Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Davies182

Chuck mne mile překvapil, i když nebudu předstírat, že jsem čekal více napětí a méně vtipu. Nakonec je ale výsledek velmi dobrý a komediální prvky sem perfektně pasují. ()

lesumir

Alias striknuej s jakymkoliv striknutym prumernym sitcomem plus hlavni hrdina, neslany a nemastny na pul nouma, na pul narcis. Fakt solidni prumer, ale i silna nuda obcas. __ Tajne informace s ejen tak nahrajou do mozku? WTF? WTF? WTF? ()

playboxguest

Ďáblův sluha přes kopírák, jen nevšední zmetky uprchlé z pekla vystřídali všední agenti a zaporáci. Což je bohužel jen a jen na škodu. Uvidím, zda to vůbec dotáhnu do konce první série, zatím (pět dílů za sebou) bych si daleko raději zopakovala toho sluhu. 50% ()

petaspur

Agentka CIA Sarah Walkerová se pokouší zvýšit počet amerických otylých bumbrlíčků prodejem smažených chuťovek ve fast foodu. Agent NSA John Casey zase o kousek dál prodává elektroniku. Pohledy Johna a Sarah se neustále střetávají na bodě jejich společného zájmu. Tím je nevýrazný opravář elektronických přístrojů Chuck, jehož mozek se bez svého přičinění stal majitelem informací tajných služeb. Jestliže se Chuck nechce stát pokusným králíkem ve vládním podzemí, tak bude muset rodině brzy představit svou novou dívku Sarah a občas pozvat na oběd kamaráda z práce Johna. Když se do takto navozeného konceptu zamotají světoví zloduši, dámy s kolty v podvazcích, šílení kolegové z práce nebo mozkovou kapacitu nepříliš využívající kamarád Morgan, tak je o příjemnou zábavu postaráno. ()

Rosomak

Prvních sedm dílů šlo o nezajímavou nudu. Od osmého dílu se ale začaly dít věci! (hodnocení za první dvě série) ()

Deimos

TV/// Obsazení 9/10 Děj 10/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +scénář, námět, postavy -snad kdyby se to bralo někdy víc vážně/// Možná je na hodnocení ještě brzy, viděl jsem zatím jen první sezónu. Největší problém mi dělá si seriál pořádně vychutnat. Někdy se na něj dívám tak trochu ve spěchu. Příjdu z práce, ani se nestíhám pořádně najíst a už to začíná. A přitom je tam tolik věcí a údálostí, že to člověk někdy ani napoprvé nestihně všechno postřehnout. Hlavně ze začátku mě seriál naprosto ohromil a nutno říct, že ze všech seriálů co vysílá Prima Cool je tento nejlepší. (Možná ještě Futurama, tu mám ale už 2 roky na DVD, takže tu teď nesleduji.) Proto se pro mě stal Chuck nejsledovanějším a nejvyhladávanějším seriálem této stanice. Líbí se mi ve spoustě věcech. Nejvíc asi v tom, že není težké si říct: "vždyť tento seriál je skoro o mě". Prostředí obchodního domu Buy More tomu napomáhá. Jen ségru nemám, ale to je asi tak jedinej rozdíl mezi mnou a Chuckem. A je to přitom jednoduché: normální kluk se stane tajným agentem a tuto skutečnost před svým okolím tají...prostě klasické ohrané téma, ovšem zabalené do hezkého a zábavného kabátku. Od seriálu opravdu víc nepotřebuji./// Celkem 91%/// Shrnutí: První řada (86%), Druhá řada (96%) zvláště poslední 3 díly byly neuvěřitelné. ()

Cappuccino

Chuck obsahuje všetko čo má správny, odpočinkový seriál obsahovať. Originálne postavy, jednoduché zápletky, vtipný príbeh a nezabudnuteľné hlášky. Prekvapivo sa zdá byť druhá séria lepšia ako začiatočná. To je veľmi neobvyklé. Z postáv som si príšerne obľúbil tvrdého agenta Johna Caseyho. Za zmienku však stojí aj Captain Awesome, Sarah a koniec koncov.. všetci ostatní. ()

Rudovous

Sympaticky nerd superspionem. Prijemny a vtipny, odlehceny pocin. (Dovetek : po shlenuti druhe serie musim dodat, stranou te odlehcenosti, ta romanticka cast je hodne drasava.) "Tohle je cinska ctvrt, stariku. Videl jsi ten film?" - zepta se Chuck Jamese Honga- to je velmi vtipne. ()

Carol Pifková

Musela som znížiť hodnotenie, pretože v poslednej dobe ako to pozerám znova si uvedomujem, že je to vlastne totálna kravina. Zo 4* dávam na 2* ()

Dzeyna

Podle mě výborný seriál plný akce a vtipných hlášek a hlavně vtipných a dobrých herců. Všichni hlavní aktéři jsou skvělí a každý má něco do sebe, navíc mě potěšilo, že tam je Rachel Bilson, která je má oblíbená. I chlapi si najdou své, jelikož se zde vyskytuje nejedna sexy agentka, ženské taky nebudou smutnit při pohledu na některá mužská těla. Akce a často i napětí by se dalo krájet. Ještě ke všemu Zachary Levi to vždy tak trochu odlehčí a zjemní, takže se na to dá koukat pořád. Nyní jsem u konce první série a opravdu se těším na další díly. Jediné mínus je, že má každý díl 40 minut - brala bych to trochu kratší, ale není to nic co by se nedalo překousnout. ()

Kothy

Není to špatný seriál, ale mě prostě nechytl. Nápad to má, ale trochu ujetý. Ale objevil jsem díky němu rozkošnou Yvonne Strahovski. :) ()

Ant

Bomba seriál, který ani druhou řadou neztrácí nic na svém kouzlu. Komediální, akční, romantický, vybere si každý. Zachary Levi tady dostal ohromnou příležitost a pořádně se jí chytl, nesmírně sympatický herec, tak jako i zbytek osazenstva. Tvůrci mají zjevně jasnou představu, jak má jejich seriálové dítě vypadat a jdou si bez zbytečných okolků za ní. Třetí série je bohužel docela zklamáním. Vztah Chucka a Sarah zbavil seriál prvnotního kouzla(což bylo asi nevyhnutelné). Scénáristi bohužel ubrali na potrhlosti a postava Chucka mě definitivně začala štvát. 4. řady se upřímně bojím. ()

Zodd

Postavil nemocnici, aby ho matka měla kde porodit. Upsí, wrong Chuck! XD Stylová znělka, to se musí nechat! Sledoval jsem to před lety na Prima Cool, neboť jsem na to hlavně u prarodičů dost náhodou narážel celkem často. Zacharyho výraz většinou říká “kde to jsem, nemám páru, co tady dělám”, ale námět skloubit komedii a akční krimi se povedlo přinejmenším velmi dobře. Právě Strahovski s Baldwinem tomu dali ve spojení s centrálním protagonistou šťávu, u které jsem si to mohl užít i zasmát se. Když se tak dívám na ČSFD i ImdB, uznám, že jsem toho asi moc neviděl, ale plány na návrat před tuto příjemnou kulisu stále v nedohlednu. ()

virus10

Taková vtipná akční oddechová záležitost!! A snad každá ženská co se tam objeví v čele se Sárou(Yvonne Strahovski) je sexy!!***Po shlédnutí druhé série přidávám hvězdičku a dávám plný počet.***Ve třetí sérii mě trošku štvala ta přehnaně dlouhá romantika než se spolu Chuck a Sarah dali dohromady, ale to je tak všechno. Konec série nejlepší, těším se na další.***Už to neni ono. Vtipu o hodně méně a pořád dokola to samé, proto vracim hodnocení zpět na čtyři hvězdičky!! Do poslední série už se mi popravdě moc nechce, ale už to dokoukam, ať to mam komplet. ()

anderson

ČESKÁ PAY-TV PREMIÉRA: PRIMA COOL = 1.4.2009 + SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = podrobnosti budú upresnené (15.1.2009) ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama