Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

char_t

Asi nejvyrovnanější seriál současnosti, i po tolika dílech pořád baví, velmi příjemná oddychovka. Legenda z toho asi nebude, ale to vůbec nevadí. Kdybych si mohl vybrat, co budu v životě dělat, chtěl bych být jako Chuck - napůl agent pod dohledem sexy blondýny :) Na konci čtvrté série mám kupodivu skoro chuť zvednout na pět, těším se na další série :) ()

Toka

Kvalita seriálu jde čím dál tím víc nahoru. Sice už je to lehce na jedno brdo, co se týče zápletek, ale i tak klobouk dolů nad scénáristama. Musím hlavně vytáhnout příběhové linie vedlejších postav, které se občas i střetnou s hlavní dějovou linkou, a nebo zpestření v podobě prkotin kolem Buy More (Lester a Jeff). Další prvek, který z tohohle seriálu dělá naprostou šipčku mezi akčními / komediálními seriály je výborná hudba. | 1. série: 5* Po opětovném shlédnutí napovrch vyplouvají skutečné kvality tohoto seriálu a velmi kvalitní první série. Jeden z mála seriálů, kde mam stáhlý soundtrack, hudba je prostě perfektní. | 2. série: 4* V téhle řadě je nejkrásnější pohled na grimasy a obličeje herců, jak perfektně zahráli svoje role. Co trošku bije do očí, je "everyone is a spy". | 3. série: 5* Asi nejlepší řada seriálu. Nejdynamičtější, nejdramatičtější sezóna, která plně se vším všudy využila svého potenciálu. | 4. série: 4,5* Řada, kde se toho nejvíce děje. Je toho tolik, že bych to teď zpětně nedokázal v žádným případě odvyprávět. Buy More ustupuje bohužel do pozadí, a do popředí se dostávají vztahy mezi ústředními postavami. Pro někoho změna k lepšímu, pro mě úpad hodně dobrý komediální linky. Přesto je to velmi zajímavá série. | 5. série: 3* Z totohle témata se nedá čerpat věčně. Vlastně z žádnýho. A zde se to už ukazuje v plný síle. Sympaťák Volkoff pryč, děj je vlastně už o ničem a udělali moc dobře, že tohle je poslední řada. Finále je takový všelijaký, trochu mi to připomnělo finále Přátel. Bylo hezký. ()

bagetka007

SPOILER ALERT - Tak jsem konečně dokoukala i poslední, pátou sérii (první sérii jsem neviděla a dala jsem si pauzu s prvními třemi díly páté série, jelikož se mi na konci 4. sezóny nelíbil fakt, že se Morgan se stal intersectem), docela mě překvapilo, že to SPOILER ALERT neskončilo typickým happy endem. 8) ()

zarovicka

Začala sem koukat na to jako na oddechový komediální seriál a v žádném ohledu mě nezklamal. Naopak. Drobné narážky na známé akční a agentské filmy, postavy jak nadmíru inteligentní, tak nadmíru hloupé se dokonale doplňovaly. Sympatický a věčně romantický Zachary Levi a jeho přehnaný kamarád Joshua Gomez tomu přidali asi jednu hvězdu... první čtyry série supr. Ta páta byla s mojí oblíbeností trochu jak na horské dráze. Začátek hrůza, pak to stoupalo, pak zase nejvíc kleslo a konec dostal mou romantickou duši natolik, že sem probrečela celý předposlední a část posledního dílu.) ()

Hapretor

Těžko hodnotit ... viděl jsem jen první tři díly ... myslel jsem, že podle popisu a většiny komentářů mě to chytne a velmi pobaví ... ale skvostné bylo koukat se jen na křivky Yvonne ... ale od toho je úplně jiný filmový žánr, takže i ta mě po třech dílech omrzela a dějově mě to přišlo nudné blbé a nedomrlé ... takové pro mladistvé ... něco jako "Přátelé" ... ale s trochou akce a mlácením ... pro mě přehmat jako prase ... ()

raelz

První díl mě na dlouhou dobu odradil od dalšího sledování. Nakonec jsem se na první sérii opravdu podíval a vážně toho nelituji. Když se totiž člověk odprostí od do očí bijících blbostí a přenese se přes fakt, že "takle ti agenti opravdu v reálném světě nevypadají", je Chuck neskutečně zábavnou podívanou. Jen to chce vypnout ten mozek :-) Původní hodnocení: 3*. Původní komentář: Hodnotím pouze premiérový díl, který mě odradil od dalších. Chuck má atraktivní téma, které ale pohřbil svým zaměřením vtipů. Je mi jasné, že nikdo nechce dělat seriál se vtipy, které pochopí jen nerdi (viz Big bang theory, nebo IT Crowd - většina vtipů tam pořáde je pro normální lidi), ale Chuck jde do opačného extrému svými vtipy jako například jak zastavit bombu. Možná to byla jen špatná náhoda, kdy se sešlo pár takových vtipů na jeden díl, ale bohužel to není to jediné, co mi vadí. Charaktery jsou až moc neuvěřitelné - spoustě lidem tohle vůbec nevadí a když si tohle budete číst, asi budete kroutit hlavou, ale charaktery a jejich vykreslení pro mě vždy byl jeden ze základních faktorů filmu/seriálu a Chuck na to jde celkem typickou americkou cestou. Nerad bych, aby tohle znělo příliš negativně - první díl jsem si v podstatě užil a tohle byly ty dvě věci, co mě přesvědčily, že raději věnuju čas jinému seriálu. Je dost možné, že někdy v budoucnosti se k Chuckovi vrátím a ještě se mi bude líbit. ()

Skleni

skvelá práca McG!!!! Proste paráda! Nemám slov. To čo mi chýbalo vo všetkých komediálnych seriáloch on napchal do jedného a navyše dal čerešničku vo forme Yvonne :-) Úžastný nápad dať dokopy nerda, CIA a NSA. A herecký výkon ktorý podáva Zachari je taktoež na vysokej úrovni. Možno ho prirovnať k ranným dielam Jima Caryho alebo k slovným prejavom adama sandlera. Proste špica!!! WOW! Avšak. Musím konštatovať, že tento seriál mi pripadá niekedy strašne lacný a aj časti majú taký tón. Zatiaľ čo niekedy pol hodinu riešia stratenú náušnicu a bavíte sa skvele, inokedy naj prípad CIA vyriešia za desať minút. A aj hudba je v tom dosť divná. Neviem čo si mám myslieť fakt. Ale začo by som dal 1000000000000000000% sú nerdi v podaní Morgana a Jeffa v Buy More:-D proste keby oni mali vlastný seriál, bola by to možno naj vec na svete:-D. U mňa veliké prekvapenie na poli seriálov! Dávam 83% ()

pepa3rd

Vcelku zábavný seriál na který se rád podívám, ale ani mě nemrzí, když nějaký díl minu. Za můj zájem tak vlastně může první epizoda, ketra slibovala parádní porci humoru i akce, ale v podstatě počínaje druhým dílem (až do teď) se mi všeho dostává dosti nevyrovnaně (čti málo). Začíná skřípat logika příběhů, objevují se klišé, opakují se ty samé situace a nosná linie příběhu stagnuje (což by nevadilo, kdyby se kolem něco dělo - viz. How I Met Yout Mother, kde se matky asi jen tak nedočkáme a nevadí to:)). Celkově je to ale příjemná oddechovka. 60 % ()

Pingu

Yvonne Strahowski je momentálně asi to nejkrásnější, co se dá v TV vidět :o)) Dokonce i krásná Jordana Brewster vedle ní vypadá jako .....vybledlá lilie :o). Navíc těch pěknejch holek je tam opravdu dost, namátkou třeba Sarah Lancaster alias Chuckova sestra :o)). Buymoreland - země špiónů a agentů o které nemá skoro nikdo ani páru :o)) ()

foundation

1 seria cela z druhej 2 diely...naprosta a absolutna strata akehokolvek zaujmu dalej to sledovat. Aj tak dost dobre nechapem ako som sa donutil pozerat to az tak daleko. Hlavny hrdina je taky isty pitomec ako cely nezmyselny na hlavu postaveny dej toho serialu. ()

Blaogranas

Po třetí sérii už nastal čas pro nějaký ten komentář. Chuck prošel velikou proměnou. Celá první série dělá ze svých slabých stránek své přednosti. Staví na vtipnosti a soubojích krásných utlých žen se svalovci, a světe div se, dívky vyhrávají ;-) Obávaný zabiják Casey během první řady snad nikoho nezabije a seriál vytváří dojem "bad guys" bez prolité krve. Druhá řada je o dobývání srdce a snaze býti špionem, ale i zde je neskutečná řada vtipných scén, které prostě baví. A konečně třetí a poměrně zlomová řada. Vtipnosti docela ubývá a prostor dostává více akce, což je podle mě trochu škoda, protože mi chybí ten mile hloupoučký kolektiv, který se mění na kolektiv akčnější a dramatičtější. Přesto ale Chuck dokáže stupňovat svou schopnost zaujmout a konec třetí série tomu dává jenom za pravdu. Nezbývá než čekat na sérii čtvrtou. .... V hloubi páté série musím konstatovat, že na Chucka koukám jen ze setrvačnosti. Vtipnosti ubylo a vyloženě na akci seriál nikdy stát nemohl. Kdyby byla laťka v téhle výši od začátku, nevím jestli bych Chuckovi vůbec fandil. Snižuji tedy o hvězdu hodnocení a více raději neuvažuju, protože by to nemuselo zůstat jen u jedné. ()

ICE-GRADLO

Jeden z nejlepsich oddechovych serialu, ve kterem absolutne nejde o nejaky dej, ale v oblibeni si hlavnich postav a jejich hlasek. Pokud jsem mel spolecne s Chuckem na vecer naplanovano vice serialu ke shlednuti, zarucene jsem si pustil Chucka jako posledniho, protoze mi pokazde dokazal zlepsit naladu. Je opravdu malo serialu, ve kterych jsem se takovym zpusobem szil s postavami, konkurenty muze byt asi Dexter ci Prison Break. Pokud dokazete na chvili vypnout, nevadi vam nerd v hlavni roli, naivni komedialni spionazni akce, ani Jeffster humor, tak vas ani zprvu badass Casey a sexy Strahovski nemuze urazit a casem si serial oblibite tak jako ja. Potom vam bude jedno, zda se se bojuje zrovna proti Ringu, Fulcrumu nebo jinym organizacim, ktere se v serialu vyskytly. ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama