poster

Oni

 • USA

  Strangers, The

 • Slovensko

  Oni

 • Slovensko

  Traja cudzinci

Horor / Thriller

USA, 2008, 85 min

Režie:

Bryan Bertino

Scénář:

Bryan Bertino

Kamera:

Peter Sova

Hudba:

tomandandy

Produkce:

Doug Davison, Roy Lee

Střih:

Kevin Greutert
(další profese)
 • bestlama
  *****

  Jeden z mých nejoblíbenějších hororů. Napínavé, lekavé. Opravdu mě to chytlo a drželo přikovaného k židličce. Nemohl jsem odtrhnout oči a čekal jsem co přijde dále. Konec naprosto perfektní a hlavní hrdinové sympatičtí :) Scott Speedman podle mě zahral na výbornou :)(20.5.2009)

 • Flipnic
  *

  To snad nemá cenu ani komentovat ... Hodinu budu někoho strašit a chodit kolem baráku a po baráku, abych si do něj pak párkrát píchl nožem. Naprostá prasečina, která si hraje na něco, co není a nikdy nebude ... Bavil jsem se prvních 15 minut, pak už mě to přestávalo bavit, protože to bylo furt dokola, až jsem zažínal usínat. Chování jak útočníků, tak hlavních postav - mileneckého páru bylo NAPROSTO a trapně nereálné a nerealistické, stejně jako řada scén. Tvůrci by se měli podívat na 36 let starou Cravenovu klasiku The Last House on the Left, aby viděli, jak takoví úchylní a sadističtí útočníci fungují, jednají a jak se chovají... Těchto trapných karikatur, které jen postávaly kolem baráku a občas hodily šutrem, jsem se opravdu bát nemohl, protože nic takového se ve skutečnosti takto stát nemůže. Prostě naprostý propadák, naštěstí jsem to tušil...(30.12.2008)

 • Le_Chuck
  **

  Slamenná atrakcia a z poza rohu vystupujúcich bubákov som mal si rovnaký strach, ako v strašidelnom dome na vozíku. Aj cez ideálne podmienky na sledovanie hororu a vyspoilerovaný záver som sa dokázal úvodom na krizový párik namotať. Žiaľ expozícia naberala nechutné minúty, napätie vystriedala rezignovaná apatia a jediné čo ma hrialo u srdca bola znalosť stopáže. Ak ešte si niekedy na Strangers spomeniem, tak ako učebicový error gradácie napätia. 40%(23.8.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Režisér jednoho dne napsal scénář, který v roce 2004 poslal do soutěže pro grant pro začínající režiséry. V roce 2006 mu zavolali z Hollywoodu, aby svůj námět zrežíroval. (Dines)

 • - Film je volně založen na vraždách, které se staly v roce 1981 v Severní Kalifornii. (Chatterer)

 • - Bryan Bertino dříve pracoval jako osvětlovač na nízkorozpočtových snímcích a reklamách. (Dines)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace