Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

medlo

Úplne smiešny seriál. Jediné, čo je na ňom dobré, sú hlavné hrdinky. Tie sú fakt krásne, ale ani ony nezachránia seriál ako celok. Už len hlavná zápletka je smiešna. A Chuck v každom diely narazí úplnou náhodou na nejakého zlosina. Nechápem ako to tu môže mať taký úspech. ()

adam9

Poprvé jsem tento seriál zaregistroval na Prima COOL a musím říct, že upoutávky na něj se mi nelíbily. Zachary Levi se mi vůbec nepoznával a myslel jsem, že to bude pěkná "ptákovina." Avšak jednou, když jsem listoval programy na TV, jsem tomu dal šanci a musím říct, že jsem udělal velice dobře. Seriál mě upoutal hned po této mé první epizodě. Nebudu zastírat, hlavním tahákem byla Sarah Walker :) Kupodivu si mě ale postupem času získal i samotný Chuck kolem nějž se všechno logicky točí. Tento seroš má vše: zábavu, akci, krásné holky, s postupem času čím dal více měkčího bručouna Caseyho a velkou špetku nereálnosti, jež mi však vůbec nevadí, ba naopak, např. takový Intersect je velice zajimavý nápad :) Pro mě osobně to je jeden z nejoblíbenějších seriálů, zařadil bych ho do své Top 4 k: Californication, HIMYM a BBT. Jednoznačně 5 hvězd! UPDATE: Tak po konci 4. série a začátku té 5. musím, bohužel ač nerad, jednu hvězdu ubrat. Režiséři to jednoduše řečeno pěkně do*ebali. Už to nemá to své kouzlo, Intersect v *****? To je vtip? Hodně špatný...Ještěže to tou 5. sérií končí, nebo bych snad nakonec musel s hodnocením klesnout ještě níž. Dodívám se na to víceméně z povinnosti, ze sentimentu, opravdu škoda, že to má takový strmý pád dolů. UPDATE2: Wow. Asi jsem byl dost ostrý při posledním updatu. Nakonec ta poslední série nebyla špatná. Hodně asi udělalo to, že jsem si dal od seriálu delší přestávku, takže mě to od 3. epizody hodně bavilo, i když přibylo dramatu a ubylo humoru. SPOILER: To co se však stalo v posledních dvou dílech mi zlomilo srdce :(Já si přál Happy-end a ne tohle :( Ano, konec si může každý víceméně domyslet sám, a soudě podle toho, že si Sarah pomalu začala vzpomínat na maličkosti si jde představit, že nakonec se ji ty city, vzpomínky a všechno za těch posledních 5 let vrátilo, ale i tak...já si přál šťastnější konec. Přitom by stačilo jen otřepané: five years later, kde by pak bylo ukázáno jak se všichni zase někde sešili, Sarah a Chuck spolu a už i s nějakými dětmi, prostě ten seriál si to zasloužil. To že Sarah vzali všechno, co za ten seriál vybudovali, mě opravdu ranilo. K seriálu jsem si udělal hluboký citový vztah, takže jsem z toho dost špatný. Nicméně ani tohle mi nezabrání, abych své hodnocení vrátil zpět na 5 hvězd, neboť tenhle seriál bude mít v mém srdci vždy velké místo :) POSLEDNÍ UPDATE: Teď s velkým odstupem času, když se mi to všechno uleželo, musím říct, že konec je nakonec pěkný. Mám z toho mnohem lepší pocity než tehdy. I tak si však stojím za tím, že to mohlo být ještě krapet lepší, ale opravdu jen krapet :) Poslední díl tedy 9/10. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Chuck, Sarah, Casey. ()

Roby

K tomuhle seriálu jsem přišel jako slepý k houslím, když jsem jen tak bezduše přepínal programy a zaujala mě scéna s generalisimem. Seriál mě nakonec opravdu nadchnul a hlavně neustále bavil. Tenhle seriál řadím mezi moje nejoblíbenější. 92% ()

Flaveus

Tak jsem na konci několika denního maratonu s Chuckem...Musím říct, že mě naprosto vtáhl, skvělá směs akce a komedie. Nicméně pro mě zůstává především romantickým příběhem. Výborné herecké obsazení, každý hraje jako by byli skuteční. Chuck a jeho obličeje, Caseyho trefné hlášky, přesný soundtrack, neskutečná chemie mezi Chuckem a Sarah...rovněž mě hrozně baví i obsazení menších či větších rolí pro další známé herce, pro mě oblíbené Dalton, Anne-Moss, atd. Je jasné, že každá série se kvalitně obměňuje, i souhlasím se spoustou lidí, že 5. je možná navíc, ale v celkovém příběhu tam patří a uzavírá kruh. Ale jak jsem zmínil, pro mě je nejdůležitější hlavní dějová linka, které jsem naprosto propadl a doslova se do ní vžil, celý seriál fandím Chuckovi se Sarah. Závěr seriálu mě totálně rozsekal a navíc mi připravil spoustu dalších chvil při vzpomínání na něj. Nezbývá mi, než věřit v sílu "One Magical Kiss". A proč nakonec 5 hvězd...nejspíš pro to, že jsem se stejně jako Chuck zamiloval do nádherné Sarah! ()

Rssa

Jinak to nejde, tento seriál opravdu stojí za to vidět, rozhodně doporučuju. Ze srovnání s Reaperem vychází vítězně. UPDATE: 2. a 3. série potvrzují status nejlepšího akčně komediálního seriálu současnosti. 95 % ()

NeosinneR

Svojim spôsobom celkom obyčajný seriál o chlapíkovi, ktorý nosí v hlave všetky vládne tajomstvá (no, asi to až tak obyčajné nebude), no predsa len má niečo do seba, čo ma každý týždeň dokáže na 45 minút pripútať pred monitor a s očakavánim pozerať, čo sa stane. Dejovo nijako prevratný, ale získal si ma. Neviem čím, no o to je lepší. ()

Giggs

Filmov a serialov o loseroch zachraňujucich svet už bola cela kopa, no ani pri jednom z nich som sa takto kraľovsky nebavil. Skvele! ()

eagle-eye

Tak se musím přiznat, že Chuck je pro mě nečekané seriálové překvapení. Je to svižné, vtipné, seriálová stopáž naprosto v pořádku, v každém díle se najde minimálně 5 opravdu povedených vtipů, baby tam jsou také pěkné, dialogy fungují výborně, Chuck sám o sobě je postava sympatická. Jediné co mi vadí, jsou prapodivně natočené akční sekvence, ale jinak super. Moc se těším na každý díl. ()

noby

Dokonalý „vypínací“ seriál. Vztahy obyčejných lidí, komická parta zkrachovalců, mimózní geekové, řádná dávka špionážní akce i přehlídka dokonalých jedinců, všechno perfektně fungující dohromady (no, aspoň ze začátku) a se spoustou humoru navrch. (psáno někdy okolo třetí série. Pak to šlo postupně ehm, na různá místa, ale neb to se stává seriálům příliš často, nechávám hodnocení podle počátků) ()

wosho

Jsem asi divný, ale 80% si Chuck nezaslouží. Jako velek je dost nevyrovnaný, nebudu přehánět, že je archaicky a trošku i amatérsky natočený. Scénář je slátaninou bez ladu a sladu, navíc dost vykrádající nápady z jiných seriálů (a to dokonce dost nepovedených a z dob tv středověku). Jediné co se mě líbilo, byly osudy Chuckových kolegů a občas trefně obsazená celebrita. Celkově však 10% toho dobrého a povedéno nemá šanci zachránit ten 90% škvár. ()

cab

Mix geek a spionazniho humoru s obcasnou akcni vyplni, ktera ma mit zpestrujici charakter avsak nestaci k posunuti serialu z prumernych vod. 55% ()

kery-

Na začátku to byla dokonalost sama. Příběh o šmudlovi, ze kterého ze dne na den vyroste agent, to prostě nemůže být špatné. A ze začátku opravdu ani nebylo. Dlouho se seriál na 5* držel, ale postupem času, kdy se taková ta "omáčka okolo" začala hustit, to šlo všechno do háje. Moc problému se vztahy, hlavní hrdina už není takový šmudla jako na začátku, je to prostě škoda. První série *****, druhá série ****, třetí série *** a půl, čtvrtá série ***, pátá série **(nyní běží, těžko říct jestli přidám). Průměrem je to mezi 3-4*, ale protože s vývojem seriálu spokojený nejsem, zvolím pouze 3*(btw, od poslední aktualizace hvězdiček je to o 2 dolu). Škodaaa ()

J.Bourne

Tak po dokoukání čtvrtý serie musim své hodnocení o hvězdičku zvednout. Moc dobře vím, že 5 hvězd je asi moc, ale já mám ten serial hrozně rád. I přes zjevný kraviny, nemožnosti, nesmyslů, částečnýho sebevykrádání a takovýho toho opakování, je to parádní komedialní serial s notnou dávkou akce a pozor i skvělý hudby. Neni to žádná palba která vás drží 45 minut v napětí, je to prostě takovej milej (to je asi to správný slovo) serial, na kterej se dycky rád kouknu a pobaví. Navíc nemůžu si pomoct, ale všichni herci od Zaca a Yvone počínaje a triem Vik Sahay(Lester), Scott Krinsky (Jeff) a Mark Christopher Lawrence (Big Mike) jsou hrozní sympaťáci. K tomu spousta skvělejch geek hlášek a odkazů. Takže pro mne (určitě přehnaných a už vůbec ne rozumem udělených) pět hvězd. ()

Paity

Nechápu v čem to má být jako tak ultra vtipné a zábavné? Mám se koukat na partičku looserů z obchodu s elektronikou jak si hrají na tajné agenty? ()

jasiska

Veeeľmi dobré. Dokazuje to teóriu, že film/seriál je dobrý vtedy, keď sú v ňom zaujímavé postavy. Chuckove hlášky sú nezabudnuteľné, agenti sú awesome, na akciu je tiež radosť pozerať sa, len neviem, či ma trochu nemrzí tá jemná telenovelovitosť - ale čo už, všetci milujeme Chucka a Sarah. Plus 90% všetkých scén s Caseym sa rehocem ako nepríčetná... ()

Radim

První díly mi přišly zajímavé, vtipné, neotřelé, čím více jsem ale viděl, tím více jsem Chucka považoval za trotla, který si vše špatné zaslouží. ()

Darik

Zatím shlídnuta jen první serie, ale tenhle seriál má hodně velkej potenciál. Hlavní hrdina sympaták, dva naprosto rozdílní agenti a jeden super kámoš s hromadou problémů. A navíc ten Intersect - no prostě boží. Sice to někdy nešlape tak, jak by mělo (nebo spíš mohlo) ale i tak je to skvělá špionská zábava :D 2.serie - hmm,v některých chvílích až moc nudné. Zato ve většině případů pro mě osobně hodně zábavné (ikdyž předvídatelné), přesto víc než dobré. Já si to užíval a skvěle se bavil. Jsem zvědav na to, co přinese 3 serie. ()

Prochy38

Počátek úspěchu seriálu je vždy v jedné věci. A tou je herecké obsazení hlavních postav. Hodnotím po TEPRVE druhém dílu, ale seriál mě totálně chytl. Z. Levi je geniální, sexy Yvonne nemá chybu a drsňák A. Baldwin bezchybný. Tahle trojice má mezi sebou úžasnou chemii a vše sedí, jak má. Doufám, že seriál udrží vlnu po celou dobu. Když vím, že teď finišuje 4. série, snad bude na co koukat! ()

Doom351

Znáte to ... Jednou si takhle opravujete nefunkční počítač a najednou se vám do mozku nahraje celá databáze CIA a vám nezbývá než zachraňovat svět ! Něco podobného je určitě snem každého, jak Chuck říká "nerda" a proto není divu že jsem se seriálu tak rychle chytil ... Ono taky proč ne, když je v něm spousta skvělého humoru, vtipných narážek na fantasy seriály a spoustu her. Samozřejmě i Chuck má své chyby a kolem 4-5 série se mi zdál seriál takový ... Nedomyšlený! A nakonec ten zpackaný konec. Opravdu mi vadí že to ukončili takhle ale co se dá dělat ... První 3 série stáli za to! :-) ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama