě logická rada. ()

Martinko991

Degradovanie oboch predchodzích kruhov, pri tomto "horore" som sa snáď za celý film ani len nelakol a reč o napätí či amtosfére tam nemôže byť takmer vôbec tiež. B-čkový horor ktorý ťaží zo slávy predchádzajúcich dvoch dielov, jedno veľké sklamanie. ()

Vlkodlak13

Poprvé můžu říct, že jsem byl svědkem toho, kdy pokračování nějakého filmu neodpovídalo původním dílům. Když jsem slyšel, že se vynervovaná holka v letadle ptala jednoho kluka, zda udělal kopii toho videa, tak jsem si říkal, kde by se mu v téhle době podařilo sehnat VHSku a video.. Když ale pak někdo udělal kopii toho videa způsobem CTRL+C a CTRL+V, tak jsem si říkal, jesti to jako myslí vážně. Analogové nosiče mají svoje nezamněnitelné kouzlo, tak tam chápu to možné objevení nějakých mezizáběrů, které při běžném přehrávání nejsou třeba vidět - jak tomu bylo v prvním dílu. A to nemluvím o tom "klubu" těch, co to video viděli.. Jako jo, musím nechat to, že i ty nové záběry byly celkem znepokojivé, ale už to nemělo ten svůj styl. A ty zpřeházené záběry v původním videu taky nechápu.. Říkal jsem si, že když už by měli objevit nějaké nové záběry, tak třeba by mohli najít staré filmové pásky. Protože ač byly záběry na VHS, tak kvalita a zrnění bylo ve stylu poškozeného 35mm filmu. Film byl dost zajímavý asi do úvodu, tedy do necelé 9. minuty, pak se z toho vyvrbil klasický horor s puberťáky na způsob Kruhu, ne však, že by šel jeho šlépějích.. Pořád si ale říkám, proč se té Samaře nikdo nezkusil bránit? Dalo by se to udělat i tak, aby to nvypadalo jako ve Scary Movie 3.. Nevím, ale mám pocit, že v tomto díle udělaly ze Samary těžkýho sociopata, většího než v předchozích dílech. A to jak vylezla z mobilu mi přišlo spíš k smíchu než, aby to vyděsilo a to nejsem škodolibej. A ten závěr? To nepodělali trochu, ale hodně.. ----- Vesměs je to taková průměrná podívaná. Pokud jste čekali stejně kvalitní pokračování jako byly první dva filmy, tak budete celkem zklamaní. Nevadilo by mi ani tak, že tam nehrají původní herci, ale dosadit tam zrovna puberťáky mi nepřijde efektní. Hudba dobrá, nerušivá. Efekty viditelně počítačové a často nechutné. A to jsem se na tento třetí díl těšil už od roku 2007, na kdy bylo plánováno vydání.. ()

Pichi9

Naprostu prúměrný horror ... mrknout jednou za pár let a hotovo. Tohle byl možná tak pokus o návrat ale skutek utek. Maximálně 3/10. První díl samozdřejmě o mnoho levelú jinde... ()

Skylwalker42

No nevím. Jako scenáristický nápad tam zjevně trčí, avšak okolo je profesionálně na bodu mrazu. Atmosféra je pod bodem mrazu. Škoda, původní americký remake mám opravdu rád. ()

flyer.nick

Kruh se pokusil posunout do 21. století. Ne že by to bylo úplně blbé, nápady s transformací kazety na digitální média docela šly, ale to kolem moc nefunguje, chybí tomu nějaké napětí, něco nového, co by vás drželo celou dobu na jehlách, místo toho je to taková road movie se stokrát viděným příběhem. Konec už nebyl tak špatný, jenomže první hodina se hrozně táhla a tak vás pak už ten konec tolik nenadchne. ()

Jansuper

Tak tohle bylo opět nudnější a horší děj, mockrát sem se už ani moc nebál a lekl sem se jen asi 2 krát ale i tak určitě lepší než první díl ()

Zix.

Film který se chtěl přiživit na slávě kdysi úspěšného filmu. Nepřinesl ovšem nic jiného než pár novinek o Samary rodičích a zjištění, že Samara je kvůli znovuzrození asi nezničitelná. Tvůrci si tím nechali otevřené dveře pro další až se zase někdy po hromadě let rozhodnou vymyslet další zbytečný pokračování  známého filmu. ()

ANDAKIN

Nemůžu jinak, než dát jen 2 * a to pouze díky povedenému konci, který kreativně zakončuje divácky absolutně neatraktivní film. Po celou filmu byla Samara pouze jakousi rádoby děsivou postavičkou a ne plnohodnotným démonem, jak by tomu mělo být. Opravdu jediné, co mohu na tomto filmu hodnotit pozitivně je úžasný zvrat na samém konci... a to je opravdu málo ()

romcaulrych

Očekávání veliká, protože 2jka byla nuda ... jenže tady to nebylo lepší, nejděsivější byl pan slepý kněz,který ovšem nedostal více prostoru ()

tXtX

Neurazí ani neprekvapí. Kvalitatívne sa to pohybuje niekde na úrovni druhého Kruhu.. Strašidelné to nie je vôbec a lakačky bohužiaľ nefungovali tiež. Čo ma bavilo bola vcelku rozumná zápletka o matke Samary, "nové" strašidelné video a samotný koniec.. Inač ničím výnimočná jednohubka, ktorá po pár dňoch úplne vyšumí z hlavy.. 55% ()

Bernice

Jak začít...prvně musím podotknout, že jsem strašpytel a hororů se bojím. Na film jsem šla jen kvůli přítelovi, abychom neseděli doma. Radši jsem se nekoukala na trailer a šla rovnou na to do kina s tím, že to nějak vydržím. V konečném výsledku to dopadlo tak, že jsem měla problém nesmát se, popřípadě nezakřičet ,,Baf" aby se vůbec někdo v sálu aspoň lekl, natož bál. Film je totiž opravdu bizarní, jako sorry, ale holka co leze z televize, všechny ty divný vidiny, psychopatickej zvrhlej farář (klišé)...tohle fakt ne. Jediný, co mě zajímalo, byl vztah Samary a Evelyn a ,,rozluštění" téhle ,,záhady" nebo jak to říct. Ale abych to zhrnula: Je to sračka. ()

Martin29

Holt jede na výšku.Tam mu v rámci jakéhosi pokusu o dokázání posmrtného života a podobných sraček učitel nabídne to, aby se podíval na vražednou kazetu. Tak se na to podívá ještě spolu s dalšími několika lidmi a pak zjistí, že do 7 dnů umře. Jeho holka, které se mezitím neozývá(má jí volat každý den přes skype) , se o něj začne bát a vyhledá to zjistí co a jak a podívá se na tu kazetu taky. Takže celý film se snaží pak zjistit co se Samarou stalo kde umřela a kde je pohřbená. Dozvíme se něco o jejím fotíkovi a o její matce a na konci příjde pointa se znovuzrozením. Neviděl bych to tak černě jak to vidí většina lidí vyloženě konec s tím rozesíláním zpráv pobavil a celkově je to koukatelné. Hodně to kazí bohužel střihač , který by si zasloužil zabít Samarou hned úvodní scéna v letadle je parádní, ale je tak debilně sestříhaná , že člověk vidí velké hovno. 60 procent ()

zvirek

Jako fanda hororů a prvních dvou dílů dávám jednu hvězdu navíc, ale je jasné, že to je nastavovaná kaše, která nedosahuje kvalit prvních dvou dílů. A o jaký kus byla jednička lepší než dvojka, tak je dovjka lepší než trojka. Nicméně i tak je to koukatelné, spíš než k hororu se to ale blíží k trileru, doufám, že to bude ukončení série, aby to nedopadlo jako se Saw. ()

CrashHP

Absolútne som nečakal, že sa to čo i len priblíži k skvelej jednotke. Žiaľ tento snímok asi nedopadol podľa predstáv tvorcov. Rings nie je úplne zlým filmom, len mi to pripadalo akoby varili polievku len z vody bez surovín. Niečo uvaríte, ale nie je to polievka. Problémom je vyčerpanosť nápadov z prvých dvoch častí, scenár toho veľa nového nepriniesol. Film by som asi rozdelil na dve polovice. Prvá, ktorá nám absolútne nič nové nepriniesla. Celú katastrofu ale zachraňuje posledná 30-40 minútovka, kedy film konečne dostal na obrátkach a v konečnom dôsledku to nakoniec nevyznelo až tak zle. Takže nakoniec sa z toho vykľul solídny priemer. ()

brona4545 odpad!

Ještě sem nezažil aby se u hororu smálo celé kino. Byla to spíše parodie než pořádný horor. A celkově úplně o ničem. Spíše snaha nahrabat nějaké peníze na jinak celkem úspěšné serii. ()

Denzen

Začiatok dobre odkazuje na predošlé diely a má to fajnovú atmosféru. Zvyšok sa potom drží ako nefunkčný blábol s nudnými postavami (zachraňoval to len kňaz) a úplne nelogickými scénami a koniec už je len kopírovanie iných videných hororov (staré tajomné mestečko - Silent Hill a slepý starec v dome - Don't Breathe) a tiež je celkom dosť predvídateľný. ()

PF 2017

PF 2017