Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

mysiak

Skvelý komediálno/akčný seriál...ktorý ma gule, akciu a vynikajúci humor...ktorému treba dať čas, pretože 3. séria je jednou z najlepších sérii, ktoré som videl o tohoto typu seriálu celkovo... ()

Feek92

Akce, vtip, napětí, nedočkavost. I takto by se dal nazvat jeden z velmi populárních seriálů současnosti. Průměrný Chuck, který byl stejný jako všichni ostatní se stane největším borcem seriálu, každý si pak jen říká: "chci být jako on." - vtipný, romantický, něžný a trošku ňouma. Proti tomu se zde objevuje nejdůležitější faktor pro muže - Sarah, která u mne patří mezi nejvíce sexy herečky. Nejvíce se dá pochválit ta nedočkavost na další díl, protože, každý díl skončí tak dokonale, že si jen říkáte, aby už bylo pondělí. ()

ArsenalEagle

Vtipný akční seriál, který dokáže okouzlit, nadchnout. Rád se podívám, rád se pobavím... 1,2,3 série jsou super, hlavně mi tam sedí Zachary Levi a Jordana Brewster, ale 4. už je mimo mísu.. 85% ()

ivishka

Co si budeme povídat.. Mám trošku slabost pro filmy či seriály s losery. Chuck je přesně ten typ postavy s kterou se dokážu i trochu ztotožnit. Forma, kterou je tento seriál natočen mě zaujala hned s prvním dílem a má stále co nabídnout. Kromě zajímavých zápletek se zde rozvíjí i pozoruhodná dějová linie vztahu mezi agentkou Sarah a "subjektem" Chuckem. Jelikož mám za sebou teprve první sérii a pár dílů z druhé série, tak očekávám, že svůj názor ještě rozšířím. ()

Laxik

Mé nerdovské srdce plesá, tenhle seriál jakoby zaplnil obrovskou mezeru v televizní zábavě. Tohle tu chybělo. Je to vtipné, akční, sexy, ulítlé, hi-tech, nerdovské a nechutné (Jeff) zároveň. Miluju to a oslavuju skvělý výkon Zachariho Leviho, ty jeho grimasy a zbrklost a kecy a všechno jsou dokonalé. Ale ostatní postavy taky skvěle hrají, popřípadě skvěle vypadají. Doporučuju všem se smyslem pro humor. /// První série skvělá, druhá dovedená k dokonalosti a třetí prudký sešup dolů a postupný návrat na úroveň jedničky. Čtvrtá a pátá už dost slabota. Seriál naštěstí už skončil (i když měl skončit třetí sérií). Oblíbené postavy (sestupně): Chuck, Casey, Jeff, Morgan, cpt. Awesome ()

O.Peta

Josh Schwartz podruhé! Donedávna jsem tomuto chlapíkovi nevěnoval pozornost, ale už sjíždím jeho druhý seriál a po OC je to znovu pecka. Jak je tu OC trochu nedoceněný, rozdíl o proti IMDb (20%) mluví za vše, tak Chuck už si získal oblibu i tady. Jsem zatím na konci druhé série a Chuck je seriál, který se zatím dokáže pořád vyvíjet. Druhá řada už chytla i ucelený příběh, který nemá epizodního trvání, což mě hodně potěšilo. I moje hodnocení, který jsem si po čas sledování v duchu říkal se rychle měnilo, do poloviny první řady bych víc jak tři nedal, na konci druhé si umím představit i to, že se dostanu k plnýmu počtu. 35 dílů za 3 dny… ne každému seriálu se podaří mě tak ukotvit k obrazovce. S1 - 70% | S2 - 85% | S3 - 80% | S4 - 70% | S5 - 75% ()

Her0.89

Je to pěkne a vtipné, ale po první serii mě hlavní dvojice vůbec nezaujala. Stále však mám chuť se podívat na další sérii, snad se tam něco zlomí... ()

sonnak

Skvělí herci, humor, akce i potřebná nadsázka, a druhá řada je ještě lepší než ta první... ale pořád je to takové... stejné...EDIT... už není... jakmile se trochu rozhodí zažitý stereotyp "záblesk - spojitost s fulcrumem - informace o zbavení se intersectu - proložené Buy More příhodami", umí seriál být opravdu hodně silný. 3. série R U L U J E dvakrát podtrženo a jsem zpátky na absolutně regulérně zasloužených 5* 4. řada slabota!!! ()

ABLABLABLA

Jak jednoduše shrnout tento seriál? Je prostě bomba. Patří mezi mé nejoblíbenější. Zbožňuju tu kombinaci akčnosti, špionství, humoru, lásky a všeho ostatního. Každý díl mě něčím překvapil. Samozřejmě našly se i slabší episody, ale tak to bývá ve všech seriálech. Ale musím říct, že ani jednou jsem nelitovala ten čas strávený s Chuckem, Sarah a Cassiem. Tahle trojka je prostě parádní. A mimochodem Zachary Levi je jako komik skvělý herec a myslím si, že tímto hitem si zaručil úspěšnou kariéru. 1.2.2012: A je tu konec. Popravdě je to dobře, pět sezón si myslím, že bohatě stačí. A závěr rozhodně nezklamal, takto kdyby skončily všechny seriály, stále při síle, by to bylo bezva. ()

Mikita

Zpočátku to byl milý seriál s akční zápletkou a neohrabaným trhlým hrdinou. S každým dílem se mi ale Chuck dostává víc pod kůži a jeho roztomilé zpackání a následné vyřešení každého případu je čím dál tím zajímavější. Druhá série je stejně dobrá, jako ta první, možná i místy lepší, ptž Chuck už není jen ten trhlý nemotora, už se z něj stává trochu víc agent, i když možná jen před svou novou "skutečnou" přítelkyní. Navíc je v každém dílu pěkná muzika a vedlejší postavy jsou velmi charismatické. *****: Po posledních dílech druhé série musím zvýšit. Sice se něco z dějové linie začíná opakovat, ale to nevadí, ptž posledních pár dílů je tak nápaditých, pěkně gradovaných a špionážně víc zajímavých, že se každý den na Chucka čím dál tím víc těším. Bezkonkurenční je díl s mučením. Brečela jsem smíchy. ()

suicide

Po delší době seriál, který mě zaujal. Svěží, vtipný, s dobrým nápadem. Každý si najde něco - drsný přístup, ukňučený přístup, bloncku a její bitky s jinýma ženskýma, vhled do amerických tajných služeb (a jejich vzájemným bojem - ale když přijde na věc, tak se všichni spojí proti FBI a uráží ji, nikdo ji nemá rád "Jsou blbí, ne hluší") Pro mě jednoznačně nejlepší postavou je agent Casey. Musím ale říct, že po jisté době se zejména hlavní hrdina dot okouká a jeho neschopnost a stále opakující se chyby nejen jeho, ale celého scénáře, začnou lézt na nervy. Ale teda 10/10 za znělku....... edit: Po dokoukání seriálu musím říct, že před polovinou třetí série kvalita začíná prudce vzrůstat a čtvrtá série jednoznačně nejlepší. ()

MATADOR

Obyčejný a naprosto divný týpek Chuck náhodou obdrží e-mail... Tak pilotní díl bychom měli v kapse a hned to můžeme roztáhnout na tři sezóny. To je tak, když Vám váš známý pošle supertajný e-mail, ve kterém jsou obsaženy naprosto všechny informace. Nejenom, že je to naprosto postavené na hlavu, ale ono je to docela i šílené. Ovšem je pravda, že takový oddychový akční seriál se zrovna často nevidí, ale přeci jen se mi Chuck Bartowski jako postava docela líbí, neměl by ovšem být v takovém seriálu. Je to slušné, ale čekal jsem něco lepčejšího. Z prodavače supertajným agentem snadno a rychle. ()

grogodil

Chalanisko od vedľa, pracujúci v obchoďáku získava z ničoho nič určitú schopnosť, s ktorou sa celý čas vyrovnáva, ktorú nemôže vyzradiť ani živej duši a ktorá mu statočne komplikuje osobný život - áno, základná kostra až príliš pripomína Reapera, s tým kozmetickým rozdielom, že diabol je nahradený supertajnou organizáciou. Okrem toho valná väčšina epizód má veľmi podobný priebeh - Chuck vytipuje cieľ, rozbehne sa misia, ktorej priebeh vďaka Chuckovej špionážnej obratnosti slona v porceláne vždy prinesie nejaké koplikácie, aby v záverečnom akčnom finále všetko zázračne vyriešil ku spokojnosti všetkým a hlavne svojmu čistému svedomiu. Nemôžem to všek seriálu nejak príliš vyčítať, pretože aj napriek tomu má seriál svoju hlavnú príbehovú líniu, ktorá sa v druhej sérii konečne poriadne rozbehla. Okrem toho akcia obsahuje všetky tri "š" (štýl, šmrnc, sťavu), humoru a všemožným popkultúrnych odkazov je tu požehnane a ak aj zrovna niečo z toho nefunguje, tak je tu sympaťák Chuck a sexica Sarah, medzi ktorými to nonstop iskrí až hlavným ťahákom na ďalšiu epizódu prestáva byť nejaký Fulcrum, či Intersect, skôr vystupuje do popredia zvedavosť, či tí dvaja po sebe už konečne skočia. ()

higuain

Srdcovka. Má svoje mouchy, ale funguje skvěle. Jen to (čtyřdílné) finále pátý řady Fedak se Schwartzem nezvládli, resp. přišli s nápadem, za který by si zasloužili shořet v pekle. Snad si Zachary Levi vydupe ten film, skalní fanoušci si speciálně v tomhle případě zaslouží lepší závěr. ()

Kopik

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů, u nějž jsem si jist, že zabere trvalé místo v mojí TOP10. V agenta předělaný nerd Chuck Bartowski, krásná Sarah Walker, věčně skeptický drsňák John Casey, nešikovný Morgan Grimes, Ellie, Úžasňák a samozřejmě ztřeštěná dvojka Jeffster. Po všech pět sezón u mě tato kombinace parádně fungovala, vývoj charakterů naprosto odpovídal celému průběhu tohoto akčního komediálního seriálu a jeho požadavkům. Takže po Scrubs opět lítost, že už bohužel nebude možnost setkávat se s těmito hrdiny i nadále. Nemůže následovat nic jiného, než plný počet. ,,No to mě zchuckujte." ()

kinderman

Jsem rád, že jsem se nechal upoutávkou nalákat hned od první epizody, protože koncept sympatického hrdiny zataženého proti své vůli do špionážních hrátek a obklopeného dalšími výraznými vedlejšími figurami, okořeněný humorem a spoustou popkulturních odkazů a citací, mi sedí. Jen u kopacích scén blonďaté Sarah je vidět, jak hodně práce měl střihač, aby to vypadalo, že na to její představitelka má. P.S. Ve třetí řadě mě nesmírně iritoval B.Routh jako agent Shaw, který po celou dobu svého účinkování vypadal, jako že se každým okamžikem rozpláče. ()

Fanucci

Zřídka vtipný seriál s dementní hl. zápletkou (supertajné informace se uploadují do mozku prodavače elektroniky...to myslím mluví samo za sebe:-) a nesympatickým hlavním hrdinou. Toto se moc nepovedlo. 50% ()

Axis

První pohled: Chuck Bartowski, looser a posera kterýho se snad ani nevyplatí chránit a to i přes computer NSA a CIA co se mu válí v hlavě. Druhý pohled: Carmichael. Charles Carmichael, bond spy týpek co se jen tak něčeho nezalekne a vše řeší s bravurou sobě vlastní. Třetí pohled: .....naděje žije....... ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama