poster

Oni

 • USA

  The Strangers

 • Slovensko

  Traja cudzinci

 • Slovensko

  Oni

Horor / Thriller

USA, 2008, 85 min

Režie:

Bryan Bertino

Scénář:

Bryan Bertino

Kamera:

Peter Sova

Hudba:

tomandandy

Střih:

Kevin Greutert

Scénografie:

John D. Kretschmer

Kostýmy:

Susan Kaufmann
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Příběhově to nepřekvapí, ale hororově se jedná o skvělou a napínavou záležitost, která trošku připomíná Motel smrti, ale je to daleko kvalitnější, kdy samotní zabijáci v maskách působí hodně mrazivě a celá atmosféra filmu tim pak následně ještě stoupá a navíc je tady i několik hodně povedených lekaček a dobrý zakončení. Krom toho docela mile překvapila Liv Tayler, kterou bych v takovýmhle druhu horor rozhodně neočekával a ona to zvládla fakt na výbornou(24.8.2008)

 • Faustka
  ****

  Stísňující atmosféra, parádní lekačky, děsivý zvuky...buchy, buch, maskovaní parchanti "odkudsi"...a ejhle kdo se to tu vyloup...Liv Tyler...překvapila...hm, dobrý...bojím...bojím...(22.7.2009)

 • Slasher
  ***

  Na mě až moc velká napínačka. To na mě moc nepůsobí, jsem rád když se to děje v rozumný míře a ne když se mě celej film někdo snaží napínat že už je to nuda. Aspoň jsem čekal, že se to na konci nějak uspokojivě vyvrbí, ale ono nic. Ale jinak abych si jen nestěžoval, zlý to nebylo.(1.11.2008)

 • Hakha
  ***

  Špičkový trailer, s výbornou atmosférou, který jistě navnadil každého fanouška hororu, ale film na mě nezapůsobil tak jak jsem očekával, vytratila se atmosféra a pocit nebezpečí. Co se stalo? Abych se vcítil do problémů, tak by film nemusel mít tolik rušivých momentů tipu nelogického chování postav a několika scénáristických hloupostí. Sice je zde mnoho šokových momentů, u kterých se mě zastavil dech, ale atmosférická část vůbec nefunguje. Nejvíce mě zamrzelo, že film je dost předvídatelný což je obrovská škoda, jelikož od takového filmu očekávám, že režisér bude vždy krok přede mnou. Mé hodnocení 2,5 hvězdičky… Zlatý Carpenterův Halloween…(16.9.2008)

 • Chupacabre
  ***

  "ČEKAL JSEM VÍC - ALE TADY NENÍ - DÁ SE ŘÍCI - NIC"(9.12.2010)

 • Liv Tyler

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace