poster

Oni

 • USA

  Strangers, The

 • Slovensko

  Oni

 • Slovensko

  Traja cudzinci

Horor / Thriller

USA, 2008, 85 min

Režie:

Bryan Bertino

Scénář:

Bryan Bertino

Kamera:

Peter Sova

Hudba:

tomandandy

Producenti:

Doug Davison, Roy Lee

Střih:

Kevin Greutert

Kostýmy:

Susan Kaufmann
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chupacabre
  ***

  "ČEKAL JSEM VÍC - ALE TADY NENÍ - DÁ SE ŘÍCI - NIC"(9.12.2010)

 • mandes

  rozpočet : $9 million otvárací víkend : $20,997,985 tržby celosvetovo : ?(15.6.2008)

 • POMO
  **

  Pochutnáte si na nanuku Funny Games USA a v ruke vám otane drievko The Strangers. Recyklácia omletých klišé, nerozvinutý dej s absolútne nulovým vyústením, kľúčové kolapsy v logike a pravdepodobnosti. Bryan Bertino ani nevie, čo znamená záber na sviečku s nakloneným plameňom. Scenáristicky i režijne bezhodnotná, rýchlo zabudnuteľná vec, šikovne predaná lákavým trailerom a hviezdnym obsadením.(20.11.2008)

 • genetique
  ***

  Horrorík. Šikovne natočený, nenudiaci. Hlavnou devízou sú sympatickí hrdinovia v protipóle s nepríjemnými zlosynmi. Záver je trošku zmätený, ale k žánrovému klišé by film ako celok nepridával. Málo stačilo k štvrtej hviezdičke. 70%.(20.8.2009)

 • Hal_Moore
  ****

  Mrazilo mě pořádně, celou dobu jsem měl hodně nepříjemný pocit, přespávání na chatě už nikdy nebude stejné. Příběh sice dle skutečných událostí není (i když se divákovi snaží tvrdit pravý opak), a není ani bůh ví jak originální, dokázal mě však přikovat do křesla a nepustit. Hlavní dvojka je sympatický páreček - žádná superštíhlá kostička s frajírkovským modelem - který celou dobu působí uvěřitelně a hlavně se nechová jako banda retardů (narozdíl od hororové konkurence). Atmosféra zde graduje pomaloučku, při prvním zaklepání na dveře jsem byl ještě v klidu, jak se však na scéně poprvé objevil chlapík s maskou, i když jen v pozadí a ve stínu, krve by se ve mně nedořezal. Ke konci se pochopitelně vše zrychluje a na samotném konci už se nehraje na atmosféru, nýbrž na pocit šoku, kdy chladnokrevné obrazy střídaly pohledy na lhostejné chování záporáků a zoufalé a pro mě velmi nepříjemné (hlavně po sluchové stránce) prostřihy na ústřední dvojici. Já byl spokojen a i přes pár nesmyslů k pousmání hodnotím vysoko.(7.4.2009)

 • Liv Tyler

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace