Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

kecka007

taneční scény jsou výborné. Ale ta omáčka mezi nimi už není tak ohromující. Závěrečná scéna je skvělá a herecké obsazení také .Ani práce kamer není špatná ale zkrátka tomu něco chybí. 4* ()

Renulka7

Zatím nejlepší taneční film, který jsem viděla.Skvělá choreografie, super hudba, příjemní herci a hlavně závěrečný tanec v dešti nemá chybu. Ráda se na něj vždycky podívám. ()

wewrka

Je to prostě taneční film, pokud máte rádi tanec a nejste vyhradně na baletní klasiku - tohle se Vám snad bude líbit. ()

Filatov

Silnější než průměrná jednička a to díky sympatické Brianě Evigan v hlavní roli, která je s odhaleným bříškem v 90% filmu fakt sexy. Příběh je silnější, postavy sympatičtější a závěrečný tanec v dešti má šťávu, i když je jasné, že jde na efekt. Dialogy jsou sice plné klišé ale tak nějak se to dá zvládnout a váhal jsem mezi tři a čtyři ale prozatím přilepšuji. :-) ()

Caskett

Řekla bych, že jsem celkem tolerantní divák. Dovedu i pochopit, že se někomu líbí namět a tak ho zpracovává pořád dokola. Nový režisér, noví herci. Prostě se jim to asi líbí a chtějí si zkusit svoji verzi. Fajn. To všechno beru. Ale pak bych ráda viděla aspoň nějaký nový nápad, úžasné (nebo aspoň sympatické) herce, prostě něco. Jako člověk, který viděl 4 díly Ledového ostří :-) můžu prohlásit, že u série člověk opravdu nečeká zásadní zvrat. Kouká, protože je mu téma něčím blízké (nebo je nemocný a v televizi už fakt nic jiného není :-)). Takže i jednotlivé díly jsem ochotna hodnotit zvlášť a nehrabat se v originalitě námětu. Ale tady? Kde nic není, ani smrt nebere. Katastrofa. Nuda. Nefunguje ani chemie mezi hlavními postavami (mezi námi - pořád jsem čekala, že mě tvůrci překvapí a dají Andie dohromady s ředitelem :-)) a hlavně jsou hlavní hrdinové totálně nepříjemní na pohled. Nene, nikdy více. Ta jedna hvězda je za tanec ve vodě :-) ()

Nemesis

Keďže hip hop ani tanec moc nemusím, nič mi z tohto filmu nezostalo - námet, príbeh, dialógy... za 0. Tí, čo obľubujú hip hop a tanec si môžu pridať 1,5 hviezdičky. ()

AltairAhad

Odpad dal někdo, kdo absolutně nerozumí tomto stylu v tom případě bych se spíš zdržela hodnocení. Podívat se na film o hip-hopu a tanci s tím, že nesnášíte hip-hop je víc na hlavu postavené než ten film. Ano Let's Dance 2 se nepovedl, ale lidé s "odpadem" by si mohli zkusit nacvičit basic steps, ráda bych viděla, jejich kreace. Protože takový člověk nemůže mít páru o tom co je to za dřinu a kreativitu vymyslet sestavu! ;) ()

zanvalzans

Neviem čo ludia vidia na týchto trapných predvádzačkách svojích končatín,do ktorých pustia telesnú elektrinu a hýbu sa v rytme:"modelujem plastelinu".OK!Ja si tiež vyhodím z kopytka a potom zatancujem aj capueru...tak aspon hviezdu. ()

soukyd33

Všechny filmy Let's dance kromě prvního dílu jsou propojené, a mají podobný příběh, se stejným koncem. Podobné písničky, podobný tanec, opakující se herci, a vždy je to pecka na sledování pro diváka, ale jinak nic víc. Proto dávám všem dílům stejné hodnocení. Herecké výkony super. Herecké obsazení super. Jiné snad ani být nemůže. (Tohle neumí každý.) Soundtrack dobrý. Prostorový zvuk výborný, pokud je k dispozici. Příběh průměrný. Poznámka: Vždy je tam romantický nádech. Hvězdiček 3 ()

Thalin

Ono to funguje, když jsou tam ty taneční scény. Ale ty to neutáhnou celé a ta slabá omáčka a řeči kolem to dost sráží dolů a spadá to do těžkého průměru. Člověk má tendence přeskakovat jen na ten tanec a na to nepotřebuje celý film. ()

draxxi

Pohadka plna otrepanych klise, nehereckych vykonu, pruhledneho scenare, ale taky skvele muziky a vazne dobrych tanecnich cisel. Plus slejvak na efekt... 10/4/2024 60% ()

Wlashack

Ještě se mi v kině nestalo, abych v kině v polovině málem usnul. Tohle je opravdu hodně nastavovaná kaše vcelku povedeného provního dílu. Celý film je takové Rychle a zběsile, ale není to o autech ale tanci. Narozdíl od FF to postrádá jakýkoli spád, je to hodně předvídalné a je to NUDA. Jediná scéna - závěř v dešti - chrání tento snímek před odpadem. Hudba, narozdíl od prvního dílu, kde si ji mohli užít i lidé co hiphop až tak "nežerou" je ve dvojce čistě hard-cool hiphop a pro ostatní je neposlouchatelná. Jednička obstojná, dvojka pouze pro fanoušky tance (ti ať si dvě až tři hvězdy přidají) a trojku, tu už prosím ne! ()

Vlamik

Film? ani zďaleka. Len kopa tanečných choreografií zostrihaných dokopy. Dialógy sú fakt dementné a príbeh úplne otrasný a totálne priehľadný. 2* len za tanec inak by to bol odpad ()

HaryXXL

Tento film je určen především pro fanoušky tance (street dance) a hip-hopu, prostě pro lidi, kteří milují hudbu. První část filmu je trošku rozvleklá, těžko se sžíváte s hlavními hrdiny, ta druhá už je mnohem lepší a i příběh Vás trošku chytí, ale bohužel jenom trošku. To, co působí a snižuje tolik bodové ohodnocení tomuto filmu, je špatný příběh - scénář a samotní herci/neherci. Robert Hoffman (Chase) ani Brian Evigan (Andie) mě kromě svých tanečních kreací o svých hereckých schopnostech vůbec nepřesvědčili (rozhodně jsem jim "to" nevěřil), naopak zajímavá postava, která mě zaujala, byl samotný ředitel školy MBA - hraje ho Will Kemp. Závěr tedy zní: nadupaná muzika, výborní tanečníci (ale neherci), špatný příběh, především teanagerská záležitost. Jednička Let´s Dance i přes svoji naivitu se mi líbila mnohem více. Ptáte-li se, proč jsem dal tak vysoké ohodnocení, odpověď je jednoduchá, líbí se mi hip-hop, líbí se mi street dance a taneční choreografie v tomto filmu, spíše "dlouhém videoklipu" jsou úžasné! Některé taneční kousky stojí opravdu za shlídnutí. ()

loyziik

Nudné...... taneční choreografie byli koukatelné a pěkně sestříhané hlavně teda "dance in the rain" ..... kdyby nebylo traileru na INDIHO 4,ktery sem konečně viděl na velkém plátně muj dojem z filmu by byl určitě horší ...... ()

onsik84

A pak, že pokračování bývají slabý odvar prvních dílů...Oddychovka pro fandy street style a nějaká ta romantika pro náctiletý:-) ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe