Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

Blazis34

Narozdíl od jedničky trochu více akčnější a více ukázek tanečního umění. Na druhou stranu znovu hodně předvídatelný děj. Za pochvalu také ještě stojí skvělý herecký výkon mladé Briany Evigan a pár dobrých hitů. Jinak se film neodjímá od normálu a takřka kopíruje první díl. Přesto dávám 60% - tři hvězdičky. ()

VirglCZ

Typický Americký film pro teenagery. Hezká popelka z chudé nebo neúplné rodiny se zamiluje do slizkého prince. Tady se k tomu navíc tančí streedance a bojuje o titul. Jedničku jsem neviděl, takže porovnávat nemůžu, ale myslím, že by ve mně zanechala podobné pocity jako dvojka - Poprvé a Naposled! ()

lobo87

Kvalitatívne je to zhruba na úrovni jednotky, ale tanečné choreografie sú lepšie, vypracovanejšie a zaujímavejšie. Tvorcovia sa vyhli neduhu väčšiny tanečných filmov a lepšie finálne číslo pripravili pre tú "správnu" skupinu. Páčilo sa mi obsadenie, nikto mi vyslovene nevadil a bavil som sa dobre. A to je účel tohto filmu... 65% ()

blondboss

Step Up presunutý do ulíc značne "ochudobnený" o základné prvky, ktoré robili prvý diel tak zaujímavým. Neskutočne klišoidný snímok totálne bez scenára, ktorý by dokázal zaujať, s mizernými hereckými výkonmi a hlavne v podaní hlavných postáv. Briana Evigan mi nebola dvakrát sympatická, o "típečkovi" ani nehovoriac. Možno to bolo aj tým, že naozaj nemusím veľmi vyhľadávať tanečky ľudí, ktorých nohavice vyzerajú ako keby boli naplnené..........šťastím :) Pre milovníkov hip-hopu je toto povinnosť, ale milovníci zmysluplného deja, ruky preč.....40 % ()

blazma

Po prvním dílu se karta obrací a místo aby tanečník z ulice šel do školy, jdou tanečníci ze školy na ulici. Musím uznat že tato varianta se mi líbila o něco více než první film a i přesto, že původní obsazení filmu se tu jen mihne... je to pořád výborné. ()

AndrewNewman

Channing tu síce chýba, ale herečka v hlavnej úlohe je sympatická a krásna, takže až tak mi to zase nevadilo. Navyše tanečné kreácie boli veľmi zaujímavé, takže za mňa spokojnosť. ()

Cid

Někdy stačí ke štěstí vypnout mozek a pouze se kochat něčím na co se móóóóc dobře kouká. No a co, že to nebylo dramatické, že to nebylo skvěle zahrané, no a co, že jsme již od začátku věděli jak to skončí a že celý film je prakticky čekání na velké finále...jenž se k mé radosti opravdu dostavilo, BRAVO! ()

ZUPA

U takovýchto filmů je potřeba vypnout mozek a kochat se pouze a jedině hudbou a tancem. A u druhých dílů to platí dvojnásob! Nic víc tam totiž ani nelze nalézt. A kdo nemá rád hiphop, r'n'b a podobný hudební styl, ať si přeladí dvd a nechá to radši být. O nějakém hraní a zajímavém příběhu nemůže být ani řeč. A i když mám rád hiphop a záverečná tancovačka v dešti byla parádní, víc jak 2* prostě nejde dát. ()

MAST3R

Je to hrozně hrozné oproti skvělé jedničce. Další pokračování, které má už jen vytěžit úspěch z prvního dílu a zarobiť pořádný balík což se povedlo. 40% ()

odpad!

Zatímco ten první díl byl ještě celkem koukatelný, tohle hned po začátku bylo o ničem a ke konci už jsem koukala jen ze setrvačnosti, veškeré naděje, že ještě bude něco dobrého, zmizely. ()

TheTimo

Velmi milé překvapení! Kvalitní taneční prvky i když na druhou stranu člověk, který nefandí tomuto žánru těžko pochopí, za mě 65%. ()

@nthr4X

O chlup horší než jednička, chyběl mi tam plnohodnotnější děj, na druhou stranu slušně natočené taneční scény. ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe